Login Alphabay Market alpha02 Alphabay Market carding Login Alphabayalphabaywyjrktqn.onion AlphaBay URL pwoah7p6o5e67qul.onion Login Alphabay Market Alphabay Market Login Alphabay

pwoah7p6o5e67qul.onion

AlphaBay URL How To Buy From AlphaBay Market?

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Majowy kryzys zażegnany

majowy kryzys zażegnany riseup

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8032 postów

Cześć.

Jak sami pewnie zauważyliście ostatnio dużo się działo i to niekoniecznie najprzyjemniejszych rzeczy. Sytuacja zaczęła się wymykać spod kontroli, nie ukrywam - jest w tym sporo mojej winy, miałem zbyt lekceważącą postawę ze względu na brak czasu i problemy w życiu osobistym i stąd opóźniona reakcja i działanie, za co serdecznie Was przepraszam.

Decyzja o wgraniu backupu forum z 26 kwietnia nie była łatwa, ale została podjęta głównie ze względu na całkowitą utratę prywatnych wiadomości użytkowników z przyczyny do której nie udało się 100% dojść. Także zaliczamy cofkę o te 3 tygodnie, a nawet niecałe bo często forum było niedostępne. Dotyczy ona tylko własnie strony, wszystkie bany i inne dane na serwerach, w sklepach są aktualne. Osoby, które rejestrowały się po tej dacie, musza założyć swoje konta ponownie, tak samo jak w nierozwikłanych sprawach powysyłac nowe wiadomości oraz pozakładać nowe tematy.

Niemniej jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, gdyż:

- przeniesliśmy forum na tańszy serwer dedykowany - większa opłacalność i oszczędności

- przeniesliśmy TeamSpeaka na oddzielnego VPS'a z polską lokalizacją - znacznie niższe pingi

- przenieślismy bazy danych Amxbansów SourceBansów na oddzielny hosting - szybsze działanie na serwerze

(rozdział naszego jestestwa skutkuje większą stabilnością i mniejszą awaryjnością w razie problemów z hostingiem czy ataków DDoS)

- ukryliśmy DNSy naszego dedyka za CloudFare - większa ochrona przed atakami DDoS

- wiemy co nas czeka po aktualizacji IPB4 - gdy ponownie się przeniesiemy, zrobimy to znacznie szybciej, sprawniej i efektywniej

- udało się przedłużyć licencję IPBoard - wsparcie oraz dostęp do dodatków w postaci antyspamu

- przywróciliśmy wiadomości prywatne do 26 kwietnia 2017 roku - dużo osób miało cenne informacje w tychże skasowanych PW

W tym miejscu także kieruję moje podziękowania w stronę Oksa, który dzisiaj od rana pomógł mi w operacji przywracania normalności - mam uratowany wieczór :D

Zachęcam do informowania swoich znajomych o dostępności forum (trzeba czasami wcisnąć ctrl + f5 gdy ktos ma informacje o wyłączonej stronie) i nadrabiania zaległej aktywności :) Administrację proszę o uporządkowanie swoich działów i rang adminów.

Jak to się mówi: czasami trzeba zrobić krok w tył, aby zrobić dwa naprzód. I jak nasza obszerna historia pokazywała, zdarzały się podobne problemy, ale zawsze stawaliśmy się silniejsi. Pokładam duże nadzieję, że tak będzie i tym razem! 

Czołem, życzę każdemu z Was udanego, majówkowego, ciepłego wieczoru.

• 10

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

xEzicc

xEzicc
  • 155 postów
Czy planujecie przywrócić poprzedni layout czy będziemy się męczyć na urządzeniach mobilnych z tym?

@wczesniejszy layout był na mobilnych i na desktopowych urządzeniach taki sam. Z tym jest taki peoblem, że żeby nawet zreportowac posta jestem zmuszony do włączenia pełnej wersji która jest nie wygodna do przegladania.

Użytkownik xEzicc edytował ten post 20 maj 2017 - 18:44

• 0

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8032 postów

Czy planujecie przywrócić poprzedni layout czy będziemy się męczyć na urządzeniach mobilnych z tym?

Masz do wyboru styl na mobilne urządzenia. 

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 580 postów

No to czas działać.
Oks wymiatacz, kolejny raz pokazuje, że nie jest tutaj przez przypadek :D

• 0

nyOTVxi.pngMyAZ0gY.png

Whytti.

Whytti.

Road To Nowhere leads to me.

• 348 postów

Szkoda, że posty się usunęły ;/

• 0

6ddc1bdbc991c.pngda6ed6105d7d2.png

Kosa.

Kosa.

W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

• 832 postów

No to gratki tylko nw czemu mam problem z Avk'em ;X 

• 0

JqfwycH.png

Syzmekk

Syzmekk
  • 73 postów

Po wejściu na forum, poczułem się jakbym cofnął się w czasie. Nie róbcie tego więcej... 

• 0
                         Odnalazłem brata
Dołączona grafika

Sparkyy

Sparkyy
  • 163 postów
Słabo, że ta wersja forum wróciła. Tamta według mnie była ładniejsza. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie nowa wersja i nie będzie już takich problemów.
  • 0

c469a43dee196ede.png

Rambo777

Rambo777
  • 516 postów

BACK TO THE FUTURE !

back_to_the_future-banner.jpg

• 3

Spirro

Spirro
  • 1392 postów
Jak zrobiliście backupa to teraz oddajcie mojego vipa na forum wygranego za karaoke. ;)
  • 3

Ania!

Ania!
  • 22 postów

Ta nowa szata graficzna przypominała mocno typowy serwis społecznościowy, także było ciekawie :D Anyway, życzę powodzenia przy kolejnych zmianach bo macie łeb do tego ;)

• 0

2131820_1002.png

76561198051928980.png

Pawelos

Pawelos
  • 285 postów

Gratulacje! W nagrodę otrzymujesz ode mnie zniżkę na przedłużenie zakupionej przez Ciebie usługi telekomunikacyjnej!

• 1
                                     Dołączona grafika
 Walt chyba myśli, że mu się podwójnie godziny nabiją :*
Jeżeli pomogłem, poratuj plusem
:D

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1100 postów

Kiedy wszystkie rangi wrócą? Po za tym jakoś szarawe to forum teraz. Osobiscie wolę to ::D

• 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

MaHir

MaHir
  • 11 postów

Przynajmniej będzie stabilnie :D Tylko teraz rangi :D 

• 0

Dołączona grafika

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8032 postów

O rangi musicie się zgłaszać do Administracji Forum - ułatwicie im pracę zanim sami do tego dojdą :) 

Wiadomo - nowa wersja forum jest lepsza, dlatego miedzy innymi jest nowa :P Na tej obecnej, starej nie posiedzimy długo, także nie martwcie się.

• 0

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4621 postów

Może wszystko zostało trochę nie przemyślanie zrobione, w sumie bez wiedzy adminów forum co i jak i kiedy, ale Lost dobrze napisał nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Następna aktualizacja forum powinna być od a do z zaplanowana, 

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Gasior

Gasior
  • 1 postów

Dlaczego nie postawicie np sub-domeny i tam na przykład postawicie forum od nowa?

Jak wszystko się uda na sub domenie to zamknąć forum na pare godzin i podmienić i wszystko bez starty danych, bez długich przerw technicznych ;) .

• 0

Oks

Oks
  • 1585 postów

Dlaczego nie postawicie np sub-domeny i tam na przykład postawicie forum od nowa?   Jak wszystko się uda na sub domenie to zamknąć forum na pare godzin i podmienić i wszystko bez starty danych, bez długich przerw technicznych .

Bo głównym problemem jest baza danych. Można pracować na kopii, ale potem te same czynności trzeba wykonać na głównej bazie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u