deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#10 Wywiad z niepokonanym - Lost

lost wywiad

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

seboW.

seboW.

Time hasn't changed a thing.

• 653 postów
Nie widzę najmniejszego sensu ponawiania wywiadu z kimś, z kim już był i to nie aż tak dawno. Mamy tyle osób w sieci, których można tak samo popytać. Nawet nie mam ochoty na czytanie tego. Czekam na coś lepszego.
5!
  • 2

Dołączona grafika

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów
[quote name="seboW." post="1327095" timestamp="1489991097"]

Nie widzę najmniejszego sensu ponawiania wywiadu z kimś, z kim już był i to nie aż tak dawno.
Warto odświeżyć informacje. Tamten wywiad był dawno temu i wiele rzeczy mogło się zmienić.
@edit: sorki za błedy piszę z tel.

Użytkownik Sparkyy edytował ten post 20 marzec 2017 - 08:12

• 0
Dołączona grafika

Spirro

Spirro
  • 1438 postów
Przyjemny wywiad, fajnie się czyta. :)
  • 0

Ronek

Ronek
  • 189 postów

Wywiadzik na poziomie. Plusik leci jak najbardziej ;)

P.S Następny wywiad zrób z Vonki albo Szanuj_Zielen  ^^

Użytkownik Ronek edytował ten post 20 marzec 2017 - 13:11

• 0
                                                           Dołączona grafikaDołączona grafika

Pasiak88

Pasiak88
  • 942 postów

Wywiad przeprowadzony na odpowiednim poziome, jedynie co to może troche za krótki jak na wywiad z [email protected] sieci. Słowa uznania należą się też Lostowi za to że dostrzega braki w sieci i nie boi się o nich mówić publicznie. :)

• 0

76561197998407925.png

uQNBbqw.png

YaNoSiK

YaNoSiK
  • 140 postów

Dobra robota ! :D leci +

• 0

"Człowiek, człowiekowi wilkiem, konstruuje nową broń

Zamieńmy ją na pacyfkę zburzmy mury, zburzmy schron,

Hodujesz na piersi żmiję, która pożre każdy plon

Wiem jak trudno jest wybaczyć, odłóż kamień podaj dłoń"

Rewolta

Rewolta

Na kolana łaki, noname'y i inne parchy bez talentu.

• 2609 postów

Brakuje jednego podstawowego pytania do Losta: ŁKS czy RTS ???

A co Wy na to, jakbyście się dowiedzieli, że na tym serwerze Nikodema znalazłem mój plik z moimi autorskimi konfiguracjami dla naszej sieci wgranego tam przez Oksa? Możecie pod spodem zaproponować jakbyście to nazwali, jestem ciekaw czy nikomu z Was nie jest teraz głupio :)

Twój plik z twoimi autorskimi konfiguracjami to co nas to interesuje? Przecież to sprawa twoja i Oksa

• 0

Dołączona grafika

Anal B

Anal B
  • 880 postów

Super! Leci + :)

• 0
STEAM:   Silver10202               Dołączona grafika

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Dobry wywiadzik :D Dobre podejście Losta do hejterów tak trzymać :)

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów
Twój plik z twoimi autorskimi konfiguracjami to co nas to interesuje? Przecież to sprawa twoja i Oksa

Zgorzkniały starzec xD

P.S Następny wywiad zrób z Vonki albo Szanuj_Zielen ^^

Właśnie z Zieleniem też bym zobaczył wywiadzik ;)

Użytkownik Miruin edytował ten post 20 marzec 2017 - 15:59

• 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

mao

mao
  • 334 postów
Nawet nie wiesz jak irytujące jest, kiedy ktoś siedzący na randze admina serwera niecały miesiąc czasu, wypowiada się co powinienem zrobić w danej sytuacji.

To o mnie <3 i nie siedziałem miesiąc tylko z jakieś 2/3. W sumie do tej pory nie wyjaśniliśmy za co poszedł dla mnie ban i pewnie nie wyjaśnimy. Ale stare czasy, czas zapomnieć. Chociaż ja bym z chęcią porozmawiało tamtej całej sytuacji. Wywiadzik gicik. Chociaż miało być o osobie Losta, a ludzie nie wiedzący dowiedzieli się tylko gdzie mieszka i, że studiuje.  Poza tym, brak jakich kolwiek zastrzeżeń. 

@Edit: Droga Caroline. Na sieci nie jestem od wczoraj to co mi jest potrzebne wiem na temat naszego [email protected] Ale dziękuje za propozycje.

Użytkownik mao edytował ten post 21 marzec 2017 - 13:31

• 0

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1422 postów
Drogi Mao, jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nim, to zapraszam do wywiadu nr. 1 albo do jednej z gazetek w archiwum, gdzie również został przeprowadzony wywiad.
  • 0

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Zamykam. Niedługo kolejne wywiady - zapraszamy.

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lost, wywiad

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u