deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#11 Wywiad z Redaktorką - Agata.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 616 postów

Witam wszystkich serdecznie w moim pierwszym wywiadzie. Osoba, z którą będę rozmawiał jest nie kto inny jakCaroline.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o jej osobowości, oraz życiu prywatnym to serdecznie zapraszam do lekturki.

Moje wypowiedzi będą oznaczone: tym kolorem lub tym

Wypowiedzi Agaty: tym lub tym

1. Na sam początek najprostsze i najczęstsze pytanie: Kim Jesteś?

Odp.: Mam na imię Agata. Na tym świecie stąpam już 15 lat (w grudniu będzie 16). Obecnie uczęszczam do gimnazjum w małym miasteczku w województwie kujawsko-pomorskim na profilu dwujęzycznym. Po gimnazjum mam zamiar udać się do technikum na profil technik informatyk.

2. Bardzo ambitnie. Nie boisz się natłoku nauki na takim profilu w Technikum? Jest to napewno jeden z cięższych profili.

Odp.: Od zawsze powtarzam, że dla chcącego nic trudnego. Nauka przychodzi mi z łatwością. Jestem pewna, że dam sobie radę. Bardziej obawiam się tego, że do szkoły będę miała ponad 30 kilometrów. Jak ja rano wstanę?  :P

3. Jak postrzegasz innych? Jak sądzisz, jak inni ciebie postrzegają?

Odp.: Myślę, że jako pierwsze mogę powiedzieć, że zazwyczaj nie oceniam ludzi pochopnie. Zazwyczaj na moją ocenę o innych wpływają takie czynniki, jak ich zachowanie; jak zachowują się wobec innych. Ogólnie, jestem osobą bardziej podchodzącą pod aspołeczną, większość rzeczy wolę robić sama. Co do postrzegania mnie przez innych- Jedni postrzegają mnie dobrze, drudzy źle. Aczkolwiek staram się, żeby postrzegali mnie jak najlepiej mimo, że nie zawsze to wychodzi.

4. Jak trafiłaś na naszą sieć?

Odp.:  We wrześniu 2015 roku szukałam dobrych serwerów Deathrun i tak oto przypadkiem trafiłam na nasz-soplicowy. Zaczęłam tam bardzo często grać, a wręcz "no life'ić". W styczniu była już koleżanka, złożyła podanie na admina. Poprosiła mnie, żebym się wypowiedziała, więc założyłam konto na forum. Ponad miesiąc później sama zostałam Adminem ( dzięki Direxx!  :) ), 4 miesiące później [email protected], a dość niedawno Opiekunem.

5. Jakie stanowiska najbardziej chciałaś zdobyć? Jakie z nich zdobyłaś? Czy chciałabyś jakieś wyższe stanowiska na forum?

Odp.: Najbardziej to ja tylko chciałam pomóc w rozwoju serwera, a później działu grafiki. Osiągniecia, które zdobyłam są dostępne do podglądu na moim profilu. Myślę, że nie chciałabym wyższych stanowisk na naszym forum, szczególnie, że mam zakaz posiadania wyższej rangi niż Moderator. Aktualnie robię sporo dla sieci, nawet więcej co wykracza poza zakres moich obowiązków.

6. Napewno widzimy tego skutki. Co Ci się najbardziej podoba na forum/sieci? A co Ci się nie podoba? Gdybyś mogła, zmieniła byś te rzeczy?

Odp.: Najbardziej podoba mi się serwer Deathrun- raczej można się domyślić.  :D

Najbardziej mi się nie podoba to, że osoby na pewnych funkcjach łagodnie mówiąc-opierdzielają się. Jako przykład można podać grupę grafików-Kiedy ostatnio widziałam pracę SCREECH, Pulpet lub regular?

Gdybym mogła, zrobiłabym z tym porządek i lekko ich pogoniła, aczkolwiek nigdy już nie będzie takiej możliwości.  ;)

7. Co cię najbardziej motywuje do działania? 

Odp.: Najbardziej do działania motywuje mnie to, że moja praca podoba się ludziom. Motywują mnie również pochwały i docenianie.

8. Tak przy okazji, gratuluję redaktora naczelnego. Jakie to uczucie być jedną jedyną redaktorką?  :P

Odp.: Dzięki serdecznie. Jest jeszcze Sola. W obecnej chwili jestem przepełniona nadzieją, że niedługo grono się powiększy i nie będę musiała czuć się jak nerd bez przyjaciół. xD

9. Czy chciałabyś mieć coś co należy tylko i wyłącznie do ciebie? Jak np. własna sieć serwerów,  czy własna strona internetowa.

Odp.: Nie.

Chciałbym ci zadać kilka pytań, które nie są w żaden sposób trudne. Jest to coś na wzór szybkich pytań.

1. Ile masz wzrostu?

~160 cm

2. Ulubione jedzenie?

Sałatka z kurczakiem i brzoskwinia. Może dziwnie to brzmi, ale smakuje nieźle. 

3. Ulubiony sport?

E-sport sie liczy? Tak na poważnie, siatkówka.

4. Jakiej muzyki słuchasz?

Nie ograniczam się do jednego gatunku muzycznego, słucham wszystkiego "po trochu". Jednak moimi numerami "uno" jest Rock oraz Rap.

5. Lubisz swoje stanowiska na sieci/forum?

Tak.

Na koniec, jeżeli mogłabym to chciałabym pozdrowić całą ekipę serwera DD2 oraz Deathrun+ExpMod. Osobne pozdrowienia również dla Alberta bo pewnie będzie smucić, że nie wyodrębniłam go wśród innych. 

Dziękuję tobie Agato, jak i wam za poświęcony czas. Żegnam i pozdrawiam.

~W

Użytkownik Whytti. edytował ten post 27 marzec 2017 - 21:25

• 13

Dołączona grafika

Klatow

Klatow
  • 299 postów
No wywiad spoko, ale może trochę za mało pytań nie o sieć. Plusik ofc :D
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1420 postów

Dziękuję za ten krótki, ale ciekawy wywiadzik. Plusik.

• 1

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Qucak

Qucak
  • 918 postów

Jak na początek to mi się podoba twój wywiad z Caroline.

W pytaniu Nr 9. zabrakło rozwiniętej odpowiedzi, ale jest dobrze. Plusik i się nie zniechęcaj.

• 0

edeeN

edeeN
  • 662 postów

Wywiad bardzo ciekawy, tylko mam kilka uwag: 

-Robić więcej pytań

-Dopasowywać kolorystykę, aby miło się czytało i ciekawie wyglądało

Pozdrawiam i powodzenia! :)

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

BACA5210

BACA5210
  • 420 postów
No fajny wywiat tylko żeby znowu redakcjia nie upadła xd
  • 0

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1073 postów

Jak na pierwszy wywiad to całkiem spoko. Plus.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ARIN

ARIN
  • 792 postów

Co za kurdupel 160 cm XD

• 1

Dołączona grafika

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
Baca... proszę Cię język polski xD
Wywiad * oraz redakcja*

Co do wywiadu, wykonanie całkiem niezłe, jak na pierwszy raz.
Myślę, że wizualnie nie do końca prawidłowo. Szczególnie jeśli mówimy o kolorystyce, uważam że Twoje wypowiedzi powinny być oznaczone jednym kolorem.
I chyba najważniejsze. Pytania (prócz szybkich) powinny być tak układane, aby osoba z którą prowadzisz wywiad, mogła się obszernie wypowiedzieć. :D Pytań "ogólnych" jest dość mało. Nie mniej jednak w miarę przyjemnie się czyta :)
  • 0

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4685 postów

Wywiad powiem, że srednio ciekawy, ale jak na 1 taki to nawet ok, nastepne beda lepsze.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów
Wywiad niezły jak na 1. raz, masz potencjał, rób więcej wywiadów żebyś nabrał formy ;)
  • 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

Linx

Linx
  • 86 postów

Niezły wywiad, przyjemnie się czytało, więcej pytań nie związanych z siecią i więcej wywiadów, dla nabrania formy. Plus ode mnie. :good:

• 0

Dołączona grafika

Darxx

Darxx
  • 974 postów

Mimo to, że to był twój pierwszy wywiad to wyszedł całkiem dobrze. Chociaż może i faktycznie jest lekko za krótki ale tak czy inaczej leci + :P

Użytkownik Darxx edytował ten post 27 marzec 2017 - 23:12

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Króciutki ale dość ciekawy :) Plusik na zachętę i mam nadzieje że będzie jakiś kolejny :D

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Odp.: Dzięki serdecznie. Jest jeszcze Sola. W obecnej chwili jestem przepełniona nadzieją, że niedługo grono się powiększy i nie będę musiała czuć się jak nerd bez przyjaciół. xD

W tym fachu nie ma przyjaciół :D

Wywiad całkiem całkiem. Sam się łapię na tym i staram się poprawiać, aby w wywiadzie nie było zdrobnień "lekturki". Sam umniejszasz swojej pracy, lektura brzmi poważnie itp. :P

~S.

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

mao

mao
  • 334 postów

Widać, że pierwszy. Kolejne będą lepsze. :)

• 0

koni21

koni21
  • 2 postów

Dobry wywiadzik, ale jeden minus... za krótki :)

• 0

1925383_1002.png

Pawelos

Pawelos
  • 293 postów

Jak na pierwszy raz, to całkiem nieźle, ale dość nudne pytania. Masz potencjał, jednakże jest wiele do poprawy. Plus poleciał.

• 0

Jeżeli pomogłem, poratuj plusem
:D

o0oAlberto0o

o0oAlberto0o
  • 240 postów
Pozdrawiam agatke ;)))

Fajny szybki wywiadzik... Plusik leci.

Użytkownik o0oAlberto0o edytował ten post 28 marzec 2017 - 18:58

• 0

""bo bez gumy lepiej wchodzi""  ~Malinka DD2 2k17

76561198058398598.png

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów
Pytania są proste, ale ciekawe. Zadawałeś pytania, których nieraz brakuje, czyli szybki/proste. Wywiadzik taki 8/10. Plusik
  • 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u