deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#16 Wywiad z GRAFIKAMI

wywiad graficy redakcja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

Witajcie, dzisiaj przedstawię wam krótki wywiad z Grafikami. Dowiecie się np. z jakiego programu graficznego korzystają lub na jakim serwerze najchętniej grają.

Moje pytania zostaną oznaczone tym: kolorem
A odpowiedzi grafików tym: kolorem

1. Takie podstawowe pytanie. Z jakiego programu graficznego korzystasz?
Whytti.: Adobe photoshop cc 2017, cinema 4d i adobe after effects.
Linx: Używam programu Gimp 2.
Darxx: Korzystam z programu Photoshop oraz Inkscape
Agax3: Adobe Photoshop Cs6
2. Jak oceniasz aktywność w dziale grafiki (głównie zlecenia)?
Whytti.: 7-10
Linx: Moim zdaniem aktywność grafików jest dobra, choć ciężko to ocenić bo ostatnimi czasy jest mało zleceń.
Darxx: Zależy kogo bo jeżeli chodzi o aktywność grafików to aktualnie nie mam nikomu nic do zarzucenia. Bardziej martwi mnie fakt, że w dziale jest coraz mniej zleceń dla grafików.
Agax3: Moim zdaniem aktywność w dziale grafiki jest kiepska, kiedyś było znacznie lepiej, było tyle zleceń, że nawet graficy nie wyrabiali z ich robieniem. Kiedyś również osoby z poza naszej sieci zakładaly galerie ze swoimi pracami, teraz to już wgl nie jest spotykane u nas.
3. Co chciałbyś zmienić na forum?
Whytti.: Na forum? W sumie nic. Wszystko jest OK.
Linx: Osobiście nic bym nie zmieniał, uważam, że jest dobrze tak jak jest.
Darxx: W aktualnej wersji forum wydaje mi się, że wszystko jest ok.
Agax3: Podrasowalabym forum pod względem graficznym. Zmieniła kilka pkt w regulaminie sieci.
4. Jak dogadujesz się z obecnymi grafikami?
Whytti.: Najsłabszy kontakt mam z Linxem. Prawie w ogóle się nie znamy. Lorek 5-10, BicuS 7-10, Agata 8-10, Darxx 9-10.
Linx: Trudno powiedzieć, nie licząc Lorka i Screecha, z którymi mam największy kontakt, gdyż są adminami JB, to często nie rozmawiam z resztą ekipy grafików.
Darxx Z obecnym składem grafików dogaduję się bardzo dobrze ( tak myślę )   :D
Agax3: Szczerze mówiąc to z połową z nich nie mam wcale kontaktu. Pokój grafików jak zawsze świeci pustkami.
5. Co sądzisz o pracy na forum obecnych grafików?
Whytti.: Do roboty lenie! Nie wiem czemu Darxx nie ma vipa na 2 lata za aktywność w zleceniach.
Linx: Myślę, że robią dobrą robotę i starają się, aby ich prace były jak najlepsze.
Darxx: Graficy jak to graficy jak mają jakieś zlecenia to je robią, a jak teraz możesz zauważyć zleceń brakuje i też ich pracy zbytnio nie widać.
Agax3: Myślę, że aktualnie jest już wporzadku, kiedyś było zdecydowanie gorzej.
6. Na jakim serwerze z sieci najchętniej grasz?
Whytti.: To chyba logiczne, że DR CS:GO, na którego was zapraszam   :)
Linx: Najchętniej gram na JailBreaku, chociaż czasami odwiedzam również deathruna.
Darxx: Najchętniej gram na dwóch serwerach na zmiane czyli OnlyDD2 oraz OnlyAWP oczywiście chodzi o serwery CS:GO
Agax3: Najchętniej oczywiście na moim Deathrunie (serdecznie zapraszam) oraz na only dd2 cs go. Grając na tych serwerach czuje wewnętrzna ulgę i uspokojenie. :)
Lor3k Nie udzielił odpowiedzi na pytania.

Dodatkowo zapytałem 3 osoby:
Jak oceniają prace obecnych grafików 
KirjeWedług mnie robią świetną robotę, widać ich pracę oraz zaangażowanie.
Lubią to co robią i to jest najważniejsze.  :)

o0oAlberto0o: Na soplicy mamy kilku zdolnych grafików. Ich prace uważam za naprawdę dobre. Troszeczkę boli mnie ,że ich prace (np. takie loga rang na forum) nie są wykorzystywane a ich praca i starania nie są troszke bardziej docenianie. Ogólnie wielki pozytyw. 

PS:
pozdrowienia dla Agax3, BicuS oraz Darxx

YaNoSiKSzczerze to nie przyglądam się aż tak bardzo pracy grafików, natomiast jak najbardziej robią swoją robotę. Pod każdym zleceniem jest odzew kilku grafików. Dodatkowo są to ciekawe i ładne prace. Wydaje mi się że jak najbardziej są kompetentni do danych rang/ stanowisk. 

-Jest to mój 1 wywiad, dopiero zaczynam więc wiem że 2/10 xd

Użytkownik BicuS edytował ten post 02 czerwiec 2017 - 18:13

• 9

Dołączona grafika

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów

Wywiadzik spoko, ale bardzooo krótki :/

• 0
Dołączona grafika

mao

mao
  • 334 postów

meh 2/10

• 0

Qucak

Qucak
  • 918 postów
Slabe. Nie podoba mi sie.
  • 0

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów

Dobra robota :D

• 0
Dołączona grafika

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1898 postów

Taki sobie ten wywiadzik.

• 0

Ying

Ying

Architect of your pain

• 1821 postów

Bije w oczy to po 1. a po 2. za krótki ten wywiad

• 0

Dołączona grafika

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2564 postów

Wybieraj łagodniejsze kolory, trochę razi w oczy i przede wszystkim jest ich za dużo. Początek mogłeś śmiało zostawić w kolorze automatycznym, a dopiero pytania i odpowiedzi 'kolorować' ;)

Tragedii nie ma, co prawda mogłoby być dłuższe, ale kilka poprawek i będzie cacy :) plusik

• 1

steam

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 626 postów

Tak. Wywiad najlepszy jak do tej pory, bo ja tam jestem kappa.

• 0

Dołączona grafika

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów
Halo co takie sceptyczne nastawienie :D?
Ważne, że się stara. Oczywiście trochę do poprawki, ale to jego 1 wywiad więc nie ma o co spinać. Te kolory faktycznie trochę rażą, ale nie jest źle :D
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

Darxx

Darxx
  • 990 postów

Mi tam się podoba ^^

Leci + 

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1422 postów

Jak na pierwszy raz to poszło Ci całkiem nieźle. Następne wywiady będą coraz lepsze. :)

• 0

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Kosa.

Kosa.

W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

• 833 postów

Estetyka a raczej jej brak odpycha od samego czytania ale wiadomo jako 1 wywiad nie wszystko da się zrobić na pewno  będzie lepiej. Powodzenia. 

• 0

Dołączona grafika

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6945 postów
Grafik - najbardziej niewdzięczna ranga na soplicy, wymaga się od nich wszystkiego nie dając w zamian nic :).
Wymagania niektorzy mają zbyt wielkie względem ludzi, którzy czasami masę czasu poświęcają na 1 prace ;).
  • 4

Haksiu.

Haksiu.
  • 695 postów

Trochę kolorowanka i za mało pytań.

Powodzenia w dalszej karierze :)

• 0

Dołączona grafika

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
Jak piszesz nicki przy odpowiedziach, to mija się z celem używanie kolorów. Ich użycie powinno być minimalne (wygląda powoli to wszystko jak tęcza), oraz gdy używamy kolorów - powinny by czytelne obraz pasujące do siebie. Wywiad ? Niestety jeden z najgorszych. Tak naprawdę nic nie wnosi. 90% wywiadu polega na "co sądzisz". Zmarnowana szansa na przeprowadzenie baaaardzo dobrego wywiadu z grafikami, poznanie ich pracy bliżej. Wywiad skierowany do jednej grupy ludzi powinien skupić się najbardziej na rzeczach łączących - w tym wypadku jest to grafika. Czasem dobrze poświęcić więcej czasu, na przygotowanie. ;) powodzenia :)
  • 2

`izcoN

`izcoN

Money in the Bank

• 90 postów

Wywiad nawet całkiem spoko. Niestety kolory rażą w oczy. 

+ leci.

• 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów
Zamykam.
  • 0

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wywiad graficy, redakcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u