deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Jailbreak | Opiekun Knejpar

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

Protek

Protek
  • 198 postów
Witam wszystkich, administracje.
Chcę tu zgłosić problem związany z JB
Opiekun Knejpar nie wypełnia swoich obowiązków. Knejpar ja do cb nic nie mam ale :
- twoja aktywność jest dragiczna/mala
- jak jesteś na serwerze to ciebie nie ma / pisałem 21.03. (blank_v4 20-21)na [email protected], wręcz spamowalem a ty się nie odzywałeś. | nie raz tak było
- ignorujesz osoby bez mikra/odpowiadasz na pytania zadane przez mikrofon

Ogolnie jestem za abys zmienił swoje zachowanie albo zrezygnował z opiekuna.
Proszę abyście wyrażali swoje prawdziwe zdanie i nie kłamali :)
Pozdrawiam
@NazaroV @Klatow Ale ja nie mówię, że on ma codziennie wchodzić itp.. Najgorsze co mnie naaaaaabardziej wkurzyło to to, że jeżeli nawet wejdzie TO IGNORUJE [email protected] I GRACZY BEZ MIKRA.Nie patrzy się na czat tekstowy i nic nie odpowiada
@Pawelos Ja szczerze nie mam do cb żalu. Ok przyjmuje na klatę to, że czasami mam ból du** i ja akceptuję twoje zdanie. Pawelos ty powinieneś trochę wyluzować. Jesteś przy ostry *momentami*. Ja po prostu czasami..... lubię pomagać Adminom. Steam? Tylko z Toba gadałem.. Nawet wtedy wyluzować się nie mogłeś. Kiedy kogoś poganialem? WE wszystkich TEMATACH?? Jakich -_-? Ja się wypowiadałem w jakiś postach a moje stworzone tematy to chyba 3-4. Hejtuje wasza pracę. Fajna odpowiedź Pawelos. Większość to co napisałeś jest kłamstwem.
Radzi w czym?? Ja nigdy nie byłem Admem w cs. Nie znam się na tym więc w czym mam radzić? Czasami na zabawie napiszę, że 3:00 przy celach itp. Ja nigdy prawie nie używam mikro jak jestem w tt. Używam wtedy kiedy jest potrzebne czyli w ct.
@Pawelos wyjaśnijmy sobie to na priv.. W tt używam mikrofonu czasami. Jeżeli ktoś mnie swapnie to chcę po prostu wiedzieć czm. Mam do tego prawo. Ja zawsze wszystko przyjmuje na klate.. Na początku grania byłem nie ogar itp. Ty byłeś miły spk ale niektórzy ci powiedzą, że jesteś czasami za ostry. Aktualnie zrobiłes gown*burze z niczego.. Zwykła skarga a ty już musiałeś wylecieć. Trochę tu przesadziles. Nie chciałbym być młodszym Admem bo nie nadaje się na to. Mam za słaba głowę na to. Wszystko co robię na jb robię nie pewnie (w ct) bo zawsze nie jestem 100% czy ktoś będzie miał fk. Wtedy mam najmniej zabójstw :(
@Egzo to wtedy była propozycja i chciałem nie chciałem mieć w 1 postem wszystkich odpowiedzi i oddzielalem to.. To jest inna sprawa i tu nie chcę spamic pod każdym postem i szczerze ja tu nie liczę posty bo i tak to nie jest najważniejsze :)
@Domson kto powiedział, że nie chcę tu grać. Fajna serwerownia w której chcę grać :)
Są ADMINi ale są sytuacje KIEDY nikt nie odpowiada. Ja takie głupie pytania nie pisze na [email protected]
@Knejpar Któryś raz tłumaczę. Rozumiem życie prywatne spoko. Ja tylko dałem taka treść, że ponad mojego grania na jb widziałem cb z 3-5 razy chociaż lubię trochę być Nolive. Twoje życie prywatne mnie nie interesuje i ja tu nie mam wielkiego problemu. Tylko jak byłeś na serwie sam czy nie w TT czy w CT to nie raz pisałem na [email protected] i niektórzy gracze pisali na zwykłym(nowi) i ty tego nie widziałeś? Na blanku spoko byłeś w ct. Ale ja tak tym spamowalem, że tego nie dało się nie zobaczyć. Na mapie minecraft też nie widziałeś? A byłeś w TT. Musiałem się przebijać przez innych graczy aby się tego dowiedzieć. (priv) Największym chamstwem było to,że Opiekun i ADMIN nie mogli mi odpowiedzieć na proste pytanie w ciągu 1-2 godzin -_- Nikogo nie obgadywałem tylko w 1 poście w temacie Pytania/Problemy napisałem, że nie mogliście mi odpowiedzieć przez godzinę, dwie. Więcej na ten temat na privie z nikim nie rozmawiałem. Tylko tu taki temat rozpoczolem. Knejpar ja nie mam za złe, że mało grasz. Ktorys raz pisze o tym. Tu chodzi o twoje zachowanie względem graczy bez Mikra lub mutacji. Ignorujesz to.

@kabal. Po pierwsze Primo: mam 14 lat
Po drugie primo: Czy ty wogóle grasz na jb i wiesz o co kaman?
Po trzecie primo: NIC NIE WNOSISZ do tematu

@KuKu Ja za wszystko dziękuję, knejparowi, że rozwija serw itp. Są dowody w postaci demka. I to nie jednego. Nie mógł iść do *kibelka* jak normalnie gral.

Proszę zamknąć tą sprawę. Wyjaśnione na pw

Użytkownik Protek edytował ten post 27 marzec 2017 - 12:18

• 1

sig_2035891_11_2_pl.png

Zapraszam na Jailbreak oraz Zombie Mod ;3

Paparof

Paparof
  • 88 postów

Moim zdaniem, Knejpar to dobry opiekun. Po to są admini, żeby w pewnym sensie odciążyć opiekuna od spraw. Knejpar bardziej zajmuję sie forum odpowiada w miarę szybko. Moim zdaniem to głupota, i póki co nie ma lepszej osoby na to stanowisko.

EDIT Tak jak wspomniał Klatow, Knejpar ma też życie prywatne

@@EDIT 2

Tak, potwierdzam informację venoma, mao ma straszny ping i jest w ct, chociaż ja go rozumiem w miarę dobrze(przynajmniej mi nie przerywa), nwm jak innym. Moim zdaniem naprawdę, Knejpar w żaden sposób nie zasługuję na DEGRADA, myślę, że stara się jak może, wiadomo nie wszystko da się zrobić, również jest człowiekiem i wielu rzeczy może nie zauważyć, chociaż na pw odpowiada bardzo szybko.

Użytkownik NazaroV edytował ten post 26 marzec 2017 - 13:18

• 2

,I zwyciężę, bo nie mam innego wyjścia''-Paprotka 2k17-

Klatow

Klatow
  • 300 postów
Ehh, bo opiekun nie ma nic innego do roboty jak gra na serwerze. Ma on inne zadania np. testowaniem mapek. Do tego dochodzi również życie prywatne. Może i na forum go nie widać (szczerze mówiąc to głównie udziela się [email protected]) to od czasu do czasu można go zauważyć xd, ale tak jak wyżej pisałem życie prywatne. Częściej go widać, niż poprzedniego opiekuna. Co do sytuacji na Blanku to tu ciężko mi się wypowiedzieć, ale i tak uważam, że Knejpar robi dużo dla serwera.

@zapomniałem jeszcze dodać, że jak ma się jakiś problem/pytanie to można się go spytać na pw i zawsze szybko odpowiada.

Użytkownik Klatow edytował ten post 23 marzec 2017 - 16:27

• 3

Dołączona grafikaDołączona grafika

Pawelos

Pawelos
  • 293 postów

Aktywność jest dużo lepsza niż Smileya, więc tutaj nie przyczepiałbym się do niczego. Chłopak (XD) ma dobry kontakt z graczami, wszyscy go lubią i wręcz kochają Jego prowadzenie.  Druga sprawa, Knejpar od dłuższego czasu ze swoimi znajomymi robi wiele w technicznym kierunku serwera (serwery testowe, pluginy, oczyszczanie FTP, mapy itp.). Na forum również jest aktywny, większość skarg, problemów, podań i propozycji rozwiązuje szybko razem ze Streepyim, a na PW reaguje natychmiastowo i konkretnie.  No i ostatni aspekt, czyli zachowanie na serwerze. Generalnie sam muszę przyznać, że Knejparrrro ma czasami lekko wywalone na to, co dzieje się na serwerze, ale kiedy są admini, to nie ma z tym problemu, bo mogą go całkowicie odciążyć ze wszystkich obowiązków. Bardzo rzadko zdarza się sytuacja, że Knejpar jest sam na serwerze, a nawet jeżeli się tak dzieje, to przecież reaguje na Wasze prośby i problemy. Podsumowując, Knejparrrrrrrrrroooooo jest lepszym Opiekunem niż poprzednik, aktywność ma dobrą, zarówno na forum, jak i serwerze, dba o dobro techniczne serwera, na prośby PW reaguje szybko. Problem ignorancji na serwerze jest praktycznie całkowicie niwelowany przez resztę adminów, a nawet, jeżeli śmieszkują sobie razem, to działa to tylko na korzyść wszystkich graczy, bo atmosfera jest świetna. To, że raz zignorowali Twoje [email protected] to żadna tragedia. 

Chciałbym dodać kilka słów do Twojego postępowania, Loading Aim. Zachowujesz się jak opiekun, który pogania i radzi wszystkim adminom. Co chwilę piszesz na Steam/[email protected] żebyśmy zrobili to, tamto, napisali to albo coś innego,  pytasz ciągle o miliard kwestii, poganiasz nas, hejtujesz naszą pracę, zarówno na forum, swoimi chamskimi dogryzkami, jak i na serwerze ciągłymi, ironicznymi tekstami o "wspaniałej administracji". Rzeczywistość jest jednak inna, przykro mi to mówić, bo na początku wydawałeś się być całkiem miłą osobą, ale jesteś po prostu dzieciakiem, z ciągłym BÓLEM D*PY we wszystkich tematach. Wydaje Ci się, że wiesz wszystko, a zastanawiam się, jakbyś sobie poradził na stanowisku chociażby młodszego admina. Proszę Cię, skończ się kompromitować, bo to jest żałosne. 
@

Tak, oczywiście, piszesz tylko "3:00 przy celach na zabawie"... A rozkazywanie co chwilę na Steam typu "napisz 3:00" albo "zmutuj go", to co? Czym innym jest od czasu do czasu poprosić admina o zrobienie czegoś i dokonać tego w imię wszystkich graczy, a czym innym jest ciągłe rozkazywanie i "pomoc adminom". Haha. Za taką "pomoc" to ja serdecznie dziękuję. Piszesz, że jestem *momentami* przy ostry i powinienem wyluzować na PW? Na początku Twoich wiadomości odbierałem to z dystansem i starałem się utrzymać pozytywny tok rozmowy, byłem dla Ciebie miły i cierpliwy, ale jak prawie dzień w dzień piszesz te same "rozkazy" to szlag mnie trafia i w końcu napisałem co o Tobie myślę. Nie przekręcaj kota ogonem, bo nie jesteś wspaniałym graczem niosącym pomoc adminom i graczom, tylko trochę upierdliwą osobą. Piszesz również, że prawie w ogóle nie używasz mikro w TT. Zgadza się, używasz go tylko wtedy, kiedy ktoś swapnął Cię do TT i musisz wypłakać swoje żale, np. "omg, czemu znowu ja", "uwziąłeś się" itp. Jestem także czasami witany przez Ciebie (kiedy jesteś w CT) słowami, które wyglądają mniej więcej tak: "Pawelos nie swapnij mnie". To nie jest śmieszny żarcik, tylko chamska ironia. Poza tym, to jest skarga na Knejpara, a nie rozwodzenie się nad Twoim zachowaniem.
@2

Soplica to nie serwerownia... To sieć serwerów. Już Ci to tłumaczyłem. :P

@3

Oj, uwierz mi, że wnosi i to dużo. To nie jest temat w prośbach o odbanowanie i każda osoba, która ma coś istotnego do przekazania może się wypowiedzieć.

Użytkownik Pawelos edytował ten post 24 marzec 2017 - 21:37

• 3

Jeżeli pomogłem, poratuj plusem
:D

EgZo twith.tv

EgZo twith.tv
  • 181 postów
Poczekaj chwilkę czy Knejpar jest osobą która jako Opiekun ma siedzieć 24/24, nie sądze.
Knejpar jest najlepszym i najbardziej aktywnym Opiekunem jaki mógł być i będzie na JB.
Czy ta skarga na Knejpara ma wgl... sens ? Rozumiem przeszłą skarge na smiley którą miał 0 aktywność a Knejpar wbija na 1 godz a czasem nawet 2 to chyba wystarczający czas jaki powinien spędzić Knejpar na serwerze.
To nie jest robot ku..a hak do cb to nie może dotrzeć, on ma swoje życie prywatne a od pilnowania serwera jest MA. A. SA. [email protected]
Skarga niesłusza jak dla mnie.
Ale przehe odrazu do innej rzeczy (Protek ) czyli Loading Aim po co nabijasz posty skoro masz opcje Edytuj spamowałeś jak głupi w dziale jb Pytania/Problemy po co ?
Pozdrawiam eGzO
  • 1
:biggrin:  BestIn The Worl :biggrin:

Domson

Domson
  • 168 postów
Loading Aim.Ty chyba nie znałeś Smileya.Knejpar to jest o wiele lepszym opiekun od Smileya.Smiley wchodził na serwer raz na miesiąc lub nawet więcej niż miesiąc i tylko zamykał tematy.Knejpar wchodzi gdy ma wolny czas,musi także ogarnąć takie rzeczy jak forum.On nie daje admina osobom albo randomom którzy piszą prośbe,on musi to wszystko przeanalizować albo sam albo ze Streepy i to co robi,dla serwa też robi nowy sezon serwera by był naprawiony i mogła więcej osób przygarnąć na serwer.Do takich rzeczy jak pilnowanie serwera,banowanie,mutowanie itp. to są admini bo nie tylko ma sam to ogarniać ze Streepy On też jest osobą która nie spędza cały dzień przed kompę,on się uczy,może uprawia sport,spotyka się z kolegami jak normalny człowiek a nie jak ty że tylko siedzisz na serwie i nabijasz free posty na forum które ci to nic nie dadzą.Dla mnie Knejpar to najlepszy opiekun tego serwer a jak masz problem to idź sobie na inny serwer gdzie są lepsi admini i opiekunowie ale u nas jest najlepiej.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ ZA KNEJPAREM :)  :D
@Edit
Jeżeli są inni admini na serwerze to prędzej on to powinni ogarniać [email protected] a nie Opiekun,chyba że nikogo z adminów nie ma to to jest nie miłe ale może inne rzeczy ogarniał np.Pilna sprawa na serwie lub forum.I na pewno nie odpowie ci na głupie pytania na priv np Swapniesz mnie do ct bez kolejki no sorry ale jest takie cos jak [email protected] ale nie na jakies głupie pytania lub spamowanie tylko na poważne rzeczy.
@Edit2
Człowieku ja znam Knejpara dłużej od ciebie.To był moj pierwszy znajomy z JB.Ja jeszcze pamiętam jak był [Starszym Adminem] i miąl Biały napis Knejpar w szarym tle(jak knejpar pamiętasz to się odezwi xD) ale odnosząc sie do tematu too on sie prawie nie zmienił jest zawsze pilny,ogarnięty i zawsze taki bedzie i prosze nie tłumacz sie bo i tak ci to nic nie pomoże.Wszyscy popierają Knejpara

Użytkownik Domson edytował ten post 23 marzec 2017 - 20:54

• 2
Dołączona grafikaDołączona grafika

Knejpar

Knejpar
  • 397 postów

Jeśli chodzi o aktywność to szkoda, że nie poinformowałeś mnie wcześniej, że będziesz pisał skargę to bym ci przygotował krótki filmik z marca. Egzamin za egzaminem po 4 w tygodniu, a dodatkowo dochodzą pracę techniczne nad serwerem, spotkania towarzyskie, odpoczynek, życie prywatne itd... Ale próbuje znaleźć czas dla serwera, czasami się udaje, a czasami po prostu nie. Ostatnio egzaminów trochę mniej mam i wydaję mi się że lekką poprawę w aktywności widać. Poza tym czy te pół godziny dziennie to tragicznie? To że nie gram w tych godzinach co ty grasz i mnie nie widujesz często to bardzo przepraszam, ale z tego co mi wiadomo jest jeszcze kilku innych adminów, którzy po coś są, a ja całego życia na serwer nie poświęcę. Tak samo jak ty nie będziesz mieszkał całego życia z rodzicami... Reali trochę.

Natomiast, jeśli chodzi o "główną" część skargi, czyli ciągłe ignorowanie [email protected] oraz chatu to już wszystko tłumaczę.

Na pierwszy ogień rzućmy ignorowanie [email protected] Faktycznie mogło się tak zdarzyć, że mogłem twojej wiadomości nie zauważyć za co cię przepraszam, ale byłem w strażnikach i ciężko jest mieć jedno oko skierowane na celowniku, strzelać do więźniów i ogarniać polecenia, mając jednocześnie drugie oko skierowane na chat - nie mówię, że niemożliwe, ale przynajmniej ja tak nie umiem. Twierdzisz, by osoby wypowiadające się mówiły prawdę, ale sam chyba słowa przekręcasz. Skoro "spamiłeś" tak tymi wiadomościami to jakim cudem na inne wiadomości graczy na [email protected] odpowiadałem, a na twoje "liczne wiadomości" nie? Mogłem pominąć jedną czy 2 wiadomości, ale spamu bym raczej nie przegapił. Twierdzisz, że nie odpowiadam na [email protected]? Możliwe, że czasami mi się to zdarza jak wszystkim adminom. A pisząc, że nie ignorowałem tylko ciebie to poproś by gracze których zignorowałem wypowiedzieli się tutaj, bądź na pw to ich osobiście przeproszę i wyjaśnimy sprawę na spokojnie, ale jestem pewien, że jeśli jest taka grupka to jest bardzo nieliczna. A dodatkowo dziwne, że piszesz o ignorowaniu wiadomości na [email protected] przeze mnie skoro nie masz dostępu do adminowskiego i nie wiesz ile wiadomości jest pisane i do kogo są kierowane, ale spoko. Dodam jeszcze, że wytaczając argumenty/ dowody by kogoś udu**ć (za przeproszeniem) to by wyszło na twoje to powinieneś podawać jak najwięcej przykładów, jak ja lubię to nazywać "iść z grubej rury", a nie pojedynczymi małymi wpadkami. Poza tym czy ktoś kiedykolwiek skarżył się na mnie, że ignoruje [email protected]? Osobiście do mnie skarg takich nie było, ponieważ zawsze staram się odpowiadać czy to na chacie zwykłym czy głosowym, czy też pw i gracze problemów nie mają. Ale okay.

Druga rzecz to ignorowanie chatu. Prawdą jest, że nie widzę wszystkiego co gracze piszą, a zwłaszcza po ct, no ale bez przesad. Jak jest po 20 osób to jak bym miał się na wszystko patrzeć i kontrolować to bym musiał na początku każdej rundy iść do rogu mapy i czekać do końca. Co ja bot jestem? Nie wydaje mi się. Natomiast twierdzenie, że preferuję graczy z mikrofonem jest prawdą, ponieważ komunikacja jest ułatwiona, ale to nie oznacza że osoby używające zwykłego chatu ignoruję. 

Dla mnie jest to trochę śmieszne, że przez brak odpowiedzi 1 czy 2 razy od razu piszesz skargę. Nie da się w ludzki sposób albo przez forum pw powiedzieć albo przez steama? Czy to, aż taki problem? 

Dzięki osobom które się za mną wstawiają mimo, że nikogo o głos nie prosiłem. Widać, że są jeszcze osoby które we mnie wierzą. 

I tak dodam na koniec, że obgadywanie wszystkim jaki ten Knejpar jest zły i okrutny "jak on nigdy nie reaguje", "nie gra na serwerze", "nie interesuje się nim" itd nie świadczy najlepiej o twojej postawie ;/ Szkoda, że uwagi te piszesz wszystkim z wyjątkiem mnie. 

Pozdrawiam ;)

[email protected]: Hah jak ja pamiętam te czasy co się grało po 6h dziennie ;) Ale zobacz też, że to było na początku mojej kariery na jb i wtedy tak starałem się o tego admina, że byłem w stanie tyle siedzieć :D dodatkowo naukę miałem gdzieś i zostawiałem na 2 miejscu, ponieważ to były czasy gimnazjum ;) Wiem, że teraz nie ma co porównywać, bo ta aktywność znacznie się różni od tamtej, ale VenomRex początek miesiąca miałem kiepski bo zdarzały się dni co wchodziłem po kilkanaście minut, ale twoja też nie błyszczy. A twierdzenie że zacząłem grać po napisaniu skargi jest błędne. Przed 20 zakończyłem "serie" wszystkich egzaminów i mam więcej czasu. ( Może lekkie powiązanie jest :D ale chciałem też przeprosić Loadinga osobiście za to, więc zacząłem więcej grac, lecz najwidoczniej nie było mi to dane )

A sprawa z wynoszeniem informacji też w sumie jest zabawna. Na wstępie zaznaczę, że wszystko to było ponad pół roku temu i zostało wyjaśnione razem z starym opiekunem. Od tego czasu literki z adminowskiego nie wyniosłem :) Po prostu głupio mi było, że opiekun musi ze mną gadać na takie tematy, więc zakończyłem tą dziecinadę. Dodatkowo dla ciekawskich dodam, że w sumie 2 razy chyba wyniosłem informacje? :D Ale wszystko jak wyżej powiedziałem zostało dawno wyjaśnione i zamknięte. Ale dobrze, że poruszasz ten temat Rambo Ha ponieważ sytuacji przynajmniej będzie jasna, a urazy żadnej nie mam, a wręcz przeciwnie :)

Użytkownik Knejpar edytował ten post 26 marzec 2017 - 02:35

• 7

Dołączona grafika

kabaL

kabaL
  • 1054 postów

Ty stary masz 13 lat i popłakałeś się bo opiekun raz czy dwa nie odpisał Ci na [email protected]? Ludzie coraz bardziej stają się specjalni.

Przeczytaj jeszcze raz swoją skargę i przemyśl czy ma sens. Pamiętaj: "Myślenie nie boli".

• 7

KuKu

KuKu
  • 173 postów

Chyba cię poje***** czlowieczku . Porównaj sobie jego sesje z moimi wcześniejszymi kiedy grałem na serwerze lub byłego opiekuna Smileyovskiego . On jako opiekun jest codziennie na serwerze (prawie, chyba że gra w metina/minecrafta XD)

http://imgur.com/vKw0YYr

Podczas jego kadencji na serwer wpłynęło więcej zmian w 1 miesiąc niż przez ost kilka miesięcy . Przykładem tego jest np wgranie kos . Niby nic ale zawsze coś ;D . Serwer wreszcie zaczal sie rozwijac od czasu kiedy Knejparro został opiekunem . Jeżeli chodzi o to ,, ignorowanie " i nieodpowiadanie na pyt zadane przez mikrofon to wez pod uwage to że jest on tylko człowiekiem i też mógł w tym czasie np pójść do kibelka albo robić coś innego . Od tego jest też [email protected] jak i PW . A tak btw to zaczynasz sie zachowywać jak dwa osobniki naszej wspaniałej społeczności Pan W _ _ _ _ _ i E _ _ _  (No offence)

Tylko jak byłeś na serwie sam czy nie w TT czy w CT to nie raz pisałem na [email protected] i niektórzy gracze pisali na zwykłym(nowi) i ty tego nie widziałeś? Na blanku spoko byłeś w ct. Ale ja tak tym spamowalem, że tego nie dało się nie zobaczyć

Szczerze mogłeś to bez problemu zmyśleć bo nie ma na to dowodów  . Dziwi mnie fakt że jesteś jedyną osobą która tak o nim myśli . Żaden nowy / stary gracz w wieku starszym/młodszym się na niego nie skarżył tylko Ty . A jeżeli się coś nie podoba to zapraszam na inne serwery Cs-Soplicy .

@ Venom tak przy okazji polecam zobaczyc na Twoje sesje ;)

Puma aKa Kroffka (27 marzec 2017 - 20:32):
Ostatni raz takie teksty w Twoim wykonaniu, kolejne takie zachowanie będzie odpowiednio nagradzane

Użytkownik KuKu edytował ten post 27 marzec 2017 - 21:20

• 2

80f033380c41c.png

VenomRex

VenomRex
  • 167 postów

Zacznijmy od aktywności, aktywność knejpara na serwerze jest mała, aczkolwiek większa od poprzedniego opiekuna.

Spoiler

Co do reagowania na serwerze, to zgadzam się z tym co napisał @Protek. Opiekun prawie wcale nie reaguje na prośby, pisanie [email protected] Miałem dziś sytuacje na serwerze, gdzie mao grał jako warden z wysokim pingiem (przerywanie w połowie zdania, teleportacje), prosiłem aby opiekun zainteresował się tym i coś zrobił kontaktując się z nim przez [email protected], otrzymałem tylko "?". Paparof i Screech popierali mnie na [email protected], szkoda że admin admina tknąć nie może, więc musiałem zostawić to tak jak było.

Faworyzacja wobec (byłego już)admina którego nie wiem, ale chyba bardziej lubi, chodzi mi o KuKu. Zrezygnował dnia 11 marca, ale wcześniej już powinien dostać karne reklamy/degrada za niską aktywność na serwerze(można sobie sprawdzić czy jest napisana jakakolwiek nieobecność).

Spoiler

Podsumowując

Na początku swojej "kadencji" twierdziłeś, że będziesz lepszym opiekunem niż poprzedni, niestety prawie niczym się nie różnisz od poprzednika. Na serwerze aktywność mała, więc moje pytanie brzmi: Jak osoba która mało gra na serwerze może ocenić kandydata na admina. Na forum dużo za niego robi streepy, jeżeli on jakiegoś tematu nie zamknie, to stoją otwarte po kilka dni, zanim ruszy je opiekun.

Co do wypowiedzi kolegów wyżej

Knejpar jest najlepszym i najbardziej aktywnym Opiekunem jaki mógł być i będzie na JB.

Byli lepsi na tym stanowisku i pewne jest to że są lepsi kandydaci.

odnosząc sie do tematu too on sie prawie nie zmienił

Spoiler

Dopisze jeszcze...

Nie jestem za tym, aby dostał degrada, tylko za tym by zmienił zachowanie i troszkę więcej grał.

Po tym co przeczytałem niżej zmieniam zdanie

Skoro już mówimy o tym co było dziś to przypomnij sobie co powiedziałeś na serwerze po przegranej "godzinie". Cytując - Ok, godzinka na serwerze jest, można sobie iść. Elo - pomyśl co to o Tobie świadczy i o Twoim podejściu do graczy. Więc Venom, nie wypowiadaj się o czyichś sesjach gdy sam wchodzisz na "godzinkę i elo

Spoiler

Tego dnia akurat miałem 3 godziny xD

Dokładnie powiedziałem "Dobra godzina zrobiona elo", gram sobie też w inne gry i miałem coś do zrobienia xD

Użytkownik VenomRex edytował ten post 27 marzec 2017 - 14:46

• 3

Qucak

Qucak
  • 918 postów

Cześć Knejpar , nie chciałem pisać o tym, ale widocznie nie mam innego wyboru.

Krótka piłka.

Siedzieliśmy razem na TeamSpeaku podczas gdy dział się cyrk wśród nas i był ubaw po pachy.

I potem zacząłeś oznajmiać,że rezygnujesz z Starszego Admina i wtedy doszło do tego, że na czacie wyciągając Informacje z Pokoju Adminowskiego.

Jak brzmiała ta wiadomość? Otóż Streepy wtedy jeszcze admin napisał do ex-Opiekuna Smileya: Przygotować coś na zebranie opiekunie? Jakąś listę a pod postem Streepiego wypowiedział się Sienia - Streepy pomocna dłoń +.

Nie myślałem w tamtym momencie, że zajdziesz tak daleko, ale nie lubię mieć na sumieniu takich rzeczy. Niby to stara rzecz, ale za takie coś w tamtym momencie powinieneś być BEZ ADMINA.

Możesz mnie tym znienawidzić, nie widzę w tym problemu. Twoja aktywność od momentu dostania opiekuna jest słaba i rzecz jasna od momentu napisania skargi wszystkie obowiązki nagle znikły?

Żebyście mnie nie zjedli za brak dowodu to go Wam przedstawiam:

http://scr.hu/2f6g/rvitv

W górnych zakładkach widać konta Knejpar mi.n.

Użytkownik Rambo Ha edytował ten post 25 marzec 2017 - 21:45

• 6

Piotrek123213

Piotrek123213
  • 79 postów

Myśle ze Knejpar spełnia się dobrze jako opiekun. Problemem jest tylko to ignororwanie [email protected] pozatym wszycy go kochaja(xD) i zawsze jak jest w ct jest smiesznie. Wiec jak dla mnei skarga nie potrzebna

• 0

Linx

Linx
  • 86 postów

Knejpra jako opiekun moim zdaniem wypełnia swoje obowiązki tak jak tylko może. Po to są admini, aby dużo grali i ogarniali serwer, po za tym zawsze jak pisze do Knejpara odpisuje mi i odpowiada na wszystkie pytania. Trzeba wziąć po uwagę forum, którym Knejpra musi się zajmować. Jeśli chodzi o przeszłość, każdy popełnia błędy i należy je wybaczać, tym bardziej, że było to dawno. Degrad dla Knejpara byłby stratą i nic dobrego nie wniesie...

Użytkownik Linx edytował ten post 25 marzec 2017 - 23:38

• 0

Dołączona grafika

mao

mao
  • 334 postów

Ok, nie chciałem się tutaj wypowiadać ale chyba muszę w obronie "szefa"

Byłem wtedy na serwerze, zresztą jestem często jak knejpar gra a jak każdy stały bywalec wie, ja gram dość często. Ale do rzeczy. Wtedy było +20 osób na serwerze, straszny rozgardiasz, a z adminów byłem ja, Teedy i w/w Knejpar.

Co za tym idzie przy takiej ilości graczy na chat'ie, jest duży  spam i nie które wiadomości (w tym do adminów) po prostu uciekają zanim zdążymy je zauważyć. 

Aktywność, nie wiem jaka była na początku, bo nie grałem (brak chęci po pewnej sprawie z pewną osobą) aczkolwiek teraz ja nadrabia i bardzo dobrze mu to idzie. Jeśli nie ma go na serwerze to pewnie żyje swoim własnym, prywatnym życiem. Nikt z nas na posadzie [email protected] serwera nie był więc, nikt nie wie co musi robić knejpar (hurr durr, on tylko skargi zamyka, i podania, hurr durr. NIE). Jeszcze gdy pierwszy raz miałem admina, byłego już Opiekuna na serwerze praktycznie nie było widać, nie grał prawie nic, więc głupim było by przyrównywanie go (Knejpara) do osoby która w ogóle nie grała. Nowi gracze nawet nie widzieli kim on jest. 

Kolejnym aspektem ważnym do poruszenia według mnie jest Pomoc graczom, wytłumaczenie kwestii dotyczących serwera. Sytuacja wczoraj Marta:* zapytała się o coś Knejpara i on nie jak na początku nie potrafił powiedzieć/wytłumaczyć o co chodzi. Koniec, końców odpowiedział na postawione pytanie lecz musiał chwile pomyśleć, nie wyglądało to zbyt dobrze na forum serwera. 

Cześć Knejpar , nie chciałem pisać o tym, ale widocznie nie mam innego wyboru. Krótka piłka. Siedzieliśmy razem na TeamSpeaku podczas gdy dział się cyrk wśród nas i był ubaw po pachy. I potem zacząłeś oznajmiać,że rezygnujesz z Starszego Admina i wtedy doszło do tego, że na czacie wyciągając Informacje z Pokoju Adminowskiego. Jak brzmiała ta wiadomość? Otóż Streepy wtedy jeszcze admin napisał do ex-Opiekuna Smileya: Przygotować coś na zebranie opiekunie? Jakąś listę a pod postem Streepiego wypowiedział się Sienia - Streepy pomocna dłoń +.  

Ta spraw już dawno została załatwiona więc nie wiem w czym problem i jak się odnosi do jego sesji, aktywności i  pomocy graczom o tych aspektach jest rozmowa a nie o tym co było pół roku temu.

Miałem dziś sytuacje na serwerze, gdzie mao grał jako warden z wysokim pingiem (przerywanie w połowie zdania, teleportacje), prosiłem aby opiekun zainteresował się tym i coś zrobił kontaktując się z nim przez [email protected], otrzymałem tylko "?".

Zgodzę się, jednak gracze rozumieli a jeśli nie to powtarzałem się i polecenia. Skoro już mówimy o tym co było dziś to przypomnij sobie co powiedziałeś na serwerze po przegranej "godzinie". Cytując - Ok, godzinka na serwerze jest, można sobie iść. Elo - pomyśl co to o Tobie świadczy i o Twoim podejściu do graczy. Więc Venom, nie wypowiadaj się o czyichś sesjach gdy sam wchodzisz na "godzinkę i elo" ;). A jeśli nie reagował to widać nei widział w tym problemu i rozumiał co mówię. 

Słowem kończącym. Obecny Opiekun dobrze sprawuje się na swoim stanowisku. I nie zapominajmy, że każdy ma swoje życie którym musi się zająć a nie grać cały czas na serwerze i nadrabiać sesje ku uciesze innych.

Degradacja nawet nie wchodzi w grę bo tu nie ma o czym rozmawiać. 

Pozdrawiam

mao

• 2

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3400 postów

Myślę że bezpośrednia komunikacja z administracją serwera wystarczyła i nie trzeba było jak się okazuje "wyskakiwać" ze skargą. Żeby uniknąć spamu przymknę skoro sprawa rozwiązana, jeśli wyższa będzie miała taką ochotę to coś doda od siebie. Miłego wieczoru :)

• 0

6Pt373f.png

Saygon

Saygon
  • 2504 postów

Z uwagi na raporty i skargi temat otwieram. Proszę Puma aKa Kroffka o nie zamykanie tematu (nie jesteś od tego w tym dziale), jak również innych moderatorów do momentu rozpatrzenia go przez support/wyższa administracje. Upraszam też o niespamowanie i powielanie wypowiedzi a pisanie konkretnych wiadomości mających na celu pomóc w rozpatrzeniu skargi.

• 6

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1898 postów

Zostałem poproszony o wypowiedź w skardze na mojego opiekuna, więc to robię.

Zacznijmy od tego, że główny temat skargi, jakim jest ignorowanie [email protected], to nic nowego. Nie tylko opiekun, lecz także większa część administracji po prostu ignoruje problemy graczy bądź pytania zadawane do administracji. Wałkujemy ten temat praktycznie co zebranie, lecz jednak to nic nie daje. Sam nawet kilka razy "sprawdzałem" administracje oraz opiekuna(sorka :P ) z drugiego konta, poprzez zadawanie pytań ściśle związanych z serwerem na [email protected] Byłem jednak ignorowany.

4. Pierw obowiązki admina, potem gracza.

Chyba większość zapomina o tym.

Biorąc pod uwagę aktywność, to może i jest się do czego przyczepić.

2.1.7. Opiekun Serwera:

l. ma obowiązek aktywnej gry na serwerze, aby znał jego graczy i kontrolował swoich Administratorów, a także sprawdzał jakość gry na serwerze.

Rozumiem życie prywatne czy też problemy, ale chociaż niech poinformuje nas, że aktywność się zmniejszy. Zniweluje to wszelkie wątpliwości graczy/adminów że masz wywalone w serwer.

- jak jesteś na serwerze to ciebie nie ma

Tutaj niestety się zgodzę. Często jak widzę ciebie na serwerze, to dosłownie zachowujesz się jakby ciebie nie było. Omijasz sprawy które są na serwerze, bywasz często afk oraz tak jakby zamykasz się w sobie. Problemy które admini zostawiają tobie, bo są bezradni czy coś, są czasem ignorowane. Jak już wchodzisz na serwer, to trochę pokazuj się bo już jesteś porównywany przez graczy do bota :G

Teraz zahaczę problem wynoszenia informacji z adminowskiego pokoju. Pragnę zauważyć, że przykład podany przez Qucak, o którym dowiedziałem się dopiero teraz, nie jest jedyną taką sytuacją. Podobnie było z wynoszeniem informacji o wyniku głosowania na [email protected], lecz tamten opiekun uznał moje zgłoszenie jako chęć udupienia każdego i szczerze nie wiem czy zrobił coś z tym. Pragnę tylko podkreślić, że inni za takie pojedyncze incydenty dostawali degradacje, a ty zrobiłeś to aż 2 razy. Nie wiem co o tym mam myśleć...

Poruszę także problem aktywności na forum. Zauważyłem, że jeśli ja czegoś nie zamknę (bo nie mam możliwości na obejrzenie demo lub z innych powodów), to zazwyczaj taki temat czeka około tydzień. W temacie skarg/próśb o odbanowanie każda godzina ma znaczenie, więc proszę brać to pod uwagę. Zabawnie wygląda jak po tygodniu zamykany jest temat z prośbą o zdjęcie bana który trwał kilka godzin.

Jednak jakby miał dostać degradację za takie rzeczy, to moim zdaniem serwer straciłby trochę. Dlaczego? Jest szykowana nowa edycja, na którą Knejpar szykuje coś nowego, co wpłynie na poprawę komfortu gry. W dodatku ma dobry kontakt z graczami i stara się im pomagać.

Degradacja to zbyt wiele.

Już prędzej jakieś upomnienie.

Użytkownik Streepy edytował ten post 27 marzec 2017 - 23:10

• 6

Walt

Walt

Semper Fidelis

• 503 postów

Hmm ta skarga wisi za długo otwarta. Nawet jeśli zostało wyjaśnione na PW to przydałoby się rozjaśnić kilka kwestii, a mianowicie jednej. Nadal wiele osób nie może zrozumieć i jest to wałkowane przy każdej przeważnie skardze na opiekuna że opiekun nie ma obowiązku tak długo przesiadywać na serwerze tak jak reszta administracji( oczywiście są pewne granice) . Z poziomu użytkownika, można tej pracy/wkładu nie zauważyć, co jest oczywiście zrozumiałe, jednakże biorąc na logikę,  na stanowisku jest, więc jednak coś robi.Swoją drogą Knejpar, napisz do mnie odnośnie serwera testowego bo znowu zapomnę ^^

Podsumujmy. Skarga jest niesłuszna w 90%, ale o tym za chwilę. Degradacji żadnej nie będzie, ponieważ na chwilę obecną zaszkodziłoby to serwerowi aniżeli pomogło. Ciekawym i dosyć zaskakującym jest fakt, iż gracze są zbywani na [email protected], nie tylko przez opiekuna ale i resztę administracji. Względem tego będzie trzeba przeprowadzić kontrolę i podziękować za współpracę ludziom którzy mają w poważaniu pomoc ze strony admina. Kontrolę będą przeprowadzane na kilku moich smurf kontach , w nieregularnych odstępach czasu.  :spiteful:

• 9

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u