deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

ZBANOWANY: Unban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

CrasherGOD

CrasherGOD
  • 18 postów

Nick: CrasherGOD
Data bana:2017-02-05
Mapa: Cobbelstone
Nick admina: Nie mam pojęcia nie pisało.
Powód bana: Nie mam pojęcia wyrzucilo mnie z serwera po czym pisało że na tym serwerze zostałem zbanowany.
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: Nie nagrywam demek jak gram spolecznościówki

Opis sytuacji: Grałem sobie wtedy i raptem dostaje bana XD. Nie wiem nie mierze po scianach ani nic dobrze strzelam dobrze sie poruszam po mapie wyczekuje ludzi czasem robie dobre prefire tajmingi jak słysze ludzi bo gram na głośnych głośnikach ( na paru serwerowniach jestem 1 w tabelach jeśli chodzi o FFA). W sumie nie chce sie tlumaczyc bo to bylo dawno ale nic nie miałem i chcę mieć czyste konto a nie być zbanowanym od paru miesięcy za nic 

Użytkownik CrasherGOD edytował ten post 19 kwiecień 2017 - 14:13

• 0

cigaro

cigaro
  • 24 postów

http://cs-soplica.co...nie-wiem-za-co/

w razie czego demka sa u mnie dostępne.

Użytkownik cigaro edytował ten post 19 kwiecień 2017 - 14:39

• 0

CrasherGOD

CrasherGOD
  • 18 postów

http://cs-soplica.co...nie-wiem-za-co/

w razie czego demka sa u mnie dostępne.

3/4 rzeczy które tam opsiałeś były normalne poprzez radar i sluchanie na słuchawkach :)

• 0

Xargo

Xargo
  • 85 postów

W twojej sprawie nic się nie zmieniło. Zostałeś uznany za osobę która używa programów wspomagających rozgrywkę, co jest jednoznaczne z wykluczeniem Cię z grona graczy mogących wejść na serwer.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci: Szanuj_Zielen

Użytkownik Xargo edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 16:36

• 0

196134_1002.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u