deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#8 Wywiad z Direxx: Przyłapany na obecności

direxx wywiad redakcja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

`izcoN

`izcoN

Money in the Bank

• 90 postów
Bardzo fajny eywiad. Ale wolałbym zobaczyć go w pierwotnej wersji :).
  • 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

mao

mao
  • 334 postów
Jak chyba każdy jestem ciekaw pierwotnej wersji tego wywiadu :v, chociażby dla porównania z tym co napisała Redaktorka. Ogólnie wywiad ciekawie się czyta ale te "szybkie pytania" zostały wsadzone na siłę żeby było więcej do czytania i ładniej wyglądało.
  • 0

Klatow

Klatow
  • 300 postów
Wywiad ciekawy. Idzie to w dobrą stronę :P, ale co do tych szybkich pytań lepiej byłoby jakby było ich więcej albo po prostu w ogóle. :D
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1420 postów

Zamek.

• 0

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: direxx, wywiad, redakcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych