deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#9 Wywiad z Uploaderami: Bo pracowite mrówki też powinieneś znać!

+ komentarze :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

`izcoN

`izcoN

Money in the Bank

• 90 postów

Bardzo fajny wywiad. Tak jak ktoś wspomniał wyżej czyta się to nieco gorzej, ale i tak szacun, że coś takiego zrobiłeś.

• 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

Wie Wiur aS

Wie Wiur aS
  • 834 postów

Szkoda, że nie wszyscy odpowiedzieli na wszystkie pytania ale i tak miło z twojej strony, że przeprowadziłeś wywiad z osobami, które nie posiadają wysokiej rangi ;).

• 0

ZNAJDZIESZ MNIE NA COD'ZIE  91.224.117.29:27050

Dołączona grafika

!!!! MEGA !!!! POLECAM !!!!

https://www.youtube....h?v=PIYHqTh9glA

Radek5142

Radek5142
  • 223 postów

Dobry wywiadzik + ;D

• 0

Zapraszam Na Serwer CS:GO!!!

M|D|C - 80.72.34.122:27795 128TR

b_350_20_325734_264320_1FF115_111111.png

381624_1002.png

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Zamykamy :) Kolejne wywiady niedługo.

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u