deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Prośba o odbanowanie :D

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

MoU

MoU
  • 21 postów

Nick:MoU
Data bana:13.04.17r. 
Mapa:Cache
Nick admina:Logan
Powód bana:Sam nie wiem :D
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com:

Opis sytuacji:To było tak, że na rozgrzewce na mapie Cache bo dopiero się zaczęła mapa pomyślałem i postanowiłem, że zbuguję sobie pieniądze a to dlatego iż mam Vip'a. Po tym jak to powiedziałem na czacie głosowym admin Logan powiedział, że dostane bana ja się zapytałem za co ale nie zdążyłem usłyszeć tego, ponieważ kończyła się rozgrzewka a chciałem zbugować te pieniądze i wyszedłem z  serwera, wchodzę po chwili kupiłem sobie Nove i zabiłem ostatniego gracza właśnie tą bronią i dostałem bana :D. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołanie do bana :D

Użytkownik MoU edytował ten post 13 kwiecień 2017 - 10:22

• 0

Omiros

Omiros
  • 18 postów

2. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w rozgrywce - w razie zauważenia, niezwłocznie należy powiadomić Administratora (upomnienie, kick).

• 0

57004_1002.png[/url]

loganek

loganek
  • 37 postów

Co Ci mogę Mou napisać sam napisałeś, że dostałeś upomnienie, że dostaniesz bana. Owszem jest to błąd serwera, który mam nadzieje wkrótce zostanie naprawiony. Ban nie jest długi bo tylko na 1h. Dopóki nie zostanie naprawiony ten błąd, każdy będzie dostawał bana za celowe wykorzystywanie tego błędu.

Ban już miną zapraszam ponownie do gry :)

• 1

MoU

MoU
  • 21 postów

Co Ci mogę Mou napisać sam napisałeś, że dostałeś upomnienie, że dostaniesz bana. Owszem jest to błąd serwera, który mam nadzieje wkrótce zostanie naprawiony. Ban nie jest długi bo tylko na 1h. Dopóki nie zostanie naprawiony ten błąd, każdy będzie dostawał bana za celowe wykorzystywanie tego błędu.

Ban już miną zapraszam ponownie do gry :)

Tylko że tam piszę w 2 punkcie regulaminu że jest upomnienie albo kick. :D

2. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w rozgrywce - w razie zauważenia, niezwłocznie należy powiadomić Administratora (upomnienie, kick).

Dokładnie więc dlaczego dostałem bana a nie kick'a :D ?

• 0

loganek

loganek
  • 37 postów

Dostałeś bana za celowe wykorzystanie błędu a nie przypadkowe.

• 0

MoU

MoU
  • 21 postów

Dostałeś bana za celowe wykorzystanie błędu a nie przypadkowe.

Gdybym wiedział że to jest w  regulaminie na pewno bym tego nie zrobił. PS. Proszę o zabranie dla Logana admina :DDDD  Tu powinien być kick :D

• 0

loganek

loganek
  • 37 postów

Wiedziałeś o tym bo Cie informowałem. Wszystko zostało wyjaśnione temat do zamknięcia.

• 0

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2553 postów
Ban już minął.
Adminów proszę o dawanie upomnień. Wielu z Was również bugowało pieniądze i nawet tłumaczyliście jak to robić...
  • 1

steam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u