deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#14 Wywiad z Cotidie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

Pawelos

Pawelos
  • 293 postów

Cześć wszystkim Sopliczanom! Dzisiaj mam zamiar przedstawić Wam mój pierwszy artykuł w dziale redakcji, w postaci wywiadu z jedną z najbardziej niedocenianych osób w sieci - Moderatorką Cotidie.

Proszę o wyrozumiałość przy błędach, bo jest to moja pierwsza praca na większą skalę. 

Moje wypowiedzi będą oznaczone takim kolorem, natomiast odpowiedzi "przepytywanej" będą w takim.

Życzę miłej lektury!

1.Witam! Zacznijmy od delikatnego przedstawienia Twojej osoby. Napisz proszę kilka podstawowych słów o sobie. 

Więc tak, mam na imię Ola i w tym roku skończę 21 lat. Od niedawna pracuję w sklepie z odzieżą oraz studiuję zaocznie Bezpieczeństwo Narodowe.

2. Dobrze, przejdźmy więc do drugiego pytania. Jak wyglądał Twój pierwszy kontakt z naszą siecią i w jaki sposób utrwaliłaś grę na Soplicy?

Na serwerach Soplicy pojawiłam się pierwszy raz w 2013 roku. Mój chłopak grywał na różnych serwerach Call of Duty 1.6 i trafił na ten z naszej sieci. Spędzał na serwerze tyle czasu, że również i mnie to zaciekawiło. Swoje konto założyłam prawie rok później, o ile się nie mylę, musiałam wrzucić ssy, żeby mnie odbanowali. :D Generalnie mogę śmiało stwierdzić, że gdyby nie Call of Duty, to na ten moment w żadnym stopniu nie interesowałabym się grami komputerowymi. W tym samym roku napisałam podanie w szybkiej rekrutacji i dostałam swojego pierwszego admina w sieci. Opiekunem CoD był wtedy Whidow. Dokładnie rok po swojej rejestracji na forum zostałam Junior Adminem serwera Call of Duty obok Baku., kiedy Opiekunem był już ReborN.

3. Okej dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Na Twoim profilu możemy zauważyć wiele różnych rang. Są to m.in. Moderator oraz Opiekun Serwera. Jakimi cechami musiałaś się wykazać, żeby dojść do tego etapu i w jaki sposób udaje Ci się pogodzić pracę tych wszystkich stanowisk?

Rangę moderatora dostałam w momencie, gdy byłam [email protected] CoD'a. Wypowiedzi w podaniu były różne. Osoby, które mnie nie znały twierdziły, że jestem za krótko w Sieci, a z kolei te, z którymi miałam okazje współpracować twierdziły, że nadaję się na tą posadę. Dowiedziałam się nawet, że znają mnie tylko ludzie z serwerów CS:GO, chociaż w tamtym momencie nawet w Globala nie grałam, ale to tylko nawiasem mówiąc. :) Jakie cechy? Cóż, ciężko to określić. Kiedyś trudno mi było przyjąć krytykę i chciałam pokazać się z jak najlepszej strony - nie olewałam swoich obowiązków na serwerze i starałam się o jak najpozytywniejszą opinię. Obecnie jestem już w stanie przyjąć krytykę i chociaż mam znacznie mniej czasu, nadal staram się wykonywać to, co do mnie należy w możliwie najlepszy sposób, ale mam słabą pamięć i czasem zdarza mi się o czymś zapomnieć - cóż, taka ludzka natura. Jeżeli chodzi o Opiekuna, to już trochę inna historia. Przez pewien okres, supportem serwera Call of Duty był Direxx. Po odejściu ReborNa, który przez pewien czas był Opiekunem i supportem FFA, Direxx zajął jego miejsce i zaproponował mi posadę Opiekuna. W tamtym momencie byłam trochę podłamana, bo dowiadywałam się o niestworzonych historiach na swój temat. Coś typu - Opiekun za zdjęcia itd., co w najmniejszym stopniu nie było prawdą. Początkowo chciałam odpuścić i darować sobie tą rangę, ale ostatecznie zostałam i myślę, że to była najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Administracja i gracze FFA to najlepsi ludzie w całej Sieci (wiadomo, z drobnymi wyjątkami), a serwer sam w sobie ma niesamowitą atmosferę. Na początku było mi ciężko pogodzić dwie, dosyć wymagające stanowiska, ale wraz z upływem czasu było coraz łatwiej. Grając na serwerze miałam w przeglądarce na Steam włączoną główną stronę forum i na bieżąco sprawdzałam to, co się dzieje na stronie.

4. Świetnie, jestem wdzięczny za obszerną odpowiedź. Wyżej wspomniałaś, że na początku nie miałaś łatwo. Obecnie sprawiasz wrażenie osoby bezkonfliktowej, ale czy zostali Ci jacyś wrogowie z tamtych czasów, z którymi zmagasz się do dzisiaj?

Za wroga raczej nikogo tutaj nie uważam. Było kilka osób, które mówiąc kolokwialnie "cisnęły" mnie i ciągle wałkowały kwestię tego, że nic nie robię z problemami serwera, typu lagi, skaczący choke. Wspomnę tylko, że te osoby dobrze wiedziały, że sama nie mogę nic zrobić, nie mając dostępu do plików serwera. Było minęło, na ten moment raczej z nikim się nie zmagam, jak to ująłeś. :)

5. Dobrze, przejdźmy to odmiennego tematu. Jakie są Twoje zainteresowania bądź hobby? Trenujesz coś, jesteś czymś zafascynowana, a może marzysz o dokonaniu czegoś?

W swoim życiu próbowałam wielu rzeczy - fotografia, taniec, blogi itd., lecz ostatecznie zostałam przy grach komputerowych. Dzięki temu poznałam wielu wspaniałych ludzi. Dużym plusem jest również fakt, że hobby dzielę ze swoim chłopakiem. :) No ale nie tylko grami człowiek żyje. Od półtora roku chodzę na zajęcia z Zumby. Planuję również w najbliższym czasie zdobyć kurs instruktora.

Przejdźmy teraz do drugiej części wywiadu, czyli serii krótkich, konkretnych pytań.

Moje wypowiedzi są takie, a wypowiedzi Cotidie są takie.

1. Ulubiona piosenka/gatunek muzyczny?

Słucham absolutnie wszystkiego, nie potrafię określić konkretnego gatunku. :D A co do ulubionej piosenki - mam ich kilka. Klasycznie Guns N' Roses - November Rain, Josh Groban - You Raise Me Up oraz George Michael - Careless Whisper.

2.Ulubiona książka/magazyn/gazeta?

Ulubiona książka to Historia Wszechświata według Niekrytego Krytyka, no i chętnie sięgam po Świat Wiedzy. 

3. A jaka jest Twoja ulubiona potrawa? Czy preferujesz konkretny rodzaj kuchni, a może jesz wszystko to, co Ci posmakuje?

Uwielbiam wszystko to, co gotuje moja mama. Jej potrawy są po prostu najlepsze. :D Generalnie staram się nie wybrzydzać, chociaż chińszczyzna do mnie w ogóle nie przemawia. :/

Nasz wywiad dobiega końca, więc pragnę Ci serdecznie podziękować za dawkę wiedzy o Twojej osobie! Czy masz ochotę kogoś pozdrowić lub przekazać komuś jakąś wiadomość?

Pozdrawiam całą administrację i graczy FFA, chociaż te lenie pewnie nawet tego nie przeczytają. No i oczywiście każdego czytającego! :*

• 18

Jeżeli pomogłem, poratuj plusem
:D

Klatow

Klatow
  • 300 postów
Wywiad ciekawy, ale mogłoby być więcej pytań (5 to może trochę mało, nie licząc szybkich). Jak na pierwszy raz to dobrze wyszło :)

Użytkownik Klatow edytował ten post 31 marzec 2017 - 07:34

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

dsaeweqz

dsaeweqz
  • 351 postów

FFA jest kozackie, coś o tym wiem ;>

Wywiad +

• 1

edeeN

edeeN
  • 662 postów
Fajny wywiad, trochę więcej pytań i kozak! ;)

Plusik
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Haksiu.

Haksiu.
  • 695 postów

Długo czekałem na wywiad z tą Panią :P

Troszkę się dowiedziałem, jednakże tylko troszkę. Według mnie wywiad mógłby być dłuższy. Plusiki za robotę i tak się należy :)

Cotidie kubek królowej zumby jeszcze cały, czy już potłuczony? :D

Użytkownik Haksiu. edytował ten post 31 marzec 2017 - 08:19

• 0

Dołączona grafika

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1898 postów
No no Paweł, fajny wywiad.
+
  • 0

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 626 postów

Strasznie mało pytań. Do takiej osoby jak Ola powinno być minimum 17.

• 1

Dołączona grafika

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2564 postów

Długo czekałem na wywiad z tą Panią :P

Troszkę się dowiedziałem, jednakże tylko troszkę. Według mnie wywiad mógłby być dłuższy. Plusiki za robotę i tak się należy :)

Cotidie kubek królowej zumby jeszcze cały, czy już potłuczony? :D

Raz spadł ale na szczęście nadal jest w całości :D 

Też miałam nadzieję na większą ilość pytań, ale i tak było mi bardzo miło :)

• 0

steam

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Olka się tutaj rozpisała na atomy :) Szybki wywiad też ma swoje plusy. Można było sobie darować zmianę kolorów jedynie. +

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Pasiak88

Pasiak88
  • 942 postów

Wywiad przyzwoity, jedyny minus to taki że krótki. Miło było się dowiedzieć że młode pokolenie słucha jeszcze takich przebojów i zespołów jak Guns N' Roses :)

• 2

76561197998407925.png

uQNBbqw.png

Ronek

Ronek
  • 189 postów

Wywiadzić spoko, fajnie się czytało i miło było się czegoś dowiedzieć o Oli :) Plusik leci ;)

• 0

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Trochę krótki i dla mnie za duża czcionka ale ogólnie fajny i na plus oczywiście :D 

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Darxx

Darxx
  • 990 postów

Fajny wywiad chociaż może i faktycznie troszkę za krótki :P

Leci + :P

• 0

seboW.

seboW.

Time hasn't changed a thing.

• 653 postów

Szkoda tylko, że wywiadzik taki króciutki. Czytało się bardzo przyjemnie.

+

• 0

Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1422 postów

Jak na tak ciekawą osobę, wywiad zdecydowanie za krótki.

Redagując temat, trzymaj się tych samych kolorów i wybieraj te mniej rażące.

Plus.

• 1

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1078 postów

Czcionka za duża, kolory nie pasują, trochę krótki, ale ciekawy.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
Zamykam.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u