deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

czesc

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Evolution85

Evolution85
  • 31 postów

Droga administracja potrzebni sa adminowi na only dd2 ,jest duzo graczy ktorzy sie wspomagaja haksuja , zauwazylem bo  czasem lubie sobie pograc po pracy przy piwku ze polowa top15  to citerzy, tracie graczy przez takich odpalow  sam wiecej czasu spedzam na spekcie zamiast sobie pograc  troszke zal mam:(

• 0

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 243 postów

Niestety cziterów jest bardzo dużo, szczególnie w nocy na takich serwach siedzą. Administracja nie może brać nikogo na siłę jako admina.

czasem lubie sobie pograc po pracy przy piwku 

Skoro jesteś starszy to pograj jeszcze troszkę i złóż podanie. Admini też nie mogą być 24/7 na serwie.

• 0
Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1462 postów

Jeżeli widzisz, że na serwerze grają osoby z wspomagaczami to możesz napisać skargę w tym dziale. -> http://cs-soplica.co...adminow-graczy/

Jeżeli masz problem lub nie potrafisz złożyć skargi to z chęcią pomogę.

Użytkownik Agax3 edytował ten post 24 maj 2017 - 18:30

• 0
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1781 postów

Dobrze wiem jaka jest sytuacja z adminami na serwerze dd2, otwarta jest szybka rekrutacja w której szukamy osób które będą mogły stworzyć zgraną ekipę. Niestety jak kolega wyżej zauważył nie jestem w stanie sam z jednym adminem siedzieć non stop na serwerze, gdyż mam życie prywatne. Na tą chwilę pozostaje mi tylko namawiać graczy na złożenie podania na admina dd2.

• 1

Bojowka

Bojowka
  • 500 postów

Wyjaśnione.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u