deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Coś mi się popsuło ;0

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

BACA5210

BACA5210
  • 420 postów

coś mi się popsuło z forum ;0

bez-tytu-u-1724983.png

już zamarzałem na gogle chrome mi wszystko normalnie działa tylko na operze nie.

czy panu czereśni już odpowiada 

wiśnia to jest moja sprawa czy mam range w innej sieci 

Użytkownik BACA5210 edytował ten post 09 kwiecień 2017 - 17:24

• 0

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 900 postów

Chyba pan chce banicje, reklama innej serwerowni w zakladce obok ;)

Niezly admin Jarus - 

Spoiler

To on moze reklamowac, a ja nie moge dac linka do jego profilu na innej sieci? To chyba go wyklucza na przyszlosc? ^^

Darxx (09 kwiecień 2017 - 17:27):
I co w związku z tym? BACA nie ma tutaj żadnego admina więc nic nie stoi na przeszkodzie by mieć go na innej sieci.

+ Usuń ten link póki jeszcze masz okazje.
Sola (09 kwiecień 2017 - 17:41):
Równie dobrze jakby chciał się pobawić w dubla, to by tam sobie inny nick zrobił i tyle :P Przynajmniej uczciwy :P Co do linka.. lepiej tak czy owak nie wstawiać, ale już będzie każdy miał tera zna uwadze, bo lista osób, która temat zobaczyła jest pokaźna :)

Użytkownik Wizzy edytował ten post 09 kwiecień 2017 - 17:32

• 0
losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Sprawdź to samo na IE, CHrome, Firefox.. i napisz czy to samo.

Fakt..wypadałoby zamazać tą "reklamę". Nie masz rangi admina czy wyżej i nikt 'wierności' dla jednej sieci nie wymaga, ale zamaż w paincie to chociaż :)

\Jeżeli mi działa, to innym pewnie też.. więc zapewne problem opery.  Wył/wł przeglądarkę albo res kompa. Jak nie pomoże to pisz :)

BACA nie posiada u nas żadnej rangi itp (nawet admina). Dostosował się do "obiekcji" odnośnie reklamy i ok. To, że go "gdzieś" tam ma to żaden nasz interes w sumie. Brakuje banowania jeszcze za to, że nie grasz na innym serwerze jak Soplicowym. Ma czas spędzać tu i tu jak widać :P

To nie do Ciebie Wizz bezpośrednio ofc, ogółem mówię. Tak dla wszystkich raczej :)

• 3
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

BACA5210

BACA5210
  • 420 postów

tak

Sola (09 kwiecień 2017 - 19:09):
To jak tam.. wszystko gra?

Użytkownik BACA5210 edytował ten post 09 kwiecień 2017 - 19:11

• 0

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Jak gra to zamykam.

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u