deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#13 Drużyna A! (wywiad z ekipą TP)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Mówi się o nich, że są najlepszą ekipa jeżeli mowa o zgraniu. Średnia wieku w porównaniu do innych serwerów jest bardzo wysoka. Kto jest nerwusem na serwerze? Jak jest na zlotach ludzi z serwera? Ilu adoratorów ma sue.? O tym poniżej. Zapraszam do lektury i witam ekipę TP! W kilku słowach powiedzcie coś o sobie czytelnikom.

(NOWA FORMA WYWIADU GRUPOWEGO, ABY CZYTAŁO SIĘ LEPIEJ TEKST ZOSTAŁ WYŚRODKOWANY)

Dupsk0:

Cześć, mam na imię Michał. Na co dzień pracuję, a w weekendy (co drugi) studiuje Finanse i Rachunkowość na UG. Te wolne weekendy spędzam z dziewczyną, którą teraz będę musiał pogodzić z motorem .. W końcu mamy wiosnę !

Pasiak88:

Jeśli ktoś się chce dowiedzieć coś na mój temat, to odsyłam do wywiadu ze mną.

sue.

Cześć jestem Ania i pochodzę z Warszawy. Na co dzień pracuję w firmie zajmującej się okularami, jeżeli ktoś chce zniżki to posiadam aktualnie na -30%

JaCa:

Cześć jestem Jacek, mieszkam w Janowie Lubelskim, skończyłem studia z WF i obecnie uczę i trenuję dzieci pływania. W wolnym czasie gram w piłkę nożną i pije piwo <śmiech>.

Każdy widzi świetną atmosferę wśród Waszej administracji. Jakie są tego czynniki? Wiek administracji, czy chociażby zloty?:
Dupsk0:

Myślę, że wiek nie jest tu kluczowy jednakże ma znaczenie na pewno przyczynił się do tego ubiegłoroczny zlot na którym mogliśmy się naprawdę poznać nie tylko przez internet a na żywo i to przez 3 dni non stop <śmiech>. Jako że obecnie w administracji każdy 20+ a nawet więcej to też jest to dojrzałość i wzajemny szacunek do siebie jak i obowiązków życia codziennego, przykładowo jak ktoś nie gra chwilkę to nie mamy pretensji o to tylko rozumiemy i nie odbieramy admina od razu bo ktoś nie gra dajmy na to tydzień czy dwa.

Pasiak88:

Wiek administracji ma na to wpływ, zlot również poprawił atmosferę z racji tego, że poznaliśmy się na żywo. Wypiliśmy przysłowiowego kielicha, a jak to się mówi - vódka connecting people. Jednak na atmosferę wpływa wiele rzeczy, to szeroki temat - bo atmosfery nie zbuduje się w tydzień czy dwa. Jednym z wielu elementów budowania atmosfery to na pewno to, że na TP nigdy nie było podziałów, admini nie składali skarg na opiekuna (tak jak to się dzieje na innych serwerach). Opiekun też nigdy nie był przypadkowy, a ktoś kto dłużej adminował i grał na serwerze, czyli znał jego mocne strony, problemy, oczekiwania graczy i ludzi grających na nim. To pozwoliło też zachować ciągłość polityki serwera i nie było sytuacji, że przychodził nowy opiekun i robił rewolucję kadrową na serwerze, w regulaminie czy też w sprawach technicznych serwera. Również warto zaznaczyć że nie było w historii TP opiekuna, który siedział tylko na randze a nie zajmował się serwem i już nie gra. Gdy nie miał czasu i chęci składał rezygnację (nie wszyscy może pamiętają, ale były czasy, że opiekun nie miał obowiązku grania na serwerze). Kolejnym ważnym elementem był dobór adminów. Nie było sytuacji, że ktoś dostał admina po znajomości czy za same przegrane godziny na serwerze. Były osoby które często grały, ale z powodu swojego zachowania i sposobu bycia na serwerze nie mogły reprezentować administracji. Wiele serwerów TP upadło i właśnie jednym z powodu była niewłaściwie dobrana administracja lub jej zanik i brak. U nas na TP administracja obserwuje graczy i gdy jest deficyt adminów sami namawiamy do składania podań, kilku adminów którzy są obecnie w załodze właśnie w ten sposób znalazły się u nas (zresztą sam też tak dołączyłem do TP, dzięki między innymi namowom Soli).

sue.:

Wiek swoja droga, ale myślę, że poznając się na zlocie jesteśmy jeszcze bardziej zgraną ekipą. Miejmy nadzieję, że przy następnym zlocie pojawi się więcej osób z administracji serwera. Warto by było się poznać. Wiadomo, że ludzie inaczej zachowują w świecie wirtualnym a w realu... (nie będę podawać przykładów).

JaCa

Wiek wiekiem, ale myślę, że dociekliwość i solidne sprawdzenie kandydata przez administrację pod każdym względem to klucz do dobrej atmosfery. Oczywiście nie jest tak, że zawsze się ze sobą zgadzamy (np. de_cpl_pasiak), ale przeważnie potrafimy się dogadać. Dużo przekazujemy sobie informacji, a co za tym idzie dużo ze sobą rozmawiamy. Nigdy nie byłem administratorem na innym serwerze, ale myślę, że taką atmosferę jak u nas ciężko znaleźć. Pozostaje mi podziękować takim ludziom jak boogie, szercu czy demsk bo to oni jako pierwsi zaproponowali mi żebym złożył podanie. A co do zlotu to jestem przekonany, że dzięki temu atmosfera jest jeszcze lepsza.

Jak duża frekwencja jest na zlotach i kto pierwszy na nich odpada (tylko szczerze)?:
Dupsk0:

Na ostatnim zlocie było od 18 do 22 osób (każdy dzień wyglądał inaczej) i było naprawdę super za jednym wyjątkiem (Ci co byli to wiedzą, palcami wytykać nie będę). Kto pierwszy odpada hmm… Vonkiego nie było, więc to nie mógł być on <śmiech>. A tak na poważnie to nawet nie pamiętam czy ktoś odpadł (nie licząc Gryfa, ale po takiej ilości i mieszance to naprawdę podziwiam i wątpię, żeby ktoś trzymał się lepiej jak on! Pozdrawiam w tym miejscu Gryfa ! Każdy trzymał się ostatkiem sił, ale się trzymał !

Pasiak88:

Na ostatnim zlocie było coś około 20 osób, na najbliższym zobaczymy ile osób się pojawi. Kto pierwszy odpada? Hmm myślę, że ten co nie jedzie. A tak poważnie to kulturalne towarzystwo i w odpowiednim wieku, więc nikt nie pije tak żeby zezgonować. Każdy zna swoje możliwości i wie ile może wypić, jedynym czynnikiem odpadnięcia może być zmęczenie po dłuższej podróży na zlot .

sue.:

Frekwencja jak na pierwszy zlot była dosyć dobra, ale bywałam na większych zgrupowaniach. Nie powiem - zabawa była udana <śmiech>. Tańce i śpiewy do białego rana <śmiech>. Atrakcje sportowe tez były, czyli nic dodać nic ująć - super. Co do osoby która odpadła jako pierwsza był to Gryf. Starszy pan który tankował od rana, mieszał alkohol, a po zapaleniu tego co nie potrzeba odfrunął.

JaCa:  

Jakbym dobrze poszukał to mam listę, ale wydaje mi się, że było 18 osób. A kto pierwszy odpada? Hmmmmmmm... wiesz co, niewiele pamiętam <śmiech>. Wiem, że nawet jeśli ktoś odpadł to skutecznie o 5 rano go obudziliśmy razem z Limonem, Walu i Magicznym - wyjmując wielki przenośny głośnik i puszczając na cały regulator :Tede- Jazda Jazda Jazda" - to było piękne.

Niedługo otwarcie serwera ODD2 - czy wg. Was jest sens (brzydko mówiąc) odgrzewania starego kotleta?:
Dupsk0:

Nie wiem czy jest sens - jeżeli ktoś ma czas się tym zająć i w to inwestować to proszę bardzo. Mam tylko nadzieję, że nie zabierze nam to graczy na TP (i nie pochowa dwóch serwerów jednocześnie). Jednakże wyższością TP dalej będzie ONLY Steam, niepowtarzalna atmosfera jak i administracja.

Pasiak88:

Odgrzewanie starego kotleta? Na redakcję też tak mówiono gdy padła propozycja aby ją reaktywować, a jak dotad rozwija się i idzie w dobrym kierunku, więc pożyjemy zobaczymy i wtedy będziemy mogli komentować a teraz nie będziemy wróżyli z fusów .

Kto na serwerze jest najbardziej wybuchowy, a kto przeciwnie - jest oazą spokoju?
Dupsk0:

Wybuchowy to chyba Dzidek (admin Ja..). No dobra, nie tylko wybuchowy! On jest wulgarny! Dzidek po prostu krzyczy na graczy nie grających TP, ale jest to zarazem najlepszy admin jeśli chodzi o prowadzenie gry. Jak ten Pan prowadzi to nie ma [cenzura]  we wsi :D A oazą spokoju to chyba niestety Ja. Mówię niestety, bo ma to swoje wady jak i zalety - niekiedy może jestem zbyt łagodny w stosunku co do graczy, ale staram się pouczać słownie lub kickiem, co wydaje mi się w wielu przypadkach wystarczające.

JaCa:

Matys lubi się [CENZURA /dop. Sola :P) i dzidek również, no ale jak ktoś gra takie TP, że ręce opadają, to nie ma co się dziwić. Sam czasem się denerwuję przez co muszę wyjść z pokoju żeby w emocjach ktoś nie przytulił dłuższego bana. Co do oazy spokoju to ja bym tutaj na pewno wskazał Mario :) wylajtowany, spokojny ale konsekwentny.

Support - Vonki - jak układa się Wam współpraca?:
Dupsk0:

Support - tu nasz serwer miał problem… Mówię miał, bo już mam nadzieję się ustabilizowało, a miał - bo był co chwilę nowy i każdemu na nowo trzeba było tłumaczyć nasz problem. Vonki wysłuchał i działa. Miejmy nadzieję, że przyniesie to wymierne efekty wkrótce. Na chwile obecną współpracę oceniam 100/10.

sue.:

Jak na razie praca układa się całkiem całkiem.Widać chęć działania,ale będę zadowolona jak sprawa z naszym serwerem dobiegnie końca i wszystko będzie grało i buczało.Wtedy dam 10/10 a na obecna chwile 5/10

Jakie atrakcje planowane są na kolejny zlot i które z Was tam będzie?
Dupsk0:

Kolejny zlot jest u mnie! To znaczy: Kaszuby. Jak wiadomo to piękna okolica - lasy i jeziora. Atrakcje poza moją skromną osobą <śmiech>: - domek do góry nogami, spływ kajakowy (w zależności od ilości chętnych osób i miejsca noclegu), rewanż w siatkówkę, do morza nie ma daleko więc może morze? Będzie też wieczorny grill przy śpiewach i tańcach jak rok temu.

Pasiak88:

Mamy zaplanowanych kilka atrakcji, o których wspomniał wyżej organizator czyli Dupsko. Ja od siebie zdradzę, że tak jak na poprzednim zlocie zrobię śpiewniki na wieczorne grillowania (śpiewniki z poprzedniego zlotu również będą, o ile JaCa nie zapomni ich przywieść ze sobą). Można oczywiście będzie przysyłać do mnie na PW propozycje piosenek do śpiewników. Jeśli ktoś jest miłośnikiem muzyki biesiadnej i ludowej na pewno nie będzie zawiedziony! :D Oczywiście postaram się być jeśli nic szczególnego się nie wydarzy.

JaCa:

Do końca nie wiem, ale mam nadzieję, że będzie równie dobrze jak w zeszłe wakacje w Janowie. Będziemy dużo pić, mało spać i różne takie takie :)

Na koniec poproszę o kilka słów od siebie, czego życzycie swojemu serwerowi i ludziom na nim grających?

Dupsk0:

Życzyłbym dalszej tak dobrej współpracy swoim adminom, a graczom wzajemnego szacunku do drugiej osoby oraz dalszej przyjemnej gry w doborowym towarzystwie i atmosferze.

Pasiak88

Życzę aby na naszym TP grało się tyle ile ma zamiar grać WOŚP, czyli do końca świata i jeden dzień dłużej. Graczom życzę cierpliwości w oczekiwaniu na wejście na serwer i nie pisaniu do mnie żebym robił komuś miejsce.

JaCa:

Zacznę poprawnie politycznie i pozdrowię wszystkich tych, którzy od wielu lat tak dzielnie walczą o to, by serwer cały czas stał na nogach. A tak już mniej politycznie - liczę na to, że taką ekipą pozostaniemy do końca, choćby miał to być ostatni serwer TP na 1.6!!     AVE 1.6, cyka blyat Cs:Go !!

Na koniec standardowo kilka szybkich pytań do naszych gości:

Który admin na serwerze używa najwięcej wulgaryzmów?:
sue.:

Wszyscy tyle samo przeklinają .

JaCa:

Każdy przeklina w granicach rozsądku. Myślę, że dużo więcej tych ch i ku są po za anteną wypowiedziane, jak np u mnie

Nasza ekipa jest jak?:
Dupsk0

Jak POWER RENGERS!  Bardzo dobra ekipa. Zgrana i taka, która zna siebie nawzajem.

Pasiak88:

Drużyna A, niepokonana!

sue.:

Rakieta! Nie do zatrzymania :P

JaCa:

Każde następne piwo, nigdy się nie znudzi :D

Ilu adoratorów na serwerze ma sue?
Dupsk0:

Adoratorów sue. nie zliczysz! Jednak każdy kto zna serwer wie, że gra tu też jej narzeczony ( Gr!n) - więc dalsze zaloty nie mają sensu.

Pasiak88:

Tyle ile graczy i graczek plus HLTV.

Zapraszamy na nasz serwer ponieważ?:

Dupsk0:

Ponieważ jest on wyjątkowy. Tworzą go super ludzie - mam na myśli adminów, ale i przede wszystkim graczy, z którymi współpracujemy i tworzymy super atmosferę.

Ekipa na koniec chciała by pozdrowić kilka osób. Śmiało !

Dupsk0:

Chciałbym pozdrowić mamę JaCy, ponieważ na zlocie robiliśmy film z pozdrowieniami, jednak było zbyt ciemno i nie wyszło

(pozdrawiam tutaj)!  Rzecz jasna pozdrawiam GRACZY serwera TP i zapraszam innych, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił u nas!

Pasiak88:

Pozdrawiam wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób wspierają serwer Team Play i naszą administrację. Dodatkowo chciałbym pozdrowić z tego miejsca Sleshera (czy Slashera - jakoś tak), mojego kierowcę, który zawiózł mnie na zlot i ze zlotu. Dodatkowo za to, że pozwolił pić piwo w samochodzie <śmiech>. Pozdrawiam też osobę, która zapoczątkowała reaktywację redakcji, a ludzie chyba o niej zapomnieli - czyli Ninkę.

sue.:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy. Mam nadzieję, że na zbliżającym się zlocie uda nam się poznać jakieś nowe NORMALNE osoby grające na naszym serwerze.

JaCa:

<słychać otwierane piwo>

Mam nadzieje, że lektura nie była ani za długa, ani za krótka. Dziękuję ekipie TP za udzielenie wywiadu i życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu serwera. No i miejmy nadzieje - do zobaczenia na zlocie !

~S.

_____

Liczby z redagowania wywiadu:

11 - tyle razy przekląłem

50 - około tyle przecinków dostawiłem (ekipa mnie uprzedzała, że będzie odpowiadała na szybko, heh!)

2 - tyle razy zapytał mnie szef "Co tam minimalizujesz?"

3 - tyle razy zaplułem klawiaturę ze śmiechu.

• 18

<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów
Jak zapluta to wytrzyj, a wywiad pierwszorzędny :) Gratuluję
  • 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

MałaMi.

MałaMi.
  • 42 postów

Jak dla mnie to najlepszy wywiad :D propsuję!

• 0
Dołączona grafika

Nie wiem jak Ty, mało ludziom wierzę,
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze.

sue.

sue.
  • 96 postów
Dziekujemy Sola za przeprowadzenie z nami wywiadu i poswiecenie swojego czasu :)
  • 2

dsaeweqz

dsaeweqz
  • 351 postów

Git wywiad z git ekipą. Aż zazdro bierze, że administracje innych serwerów nie są tak zgranymi drużynami.

Ofkors plus Sola! :kingchris:

• 1

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 616 postów

Ciekawy wywiad, ale według mnie ciężko go się czyta, bo jest wyśrodkowany. 

• 0

Dołączona grafika

Qucak

Qucak
  • 918 postów
Dla mnie najbardziej interesujący wywiad do tej pory. Widać, że jesteście bardzo zgraną ekipą :)
  • 0

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3396 postów

Świetny wywiad, graty ;)

• 0

6Pt373f.png

Dupsk0

Dupsk0

#I_Am_United

• 551 postów

Daliśmy się trochę poznać teraz zapraszam na serwer, żeby poznać się jeszcze lepiej ! :) 

• 2

06cxbCI.jpg

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4685 postów

Dobry wywiad, widać że już masz lekką wprawę, oraz można zobaczyć jaka zgrana jest ekipa z TP, plus :)

• 1

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Ronek

Ronek
  • 189 postów

No i na taki wywiadzik czekałem! :) Przyjemnie się to wszystko czytało, dobrze dowiedzieć co działo się na poprzednim zlocie :D Może ja się skuszę na następny, kto wie ^^

Najbardziej rozwaliły mnie słowa JaCa "Wiem, że nawet jeśli ktoś odpadł to skutecznie o 5 rano go obudziliśmy razem z Limonem, Walu i Magicznym - wyjmując wielki przenośny głośnik i puszczając na cały regulator :Tede- Jazda Jazda Jazda" - to było piękne." Najlepszy tekst :haha:

Sola Ty też mnie rozwaliłeś :D

"2 - tyle razy zapytał mnie szef "Co tam minimalizujesz?"

3 - tyle razy zaplułem klawiaturę ze śmiechu."

• 1
                                                           Dołączona grafikaDołączona grafika

JaCa

JaCa
  • 195 postów
Małe sprostowanie:) tam był Pasiak nie Limon :D no ale miałem prawo się pomylić :D
  • 2

mao

mao
  • 334 postów

Supi wywiadzik. 

• 0

Pasiak88

Pasiak88
  • 942 postów

Wywiad fajnie złożony w spójną całość brawo Sola :). Miło czytać komentarze pozytywne na temat naszej ekipy, ale bardziej by nam było miło gdybyście zawitali na nasz serwer, dołączyli do ekipy i pojawili  się na zlocie :) . Na zachętę powiem że na naszym serwerze na rozgrzewce są dwa utwory muzyczne(Mydełko FA i Pisarz Miłości :D ), śpiewane przez uczestników w oryginalnej wersji ze zlotu, dlatego warto do nas zajrzeć :) .

P.S. Sola tak jak ustaliliśmy swoje honorarium za wywiad odbierzemy na zlocie :)

Użytkownik Pasiak88 edytował ten post 30 marzec 2017 - 10:57

• 1

76561197998407925.png

uQNBbqw.png

Bojowka

Bojowka
  • 481 postów

super wywiad :) życzę Wam, aby nigdy nie popsuła się ta atmosfera i żebyście zawsze się trzymali razem ;)

Użytkownik Bojowka edytował ten post 30 marzec 2017 - 11:06

• 0

Wie Wiur aS

Wie Wiur aS
  • 834 postów

ale bardziej by nam było miło gdybyście zawitali na nasz serwer,

Jak do was bez wykupionego slota nie da się wejść :P

Właśnie w taki sposób powinno tworzyć się atmosferę na serwerze przez adminów. Regulamin serwera powinien być pomocą, a nie wyznacznikiem jeżeli jakiś gracz popełni przewinienie. To, że komuś kilka razy się wypsnęła kura nie oznacza, że trzeba go od razu mutować/banować. Regulamin regulaminem, jednak zdrowy rozsądek i dystans do siebie przede wszystkim.

Oczywiście za wywiad leci plus ;). Dobra robota.

• 0

ZNAJDZIESZ MNIE NA COD'ZIE  91.224.117.29:27050

Dołączona grafika

!!!! MEGA !!!! POLECAM !!!!

https://www.youtube....h?v=PIYHqTh9glA

agnieszka.

agnieszka.
  • 206 postów

Wywiad fajnie złożony w spójną całość brawo Sola :). Miło czytać komentarze pozytywne na temat naszej ekipy, ale bardziej by nam było miło gdybyście zawitali na nasz serwer, dołączyli do ekipy i pojawili  się na zlocie :) . Na zachętę powiem że na naszym serwerze na rozgrzewce są dwa utwory muzyczne(Mydełko FA i Pisarz Miłości :D ), śpiewane przez uczestników w oryginalnej wersji ze zlotu, dlatego warto do nas zajrzeć :) .

P.S. Sola tak jak ustaliliśmy swoje honorarium za wywiad odbierzemy na zlocie :)

Ha! A pytałeś Malinę czy można jej głos udostępniać? :D :D Ona już mało gra :(

• 0

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Chyba najlepszy wywiad do tej pory bardzo fajny i przejrzysty :D Aż zazdroszczę tak zgranej i fajnej ekipy adminów ;) Chyba czas wrócić do 1.6 i odwiedzić kiedyś te słynne tp.

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Ronek

Ronek
  • 189 postów

Miło czytać komentarze pozytywne na temat naszej ekipy, ale bardziej by nam było miło gdybyście zawitali na nasz serwer, dołączyli do ekipy i pojawili  się na zlocie :)

Ty mnie już wwaliłeś na piedestał, wiec teraz nic innego tylko czekać aż do niej dołączę :)

• 0

Darxx

Darxx
  • 974 postów

Jeden z lepszych wywiadów. Ciekawe pytania oraz przyjemnie się to czyta.

+

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u