deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Propozycja ;)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Ezreall

Ezreall
  • 8 postów

Nick (Twój nick z serwera) : ☾✮☽☣Ezreall☣☾✮☽
Typ (forum/serwer) : serwer
Nazwa propozycji (Jak się nazywa propozycja) : mikro 16+ lub po mutacji :nyam:
Opis (Opis twojej propozycji) :

Sam nie mam mutacji, w tym roku kończę 14 lat (hehe ten zakaz nie będzie mnie obowiązywał) wkurza mnie to, że na serwerze prawie pełno  osób krzyczy, mówi nie na temat (słyszałem, jak jakiś koleś gadał co 10 sekund co widzi, co robi, bardzo interesujące). Ogólnie ludzie się przekrzykują i nie da się nic usłyszeć? Po co krzyczy do mikrofonu? Po co bierze przykład z tych jutjuberuf? xd serio :biggrin:

Pozdrawiam Administracje  :drag:  liczę na szybką odpowiedź :prankster:

• 0

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1073 postów

11. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon tylko w celu podania "infa" bądź zgłoszenia ważnego faktu adminowi serwera czy zadania pytania (upomnienie, blokada na mikrofon do jednego dnia).

Polecam przeczytać regulamin :)

-Close.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u