deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#11 Wywiad z Redaktorką - Agata.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

Holisteer

Holisteer
  • 11 postów

Wywiad jest ciekawy, ale za krótki, lecz jak na początkowy wywiad nie jest źle. Następne wywiady będą coraz lepsze. Powodzenia! ;) +

• 0

Aineis

Aineis
  • 472 postów

Fajnie się czyta plusik

ps tez ide na profil informatyczny spotkamy się xD

• 0

RomzbuV.png

`izcoN

`izcoN

Money in the Bank

• 90 postów
Spoko wywiad. Jak na początek może być.

Jeśli chodzi o szkołę, sam mam około 30 km niby dalek ale da sie przyzwyczaić do wstawania o 6 rano :).

Whytii jeśli interesujesz się trochę i informatyką to nie jest cieźki profil. Musisz tylko słuchać na lekcji a dużo wyciągniesz.
  • 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

edeeN

edeeN
  • 662 postów

/Close.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u