deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#12 Wywiad - Darxx

whytti darxx wywiad

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 616 postów

Witajcie czytelnicy!

Dzisiaj chciałbym Was zaprosić na wywiad, który przeprowadziłem z Darxxem, który obecnie należy do grupy najbardziej pracowitych osób na naszym forum.

Darxx ma wiele zadań - grafika, moderacja forum. Gdy są jakieś zlecenia sieciowe to on je wykonuje od razu. Wiele robi dla naszej sieci, dlatego chciałbym zapytać go o kilka kwestii.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Moje wypowiedzi oznaczone są kolorem takim,

natomiast Darxx'a tym.

1. Zacznijmy od tego, kim jesteś - opowiedz nam coś o sobie.

Nazywam się Szymon i mam 19 lat. Jestem uczniem czwartej klasy technikum informatycznego. W sieci aktualnie pełnię funkcję grafika oraz moderatora.

2. Co Cię interesuje poza cs'em i e-sportem?

Po za cs'em i e-sportem interesuję się grafiką komputerową. Póki co głównie grafiką forumową typu avatary, sygnatury ale staram się rozwijać również w innych kierunkach typu tworzenie layoutów, wizytówek itd. Pragnę dodać, że lubię jeździć na rowerze  ^^

3. Jak trafiłeś na naszą sieć?

Na sieć trafiłem już w 2011 roku. Grałem wtedy przez krótki czas prawdopodobnie na serwerze diablomod*, po czym lekko mówiąc, zapomniałem o tej sieci aż do sierpnia roku 2016 kiedy to szukałem większej sieci z dużą aktywnością użytkowników, gdyż chciałem robić zlecenia graficzne, a nic nie podnosi tak umiejętności jak praktyka. 

4. Wiem, że masz konta na innych forach w celu poszerzenia horyzontów grafiki. Czy Soplica jest dla Ciebie ważna? Czy jednak inna sieć/forum przykuwa Twoją uwagę?

Soplica jest pierwszą siecią w którą tak bardzo się zaangażowałem i nie mam zamiaru tego zmieniać. A co do innych stron - fakt, mam wiele kont na innych forach ale są one głównie o tematyce graficznej.

5. Jak spędzasz wolny czas? Aktywnie czy biernie przed komputerem? Trenujesz coś? Interesujesz się jakimiś dyscyplinami sportowymi?

Czas wolny spędzam w różny sposób. Czasami tworzę grafikę, robię zlecenia na forum, a innym razem wolę przejechać się na rowerze.  ;) Co do sportu, to nie interesuję się nim w jakiś szczególny sposób, ale chcę to w przyszłości w pewnym stopniu zmienić.

6. Co sądzisz o Forum? Dodałbyś/Zmieniłbyś coś?

Szczerzę mówiąc, póki co forum działa całkiem sprawnie... Wiadomo zawsze jest coś co można poprawić, ulepszyć ale wszystko w swoim czasie. 

7. Chciałbyś osiągnąć jakąś wyższą rangę na forum? Jak np. Admin Forum?

Nigdy o tym nie myślałem pewnie dlatego, że jestem w sieci całkiem krótko tj. kilka miesięcy (w porównaniu z innymi kandydatami). Ale teraz jak się nad tym zastanowię to może kiedyś, o ile w ogóle dostanę taką propozycję... to myślę, że nie odmówię. Póki co, skupiam się na swoich obowiązkach czyli wykonywanie zleceń oraz na moderacji forum.  

8. Jak postrzegasz innych ludzi? Lubisz kontakt z ludźmi, czy jesteś bardziej aspołeczny?

Według mnie jestem osobą która lubi ludzi  :D. Zawsze staram się być miły i pomocny, chętnie nawiązuje nowe kontakty czy to na teamspeak'u czy w życiu "realnym", choć jak wiadomo są wyjątki  ;). Ale myślę, że lepiej ocenią to osoby z mojego otoczenia. 

9. Mocna i słaba strona forum?

Mocna strona to świetna, zorganizowana i pomocna społeczność.
A słaba? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia.

10. W czym się kierujesz w życiu? Masz jakieś motto życiowe?

Jak się to mówi yololo. x) A tak bardziej serio, to nie mam póki co swojego motto, a w "życiu" staram się postępować zgodnie własnymi przekonaniami.

11. Większość wie, że w tym roku zdajesz matury. Stresujesz się? Jakiego przedmiotu najbardziej się obawiasz?

Nie stresuje się w ogóóóóle... xD
A co do przedmiotu, którego najbardziej się obawiam, to jest to jak pewnie dla wielu z was - matematyka. Ale ogólnie jestem dobrej myśli  :)

12. Jak wiemy jesteś obecnie najaktywniejszym grafikiem. Co Cię motywuje do działania? Jakaś osoba, czy może czyjeś prace?

Najaktywniejszy... Hmm może i tak, ale to nie jest wyczyn przy aktualnym nastawieniu kilku z obecnych grafików. #nołofens 
Co mnie motywuje? Myślę, że fakt iż jest to jedno z moich głównych "hobby", które staram się w jak największym stopniu rozwijać. 
A co do osób/prac, które mnie motywują, to są to głównie prace jednego z użytkowników DA - maagg. Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę poziom porównywalny z tym który ona prezentuje.

13. Gdybyś mógł nauczyć się tylko jednej techniki w grafice, jaka to by była? (Zgaduje, że Smudge ;p)

Jeżeli chodzi o grafikę forumową to tak, byłby to smudge, ponieważ prace wykonane w tej technice są jak dla mnie piękne <3 i tak jak wcześniej wspominałem dążę do tego, by opanować tą technikę w jak najlepszym stopniu. 
A jeżeli chodzi o bardziej przyszłościowe cele, dzięki którym byłbyw w stanie w jakiś sposób na siebie zarobić to chciałbym się nauczyć tworzyć w bardziej profesjonalny sposób layout'y itd. 

14. Czego się boisz najbardziej? Czy Ty w ogóle boisz się czegoś?

Czy czegoś się boje? Jak najbardziej, ale nie jestem w stanie tego tak na szybko opisać. Hmmm może black s... xD

15. Jaki filmik wywarł na Tobie największe wrażenie?

Co do filmików na Youtube, to jest tego bardzo dużo i ciężko podać mi jeden konkretny przykład. A jeżeli chodzi o filmy i seriale, to jednym z moich ulubionych filmów jest "Ocalony", a serialem "Synowie anarchii". Gorąco polecam x)

16. Co Cię zmotywowało do tworzenia grafiki?

Co mnie zmotywowało? Ciężko jest mi powiedzieć, gdyż przygodę z grafiką zacząłem dosyć dawno temu i nie jestem w stanie określić tego konkretnego "co" mnie do tego zmotywowało. Po prostu tworzenie grafiki sprawia  mi przyjemność i motywacja przychodzi sama.  :)

* (tutaj nie jestem pewien) 

Dziękuję Ci Darxx za poświęcony czas. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich.

Dziękuję również Wam za to, że macie ochotę czytać moje wypociny :D Żegnam i pozdrawiam. :)

~W

Użytkownik Cotidie edytował ten post 29 marzec 2017 - 19:49

• 8

Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1420 postów

Świetny wywiad, łap plusa.

• 1

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3396 postów

Brakuje krótkich pytań, czasem występują niepotrzebne powtórzenia i kolorki mogłyby być bardziej "łagodne". Ale ogólnie oki, powodzenia;)

• 1

6Pt373f.png

Darxx

Darxx
  • 974 postów

"jednym z najbardziej pracowitym" te słowa są mocno przesadzone :D ale tak czy inaczej dziękuje  za ten wywiad. :)

Użytkownik Darxx edytował ten post 28 marzec 2017 - 22:06

• 1

Dołączona grafikaDołączona grafika

Bojowka

Bojowka
  • 481 postów

niby ok, tylko pytania w cały świat :P niby o grafice, a tu jakiś film ulubiony i znów o grafice... ciężko się czyta.

• 0

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów
Kozacki wywiad, nie za krótki co najważniejsze ;) Gratki ;) Plus
Spoiler

• 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

Klatow

Klatow
  • 299 postów
Jeszcze jest kilka rzeczy do poprawy, ale napewno lepiej niż ostatnio :P
"Ten nie popełnia błędów, co nic nie robi"
  • 1

Dołączona grafikaDołączona grafika

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów

Widać, że wziąłeś do siebie, chociażby część uwag z po przedniego wywiadu. Nie da się ukryć, że interpunkcja u Ciebie kuleje (myślę, że zasady "przed - który itd. przed - że, stawerny przecinek są najbardziej znane - u Ciebie niestety w kilku miejscach brakuje)

Jak juz wspomniała bojowka - wywiad nie ma prawidłowego składu, strasznie skaczesz między tematami. Darxx jest również moderatorem, a 3/4 pytań odniosła się do grafiki. Popełniasz błędy językowe. Nie mniej jednak ten wywiad jest lepszy niż poprzedni. Idziesz w dobrym kierunku :)

• 1

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Troszkę za dużo błędów. Starasz się, ale ortografia to rzecz bardzo ważna, a w zasadzie najważniejsza.

W wywiadzie musisz pilnować nie tylko swoich błędów, ale także drugiej osoby. Taki ktoś skupia się na odpowiedzi, czasami zapominając o poprawnej polszczyźnie - wtedy wkraczasz Ty.

Ogarnięte by: Cotidie :)

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Darx :*  :* Fajny wywiadzik :D I fajnie ze jesteś aktywny :) Szybkie pytania możesz też stosować bo to ciekawe ale tak poza tym całkiem okej.

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Qucak

Qucak
  • 918 postów

Tak trzymaj. Mi się podobał wywiad.

• 0

Stasieek47

Stasieek47
  • 121 postów

Dobry wywiad. Fajnie się czyta. +

Użytkownik Stasieek47 edytował ten post 29 marzec 2017 - 21:14

• 0

aNufF0J.jpg

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1073 postów

Z Szympsonem zawsze najlepiej (Darxx). ;)

Użytkownik bobiksss edytował ten post 29 marzec 2017 - 21:35

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2551 postów

Tekst jest po kilku poprawkach stylistycznych oraz interpunkcyjnych, w razie gdyby ktoś z Was zauważył błędy, piszcie pw. :)

• 1

steam

edeeN

edeeN
  • 662 postów

Ciekawy wywiadzik, krótki i na temat. 

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

`izcoN

`izcoN

Money in the Bank

• 90 postów
Czytając twój drugi wywiad pod rząd widać już poprawę. A co do wywiadu, bardzi fajnie się go czyta.
  • 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

W tym zasługa korekty - Cotidie. Ogółem forma pierwotna nie powinna być nawet dopuszczona :P Ale stara się chłopak - fakt.

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

edeeN

edeeN
  • 662 postów

/Close.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: whytti, darxx, wywiad

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u