deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Szybka rekrutacja na Redaktora

szybka rekrutacja redaktor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1417 postów

o7tF0eS.png

zMs0MAu.png

Witam.

Z dniem dzisiejszym otwieram rekrutację na wzór "szybkiej rekrutacji" prowadzonej na serwerach.

Osoba ubiegająca się o rangę Redaktora powinna spełniać następujące wymagania:

• Brak rangi Redaktora lub wyższej w innej sieci
  • Brak ostrzeżeń
  • Minimum dwumiesięczny staż na forum
  • Minimum 30 sensownych postów
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość poprawnej polszczyzny
  • Ogromne chęci i zapał do pracy
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna opinia wśród użytkowników forum
  • Wiek minimum 15 lat (możliwe wyjątki)

Przywileje:

• Większe limity plusów (system reputacji).
  • Większa szansa na zdobycie posady moderatora, po złożonym podaniu.
  • Brak blokady antyfloodowej na SB (można rozmawiać na sb bez żadnych ograniczeń-obowiązuje regulamin forum).
  • Tańsze usługi na forum(połowe taniej, do ustalenia z Adminem Forum).
  • Większa skrzynka wiadomości na forum.
  • Możliwość ustawienia tła w profilu.

Wzór podania:

#Imię:
#Wiek:
#Staż na forum:
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?:
#1 dowolnie opracowany artykuł:

Dodatkowe informacje:

1. Potrzebujemy osób pracowitych i sumiennych. Jeżeli masz zamiar złożyć podanie tylko i wyłącznie dla rangi, to nie pisz podania.

2. Wszelkie kłamstwo/plagiatowanie zostanie natychmiastowo wychwycone, a podanie odrzucone.

3. Osoba składająca podanie nie może mieć poważniejszych problemów z wyższą administracją.

4. Wszelkie podania należy składać w tym temacie.

5. Podania rozpatruje Redaktor Naczelny - Caroline.

o7tF0eS.png

Użytkownik Caroline. edytował ten post 15 kwiecień 2017 - 00:11

• 4

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

#Imię: Jakub
#Wiek: 16
#Staż na forum: 4 miesiące 12 dni 
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Ponieważ chciałbym przeprowadzać wywiady, pisać newsy itd.

Spoiler

Użytkownik BicuS edytował ten post 14 kwiecień 2017 - 14:26

• 0

Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

• 1417 postów

Taki artykuł bardziej pasuje na podanie na gamera. Złóż podanie w późniejszym czasie i opracuj bardziej treściwy tekst lub pracuj w dziale redakcji i wtedy sami się do Ciebie odezwiemy.

Na chwilę obecną podanie pozwolę sobie odrzucić.

• 0

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

#Imię: Jakub
#Wiek: 16
#Staż na forum: od stycznia
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Ponieważ chciałbym przeprowadzać wywiady, pisać newsy itd. + brak redaktorów.

MAJOWE ZMIANY W SIECI

FORUM:

Niedawno forum przeszło wielkie zmiany.

Zmieniono Styl, silnik forum i dodano kilka rzeczy

Naprzykład:

-Możliwość dawania plusów pod statusami

-Możliwość wklejania obrazków na ShoutBoxie

-Możliwość ustawiania awataru z URL

-Dodanie Listy Administracji

Niestety usunięto takie rzeczy jak:

-Top według spędzonego czasu na forum

-Emotki z listy

Naszczęście powróciliśmy do starej wersji forum jedynym minusem jest usunięcie postów z okresu, w którym był wprowadzony nowy styl.

SERWERY:

Serwery: Deathrun CS:GO i Jailbreak CS:GO.

Mają nowych opiekunów.

Rangę Opiekuna DR otrzymał bobiksss

Natomiast

Rangę Opiekuna JB otrzymał Streepy

Użytkownik BicuS edytował ten post 24 maj 2017 - 09:24

• 0

Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

• 1417 postów

Jako iż mamy mało redaktorów, a wiem, że jesteś osobą kreatywną i pomocną, to podanie rozpatruję pozytywnie.

Po rangę zgłoś się do Relon.

• 0

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów

#Imię:  Jakub
#Wiek:  14
#Staż na forum:  pół roku (za 4 dni)
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?:  Lubię siedzieć na forum, chciałbym pomóc w redaktorom i zwiększyć aktywność w dziale redakcji.

Wielki awans?

Bobik, czternastoletni chłopak dostał awans na [email protected] DR CS:GO. Jak większość wie młodszego admina można dostać dopiero od 14 lat. Za to co bobiks zrobił dla sieci, a w szczególność dla serwera DR opiekun jak najbardziej mu się należał. Od samego początku bycia w sieci udowadniał, że wiek nie ma znaczenia. Większość użytkowników/adminów ma bardzo dobrą opinie na jego temat. Z tego co możemy zobaczyć zachowuje się lepiej niż nie jeden starszy od niego gracz. Składał on podanie na moda, ale ze względu na wiek nie dostał go. Teraz mając [email protected] serwera ma większą szansę, żeby dostać rangę moderatora. Osobiście życzę dalszych sukcesów.

• Brak rangi Redaktora lub wyższej w innej sieci +
  • Brak ostrzeżeń +
  • Minimum dwumiesięczny staż na forum +
  • Minimum 30 sensownych postów +
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków +
  • Znajomość poprawnej polszczyzny +
  • Ogromne chęci i zapał do pracy +
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna opinia wśród użytkowników forum +
  • Wiek minimum 15 lat (możliwe wyjątki)

• 2
Dołączona grafika

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4683 postów

Sparkyy Spróbuj opracować jakiś nieco dłuższy artykuł i wyślij mi na PW.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 513 postów
#Imię: Michaś
#Wiek: 16
#Staż na forum: za 2 miesiące roczek
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Na j. polskim lubiłem pisać rozprawki, zawsze czułem się jak Tomasz Lis czytając swoje wypociny xD

The floor is lava
Nowe wyzwanie podbija internet, od ponad pół roku nie mieliśmy styczności z żadnym większym wyzwaniem. Od miesiąca chalange krąży po internecie wzbudzając kontrowersje i radość.

Co to jest?

To zabawa, której głównym celem jest zajęcie czasu, czy próba rywalizacji ze znajomym.

Skąd to się wzięło?

Nie można określić konkretnego miejsca, ale najprawdopodobniej wymyślono tę zabawę w USA, a dokładniej w Kanadzie.

Jakie są zasady?

Reguły tej zabawy są banalnie proste jedna osoba mówi do drugiej "the floor is lava", albo po polsku "podłoga to lawa". Od czasu powiedzenia " magicznych słów" uczestnik ma 5 sekund żeby znaleźć "schronienie" czyli miejsce gdzie nie mamy kontaktu z podłożem. Najczęściej jest to ławka lub jakiś płot. Niestety w bardziej "ekstremalnych" sytuacjach biorący udział w grze są zmuszeni wskakiwać w krzaki lub na barierki.

Czy jest to niebezpieczne?

Jak najbardziej tak. Z tego co mi wiadomo nie ma żadnych wypadków śmiertelnych, lecz sam widziałem chłopaka który ześlizguje się z barierki i wpada do jeziora. Wiele osób jest poszkodowanych. Amatorzy tej zabawy są w stanie rzucić się na półki w sklepie, aby tylko nie przegrać.

Przepraszam, że z telefonu, ale jestem teraz poza domem i mnie natchnęło xD
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Z racji nieobecności Agi pozwolę sobie jak u poprzednika poprosić o jeszcze jeden tekst. Może być na PW. Naskrob przykładowego newsa, że Pan X został zdegradowany z jakiejś funkcji, jego komentarz etc.

Jeżeli będzie w porządku (bo obecny art. jest ok, tylko może lekko przykrótki) to nawiążemy współpracę :)

Krótko o treści z podania:

Reguły tej zabawy są banalnie proste jedna osoba mówi do drugiej "the floor is lava"

Brakuje mi tu przecinka po słowie proste, a w zasadzie nawet stylistycznie podchodząc do tematu - kropki :P Małe błędy, ale mam nadzieje, że będziesz je w stanie wyeliminować. Poza tym, mamy temat, w którym  można szukać pomocy w postaci korekty.

Czekam na PW :)

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Hydrogen

Hydrogen
  • 169 postów

#Imię: Adrian
#Staż na forum: 6 lat
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Idą wakacje i nie będę miał co robić : (

Zamach na London Bridge - Dnia 3 czerwca 2017 doszło do ataku na obywateli i turystów z Londynu, terroryści stracili 8 osób, podczas gdy rannych było 48 według doniesień dziennika Daily. Z relacji świadków około godziny 22:00 czasu londyńskiego w tłum ludzi wjechał rozpędzony do granic możliwości pojazd marki Renault z serii Master, następnie trzej napastnicy wybiegli z auta trzymając w rękach noże, a potem zaczęli atakować niewinnych ludzi. Po dotarciu policji na miejsce zdarzenia zamachowcy zostali zabici, a pogotowie udzieliło pomocy rannym w tym ataku. Donald Tusk na swoim twitterze dokonał wpisu z gotowego szablonu którego używa już od kilku zamachów mówiącego o tym że łączy się w bólu z rodzinami osób które zginęły w zamachu. Z informacji jakie uzyskaliśmy możemy wywnioskować że dwaj policjanci zostali ranni podczas interwencji, na szczęście niedługo powinni opuścić szpital, obrażenia które ponieśli w zdarzeniu nie zagrażały ich życiom. W zdarzeniu nie zginął żaden polak, a my składamy szczere kondolencje jako redakcja dla braci i starostwa osób które otrzymały śmiertelne obrażenia w tymże zamachu.

• 0

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
Hydro. Napisz jakiegoś newsa sieciowego. Przyjmijmy, że Lost awansował Pana X na drugiego [email protected] sieci. Może być pw, bądź tutaj.

Hydro zrezygnował, Kirje - przyjęty.. zapoznaj się z wyjątkiem w pokoju redakcji (odnośnie wrzucania artów). Ew. łap po wyjaśnienie Agę na steamie, bądź mnie :)

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów

#Imię: Tomek
#Wiek: 15
#Staż na forum: 13 czerwca 2017 minęły 2 lata
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Mam dużo wolnego czasu i chcę się w to pobawić.

Lost odchodzi?

To pytanie stało się faktem. Dnia 19 czerwca 2017 roku, po ponad siedmiu latach odchodzi założyciel sieci cs-Soplica.com - Piotr Gomulak. Jest to naprawdę wielkie zaskoczenie dla wszystkich użytkowników forum. Przyczyną tego jest brak funduszy i znudzenie się ową funkcją. Już tej nocy możemy zobaczyć naszego Lost'a w ciemnoczerwonym kolorze. Wszystkim teraz nasuwa się najważniejsze pytanie. Kto przejmie tak ważne stanowisko? Postanowiłem spytać się go osobiście.

Redaktor: Witaj Lost! Z racji twojego odejścia chciałbym zadać ci pytanie. Kto obejmie stanowisko [email protected] sieci?

Lost: Bla... bla... bla.. bla... bla...

Jak myślicie? Kto zostanie nowym [email protected] sieci? Dowiemy się tego już niedługo. Zapraszam do śledzenia forum!

Edit.

Stanowisko [email protected] sieci stało się wolne! 

ejrZVI3.jpg

It's a prank bro! News stworzony tylko i wyłącznie do podania...

@Artykuł wysłany na pw!

Sola (15 czerwiec 2017 - 21:10):
[email protected] przechodzi na emeryturę, a tu tylko trzy linijki? Tekst ok, ale czekam na dłuższą pracę, jeżeli ma być coś do oceny. Z tym art. póki co na nie.

Możesz pisać PW czy tutaj (i tak idzie to do oceny redakcji).

Pozdrawiam.

Użytkownik LOR3K edytował ten post 16 czerwiec 2017 - 20:47

• 2
Dołączona grafika

Qucak

Qucak
  • 915 postów

#Imię: Patryk
#Wiek: 15
#Staż na forum: Już prawie 2 lata
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Ostatnio próbowałem i się nie udało, ale teraz ponownie chciałbym spróbować swoich sił, ponieważ jest to odskocznia i chciałbym spróbować swoich sił jako redaktor. Dochodzi do tego również dużo wolnego czasu.

Artykuł na PW

Użytkownik Qucak edytował ten post 15 czerwiec 2017 - 21:12

• 1
Dołączona grafika

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
"Uprawianie sportu dostarcza nam bardzo wiele emocji, smutku po przegranej i szczęścia po wygranej. Wpływa

to nasze samopoczucie, szczęście dostarcza nam endorfin, które wywołują dobre samopoczucie"

"że nie przykłada się tutaj większej wagi do nauki. Jest to

błędne spostrzeżenie, które często tkwi w głowach ludzi. Prawda jest taka, że uczniowie muszą pogodzić ze.."

Żrodło: Gazeta Wrocławska

Wolałbym sklecony (wymyślony news) o sieci, niż zlepki z art. Chyba, że to Ty nazywasz się Jakub Gałecki (który tam widnieje jako autor)? Jeżeli dalej chcesz działać jakoś redaktor, to wrzuć tekst nigdzie wcześniej niepublikowany :) Tak jak pisałem, coś wymyślonego o sieci np.

• 0

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów
Zapraszam do składania podań!
  • 0
Dołączona grafika

kekkei

kekkei
  • 149 postów

#Imię: Damian 
#Wiek: 17
#Staż na forum: 3 lata.
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?:
  Myślę, że chodzi tutaj o zapał. Pamiętam do dziś słowa mojej ukochanej pani od Języka Polskiego, mianowicie te słowa brzmiały tak : " Damian, masz potencjał ale go nie wykorzystujesz. "

Tak więc, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać mój "potencjał" w redakcji, zobowiązuje się do purystycznej pracy (dbanie o poprawność językową itd.)

Jestem kulturalny, uprzejmy.

Miły tudzież przyjazny.

Szybko nawiązuje kontakt z drugą osobą, Mam zamiar przeprowadzić sporo, ciekawych a zarazem interesujących wywiadów.

Z administracją, graczami itd.

Liczę na aprobujące rozpatrzenie mojego podania. Jeśli mi się uda, oczywiście liczę wtedy na efektowną i długą współpracę. 

#artykuł mogę na pw.

#Jestem już redaktorem na jednym forum, nie związanym w żaden sposób z cs'em.

Użytkownik kekkei edytował ten post 28 wrzesień 2017 - 09:44

• 0
bgg0gYG.png

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4683 postów

Jak jesteś dalej zainteresowany tą posadą to napisz do mnie na pw.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 600 postów

#Imię: Kacper
#Staż na forum: Ponad Rok
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Bo chciałbym ożywić trochę ten dział oraz pomóc redaktorce naczelnej.

Automatyczny sklepik CS:GO!

Wczoraj miał premierę automatyczny sklepik CS:GO. Jest to bardzo ważna informacja dla graczy jak i dla Opiekunów Serwerów. Gracze nie muszą czekać już 48h na dodanie usługi, a opiekunowie są odciążeni.

Co ciekawe, pierwsze pięć osób, które napisały odpowiedni post pod postem [email protected] Sieci, otrzymały 5% rabatu w sklepiku, zatem zapytajmy ich co o tym sądzą:

Agata: "Przykładowa odpowiedź"

j4ss: "Przykładowa odpowiedź"

Klatow: "Odpowiedź przykładowa"

Jak widać (XD) każdy cieszy się z takiego przebiegu sytuacji. Ciekawe co Wyższa Administracja Sieci szykuje dalej. Spytajmy więc:

Anonim: "Podobno ma być przejście na nowego IPB"

Anonim v2: "Za 2 tygodnie chcemy otworzyć nowy serwer"

Anonim v3: "Będą duże zmiany w administracji"

Jak widać szykuje się wiele, co z tego będzie, nie wiem.

Dziękuję za uwagę, Whytti.

*Odpowiedzi są nieprawdziwe. Nie należy ich brać napoważnie

• 0

Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

• 1417 postów

Z racji na aktualny stan Redakcji jestem w stanie przyjąć twoje podanie.

Po rangę zgłoś się do Relon lub Saygon.

• 0

Sardothien

Sardothien
  • 383 postów

#Imię: Ola
#Wiek: 20
#Staż na forum: 7 lat
#Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem?: Lubię pisać, mam na to czas i fajnie byłoby informować innych o różnych ciekawych rzeczach.

Witajcie drodzy sopliczanie!

Za niecałe 2 miesiące będą święta Bożego Narodzenia.

Choinki, prezenty, pomarańcza, ten wyjątkowy magiczny klimat.

Z tej oto okazji, postanowiłam przeprowadzić mały wywiad z niektórymi opiekunami z naszej sieci,

bo pewnie każdy chciałby wiedzieć co ciekawego szykują na swoich serwerach, co się zmieni na czas świąt.

Zobaczmy więc czym nas zaskoczą w tym roku.

~ Gorzki. opiekun serwera PaintBall CS-1.6

~ Witaj Gorzki, czy zdradziłbyś co planujesz zmienić lub co będzie się działo na PaintBall'u w te święta?

Gorzki - Jasne! Mogę zdradzić parę rzeczy, lecz nie chcę od razu mówić o wszystkich swoich planach.

W te święta na PaintBall'u zostaną wgrane mapy z zimowym i świątecznym klimatem,

na pewno pojawi się też mapa de_zima,

czapki świętego mikołaja, paka która będzie przybierała różne świąteczne formy gdy się ją splantuje i oczywiście świąteczne rsy!

Poza mapami i świątecznym klimatem na serwerze, planuję zrobić kilka ciekawych konkursów z czaderskimi nagrodami.

To chyba tyle, więcej nie będę zdradzać, niech to zostanie niespodzianką!

~ Szanuj_Zielen opiekun serwera DeathRun + ExpMod CS-1.6

~ Witaj Szanuj, czy zdradziłbyś co planujesz zmienić lub co będzie się działo na DeathRun w te święta?

Szanuj_Zielen - Witam, mam w zamiarze przede wszystkim wprowadzić świąteczny klimat na serwer.

6 grudnia chciałbym zrobić coś takiego że, jedna losowa osoba co 3 godziny zgarnia vipa na okres miesiąca, to z okazji mikołaja.

Za to bliżej świąt, konkurs "najaktywniejszy admin" i konkurs "najaktywniejszy gracz", szczegóły będą gdy będę to realizować, w dziale informacyjnym dr.

~ Streepy opiekun serwera JailBreak CS-GO

~ Witaj Streepy, czy zdradziłbyś co planujesz zmienić lub co będzie się działo na JailBreak'u w te święta?

Streepy - No siema, w planach jest nowa edycja, nowe modele, ciekawe konkursy i mega nagrody...............itditp

.....

Użytkownik Sardothien edytował ten post 01 listopad 2017 - 17:32

• 2

jlWjwOc.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka, rekrutacja, redaktor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u