deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#17 Cichy i szalony - Stasiek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów

Witam wszystkich w moim pierwszym wywiadzie. Dziś chcę przedstawić wam wesołego i lekko toksycznego nastolatka - Stasieek47

Moje wypowiedzi będą oznaczone kolorem łososiowym lub zielonym.

Wypowiedzi odpowiadającego będą oznaczone kolorem fioletowym lub purpurowym.

Siema, na początek krótko się przedstaw. Powiedz coś o sobie.

Cześć nazywam się Stasiek mam 16 lat i mieszkam w stolicy - Warszawie. Lubię zabijać zombie i surfować :)

Jak natrafiłeś na naszą sieć - Soplicę?

Na soplicę przyciągnął mnie Zombie Mod na początku prawie tylko siedziałem na Zombie Modzie. Później dzięki  Miruinowi zacząłem surfować i tak sobie gram do tej pory.

Miruin mentor. Co lubisz robić w wolnych chwilach? Jak spędzasz wolny czas?

Wolny czas spędzam zazwyczaj ze znajomymi na dworzu lub grając w gry na kompie. Czasami pójdę na boisko pograć w piłkę.

Aktywne spędzanie czasu, bardzo dobrze. Jakiego typu muzyki lubisz słuchać? Masz jakąś ulubioną piosenkę?

Lubię słuchać rapu oraz techno, czasami jakiś pop wpadnie mi w ucho. Lubię dużo piosenek, ale ulubionej nie mam.

Jak wiemy obecnie twoją największą rangą na soplicy jest [email protected] Zombie Moda. Czy w przyszłości będziesz się starał o posadę w wyższej administracji?

Na razie [email protected] mi starczy. Czy będę starał się o miejsce w wyższej to pokaże czas.

Czy ktoś w sieci jest dla Ciebie wzorem? Czy bierzesz z kogoś przykład? 

Przykład biorę ze wszystkich po trochu :D Nikt mi, aż tak bardzo nie imponuje.

Jakim sportem się interesujesz? Masz ulubionego sportowca?

Oczywiście interesuje się piłką nożną. Piłkarzy lubię paru, ale ulubionego nie mam.

Typowo piłka nożna. Ile jesteś już na forum? Czy uważasz, że to długo?

Na forum jestem od sierpnia, czyli niecały rok. Uważam, że trochę czasu już tu spędziłem :)

Czyli już trochę tu jesteś, więc jaki kontakt masz z użytkownikami forum? Czy w przeszłości miałeś jakiś większy konflikt?

O kontakcie ciężko mi mówić, bo mało rozmawiam z innymi osobami  poza serwerami, na których gram. Konfliktów nigdy nie miałem i nie będę miał.

Trochę się o Tobie dowiedzieliśmy więc teraz może seria szybkich, czyli krótki  pytań. Czy chcesz na nie odpowiedzieć?

Tak, jeżeli będzie krótko to akurat coś dla mnie :D

Ile ważysz?

69 xD

Podejrzane. Ile masz wzrostu?

173cm

Jaki masz rozmiar buta? 

42

Co najbardziej lubisz jeść? 

Kebaby <3

Co najbardziej lubisz pić?

Lubię liptona i colę, ale najczęściej pije wodę.

Ulubiona drużyna piłkarska?

Chelsea

Dziękuję za wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Również dziękuję, pozdrawiam wszystkich, którzy to czytają :)

• 8

Dołączona grafika

mao

mao
  • 334 postów

2/10. :))))))))))))))))))))

Darxx (11 czerwiec 2017 - 22:41):
Może warto napisać coś więcej niż tylko to "2/10"? ..

• 0

Klatow

Klatow
  • 300 postów
Wywiad krótki, a te pytania to takie ... Ehh. Zrobiłeś taką przeplatanke, pytania z sieci, potem z życia prywatnego i znów z sieci (#fuck_logic) Łap plusa.

Trochę za ciemny kolor szybkich pytań, bo przeczytałem, że najczęściej pije wódę. XD
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

Bojowka

Bojowka
  • 486 postów
Troche chaotycznie i źle się przez to czyta, ale wierzę, że człowiek uczy sie na błędach i kolejne będą lepsze :)
  • 0

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2564 postów

Za bardzo kombinujesz z kolorami i czcionkami. Poza tym mieszaniem tematyki pytań o czym wspomniał Klatow, na początku nazywasz Staśka lekko toksycznym i nie odnosisz się do tego w dalszej części. Jak na mój gust, trochę pokazujesz go w złym świetle. Plus na zachętę, z czasem myślę, że będzie lepiej :)

• 0

steam

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1898 postów
Jak na początek to..... tak sobie. Troche nieładu, ale z czasem nabierzesz wprawy.
Chyba.
  • 0

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
,,,,,, łap trochę przecinkow, przydadzą się w przyszłości.
Popieram wcześniejsze wypowiedzi.
Kolor w szybkich pytaniach ? Tragedia,na telefonie na ciemnym tle - kompletnie w nie widoczne.
Wywiad można byłoby bardziej rozwinąć. Najlepiej skończyć jeden temat i dopiero przejść do następnego, niż tworzyć przeplatanke i osoby czytając się gubią :(
  • 0

Qucak

Qucak
  • 918 postów

Tak jak wspomnieli poprzednicy brakuje wielu rzeczy, ale i również rozwiniętych odpowiedzi od Staśka co powoduje, że sam wywiad jest średni.

Użytkownik Qucak edytował ten post 12 czerwiec 2017 - 04:52

• 0

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów
Wywiad z 1 osobą, która nie ma innej posady niż [email protected] czy ma jakiś sens? Nie dowiedzieliśmy się praktycznie nic. I dlaczego nie robisz płynnych przejść z jednego tematu do drugiego? Najpierw piszesz " czy ktoś z sieci jest dla ciebie wzorem". Później o piłce nożnej, a na końcu to co powinno być na początku czyli "od kiedy jesteś na Soplicy". Dam ci plusa bo się starasz, ale poćwicz jeszcze trochę.
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1422 postów

Zamek.

• 0

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u