deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Znowu niesłuszny ban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Leniwiec

Leniwiec
  • 10 postów

Nick: Leniwiec
Data bana:03-19-17 12:39
Mapa: Cache
Nick admina: Natec Kto mu dał admina? 

Opis sytuacji: Zajęliśmy a na cache to ja oczywiście biegnę po fragi. Jak docieram na mida to słyszę krzyk Leniwiec chcesz bana? Ja oczywiście nie wiem o co chodzi. Ogarniam, że mam pakę i ktoś mnie zabija. W następnej rundzie dostałem bana. 
Powód bana: trolling
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com:

Pozdrawiam. 

• 0

Rezistans

Rezistans
  • 44 postów

Dostałem wiadomość, iż utrudniasz grę na serwerze(blokujesz, biegasz z paką), wszedłem i pierwszą rzeczą jaką zobaczyłem u ciebie było blokowanie innych(umyślne). Bana za to dostałeś już niejednokrotnie, gdzie ostatnio zostało nadmienione, że następny ban będzie tygodniowy o ile się nie mylę(w jednym z twoich tematów o unbana), dostałeś bana jedynie na 1 dzień mimo, iż jest to nie pierwszy raz. Dodam jeszcze, trochę pokory Leniwiec(dostałeś słusznego bana więc nie będę ci tłumaczył dlaczego), bo to że w danym momencie nie ma admina na serwerze nie znaczy, że możesz robić co chcesz i jesteś bezkarny. (-Rep na moim profilu steam ;_; i co ja teraz zrobię ;_; )

Edit: Nie mam zamiaru z tobą dyskutować, co miałem napisać to napisałem, jeśli administracja uzna, że ban był niesłuszny to dostaniesz ub.

Edit2: Czytanie z zrozumieniem się kłania  :)

Użytkownik Rezistans edytował ten post 19 marzec 2017 - 16:16

• 1
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Leniwiec

Leniwiec
  • 10 postów

Przejrzałem demo nikogo umyślnie nie blokowałem, a jak mi powiedzieli, że mam pakę to zacząłem wracać na bsa, bo zapomniałem, że ją mam. Postawa godna admina: Nie mam zamiaru dyskutować...
http://318407.node48...-1489923900.zip

Postawa godna admina: Nie mam zamiaru dyskutować...

Użytkownik Leniwiec edytował ten post 19 marzec 2017 - 13:54

• 1

Fr4gzilla

Fr4gzilla
  • 15 postów

gdyby to odemnie zalezalo to bys juz dawno mial perma bo juz nie pierwszy raz dostajesz bana jak to sie mowi do 3 razy sztuka a ten jest juz chyba 8 wiec przemysl sobie czy nadal chcesz grac na serverach soplicy 

Sola (20 marzec 2017 - 09:22):
Ostrzeżenie. Nie wnosisz nic do tematu. Poza tym:
2.10 W Prośbach o odbanowanie wypowiadają się tylko osoby do tego upoważnione, ewentualnie admin banujący.

• 0

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2551 postów

Natec Kto mu dał admina? 

Ja mu dałam admina, jeśli masz jakieś obiekcje, zapraszam pw/steam, możemy wyjaśnić sytuację.

http://cs-soplica.co...ow-ffa-dd2-mdc/

5. Serwer jest podpięty pod zasady "Free For All", w związku z czym zachowania typu rashowanie oraz kampienie jest dozwolone. Gracz jednak powinien starać się wykonywać cele mapy. Admin nie ma prawa pośpieszać osób do podłożenia bomby przed 1:00. Dopiero gdy czas upłynie, może zeslayować nagminnie kampiące osoby, które ewidentnie nie savują broni, a grają na fragi.

Jeśli ma bombę a nie ma zamiaru jej podłożyć, powinien ją od razu oddać kolegom z drużyny.

A dlaczego ban był na 1 dzień to sam dobrze wiesz, notorycznie utrudniasz grę.

• 2

steam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u