deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Szybka rekrutacja na Redaktora

szybka rekrutacja redaktor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1462 postów
Jesteś pracowita osoba, na której nigdy się nie zawiodłam. Pamiętam nasza współpracę gdy posiadałam opiekuna grafików. :) Podanie rozpatruje pozytywnie. Po range zgłoś się do jednego z adminów forum.
  • 0
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Ola..

Ola..
  • 101 postów

#Imię: Ola
#Wiek: 17
#Staż na forum: od 3.01.2016
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Chcę pomóc aktualnej redakcji.
#1 dowolnie opracowany artykuł:

Spoiler

• 5
Dołączona grafika

Saygon

Saygon
  • 2557 postów

Piszesz niezłe artykuły a twoje wywiady też są niczego sobie. Damy Ci szansę.

Zostajesz przyjęta. Zgłoś się do mnie po odbiór rangi.

• 0

kekkei

kekkei
  • 151 postów

#Imię: Damian 

#Wiek: 17
#Staż na forum: 3 lata.
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?:  Myślę, że chodzi tutaj o zapał. Pamiętam do dziś słowa mojej ukochanej pani od Języka Polskiego, mianowicie te słowa brzmiały tak : " Damian, masz potencjał ale go nie wykorzystujesz. "

Tak więc, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać mój "potencjał" w redakcji, zobowiązuje się do purystycznej pracy (dbanie o poprawność językową itd.)

Jestem kulturalny, uprzejmy.

Miły tudzież przyjazny.

Szybko nawiązuje kontakt z drugą osobą, Mam zamiar przeprowadzić sporo, ciekawych a zarazem interesujących wywiadów.

Z administracją, graczami itd.

Liczę na aprobujące rozpatrzenie mojego podania. Jeśli mi się uda, oczywiście liczę wtedy na efektowną i długą współpracę. 

#artykuł mogę na pw.

#Jestem już redaktorem na jednym forum, nie związanym w żaden sposób z cs'em.

Saygon (22 grudzień 2017 - 02:01):
Wymagany jest przykładowy artykuł. Proszę o uzupełnienie wzoru, aby podanie zostało rozpatrzone.

• 0
bgg0gYG.png

Saygon

Saygon
  • 2557 postów

Ok, wysłany artykuł na pw oceniam jako całkiem dobry. Dam Ci szanse, jednak przed otrzymaniem rangi musisz pozbyć się wszystkich ostrzeżeń z konta. Nie preferuje osób w składzie posiadające "brudne" konta.

Po odrobieniu ostrzeżeń zgłoś się do mnie po odbiór rangi.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka, rekrutacja, redaktor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u