deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#8 Wywiad z Direxx: Przyłapany na obecności

direxx wywiad redakcja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1422 postów

Wywiad z Direxx- zasłużonym

Drodzy Sopliczanie, dziś pod moje pazurki wpadł Direxx. Pewnie każdy już o nim słyszał, ostatnio było dość sporo zamieszania związanego z nim. Mam nadzieję, że ten wywiad chociaż trochę Wam wszystko wytłumaczy. 

Wypowiedzi redaktora (czyli mnie) będą oznaczone takim kolorem.

Wypowiedzi Direxxa będą oznaczone takim kolorem.

Witam serdecznie. Po dłuższym czasie udało mi się nawiązać z Tobą kontakt, co jest wielkim wyczynem w tych czasach.

Witam Ciebie oraz czytających ten artykuł bardzo serdecznie.

Na początku standardowo, czyli przedstaw się czytelnikom.

Witam wszystkich, mam na imię Daniel (Durex*) na co dzień pracuję jako ślusarz/spawacz w firmie energetycznej. (Tak gnoje dostarczam prąd do Waszych komputerów)

Początek wywiadu, a ty już próbujesz śmieszkować. Typowy Direxx. :P Jak znalazłeś się w naszej sieci i co przyczyniło się do posiadania przez Ciebie tak wysokiej rangi jak [email protected] sieci?

Co do posiadania rangi, to przesłałem odpowiednią ilość kasy na konto Losta, dlatego pełniłem tą funkcję... A tak szczerze mówiąc, to była dosyć śmieszna historia... Wróciłem z pracy, wtedy jeszcze pracowałem delegacyjnie... No i wpadam na chatę i ku mojemu zdziwieniu, siostra grała na serwerze Deathrun w CS'a. Jak to bywa w rodzeństwie, siostra została oddelegowana od komputera i wtedy zaczęła się gra... Na początku byłem zwykłym graczem, admina dostałem po miesiącu gry. Miesiąc po otrzymaniu admina awansowałem na [email protected] serwera, a pół roku później zostałem opiekunem, 4 miesiące później zostałem [email protected] Sieci. Wiele czynników złożyło się na ten awans np. Edycja DR + EXP która wyprowaadziła serwer do rankingu najlepszego w Polsce, oraz znajomość obsługi serwera od strony technicznej jak i wizualnej. Tak to było :P

Z tego co napisałeś, znasz serwer Deathrun od strony technicznej... Mógłbyś w takim razie wytłumaczyć jak to się stało, że samego Deathruna udało ci się zepsuć 2 razy, a serwer Jailbreak do teraz miał problem, zanim powstała nowa paczka?

Na samym wstępie, chcę Ci powiedzieć, że te serwery były w bardzo złym stanie. Jailbreak od jakiegoś czasu miał problemy z silnikiem, który crashował się z nie wiadomo jakich przyczyn. W czasach moich świetności, ratowałem serwer Paintball, gdzie liczba graczy była na przełomie 5/10.  jakoś ten serwer uratowałem razem z administracją, serwer istnieje do teraz i ma się dobrze. Może i popełniałem błędy, ale robiłem to dla graczy bo to im chciałem zapewnić rozrywkę, czasami się udawało, czasami nie. Myślę, że atakowanie mnie tu jest trochę niestosowne, zwłaszcza, że każdy ma inne zdanie na temat mojej pracy w sieci...

Jak oceniasz swoją prace, jako były [email protected] sieci?

Nie mi jest dane oceniać jak pracowałem. Mogę powiedzieć, że dla siebie dobrze, ale inni mogą sądzić inaczej... Nie będę ukrywał, że ostatnie miesiące były kiepskie, zapał prysł. Pojawiła się również miłość i praca, która zabrała czas. Tyle, ile mogłem dałem sieci, wielu osobom pomagałem i wielu też dałem szanse wykazania się. Przykładem jest Gorzki, który został skreślony przez wszystkich... Widziałem, jak się stara i dałem mu tą szansę. To był strzał w 10. Uważam, że dobrze pełniłem obowiązki jak miałem ten czas, gdy go zabrakło wszystko umarło.

Czy uważasz, że decyzja o zdegradowaniu Ciebie z takowej rangi była zbyt pochopna?

Uważam, że słusznie to zrobiono. Nie mam tu do nikogo żalu. Bardziej boli mnie to, że nikt mi o tym nie powiedział, ani nie napisał, ale i tak ciesze sie ze miałem okazję tu być i pomóc.

Masz zamiar jeszcze wrócić na jakąkolwiek posadę w sieci?

Będę szczery, nie. Będę pozostawał sobie takim 'gościem' na forum i będę zabierał głos tylko w istotnych sprawach, na razie muszę zająć się życiem, bo nikt za mnie jego nie przeżyje. :)

Twoja nieobecność w większości wiązała się z problemami w życiu prywatnym. Czy teraz, po upływie czasu jest już lepiej?

Tak, splot wielu czynników złożył się na moją nieobecność. Mój ojciec bardzo chorował. Do tego miałem też problemy w związku oraz dosć przykre sytuacje w pracy. Tego po prostu nie dało się pogodzić... Niestety coś kosztem czegoś... A odpowiedź na Twoje pytanie czy lepiej... Uważam, że wszystko powoli wraca do normy i mam wiele ambitnych planów na przyszłość. Bardziej kładę nacisk na swoją pracę, ponieważ to z niej czerpię pieniądze na życie itp.

Dość niedawno temu w sieci padłeś ofiarą nieprzyjemnych zachowań wobec Twojej osoby; przerabiano Twoje zdjęcie w sposób nieodpowiedni. Jak się wtedy czułeś? Odbiło się to na Twoje zdrowie psychiczne?

Odpowiem bardzo brzydko i chamsko. W sumie Ty lubisz pikanterie wywiadów, a ja jestem kontrowersyjny :P Wyj*bane mam w to, co myślą o mnie inni i co robią. Jestem tego zdania, że o mnie mogą mówić co tylko chcą... Jednak gdyby ktoś obraził moich bliskich, to od razu dostałby 'w pysk'. Skoro przerabiali moje zdjęcia, to widocznie musieli mnie nie lubić. :P

Odejdźmy od spraw sieci. Wszyscy dobrze wiemy, że bardzo lubisz gatunek disco polo. Mógłbyś podzielić się z nami cytatem swojej ulubionej piosenki?

Lubię disco polo, jednak gustuje również w muzyce: Trance, House, Electro House oraz w muzyce retro... Co do cytatu hmmm... Niech będzie to "Wódka, cola, seks dzisiaj będziesz moją ex!" :P

Przejdźmy do szybkich pytań. Co robisz, żeby "zabić czas"?

Spędzam czas z dziewczyną albo idę spać.

Ulubiony kolor?

Czerwony.

Na kim zawsze mogłeś się wzorować w sieci?

Squbany to był gość z jajami. Nie pi*rdolił się sprawach istotnych dla sieci... To mi się podobało :P

Cieszę się, że poprowadzono ze mną wywiad, ponieważ...

Mi się nudziło, a i tak pewnie gdyby nie ten wywiad, to bym pojechał z kumplem na piwo :P haha

Widzisz, można powiedzieć, że zadbałam o Twoje zdrowie. :P Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

Pozdrawiam wszystkich. Teraz mam pewność, że nikt się nie obrazi, że go nie pozdrowiłem :P

Dziękuję Ci za wywiad oraz życzę, żeby układało Ci się coraz lepiej w życiu prywatnym.

Dzięki! Pamiętajcie, że w życiu trzeba się cieszyć! Optymizm i uśmiech na twarzy. "Wspomnienia to jedyny raj z którego nie można nas wygnać" :)

Użytkownik Caroline. edytował ten post 14 marzec 2017 - 23:10

• 22

ARIN

ARIN
  • 792 postów

Fajny wywiad. Łap to na co zasługujesz +

• 0

Dołączona grafika

Direxx

Direxx

King! #01

• 1116 postów

Oszczerstwa, to nie ja tak pisałem. 

Bardzo dobry wywiad, zaciekawiłem się. Nie dopatrzyłem się błędów, pluusik leci.

Sama ze sobą prowadziła wywiad dla plusików XD

Tak było, tak jak piszesz. 

Bardzo dobry wywiad, zaciekawiłem się. Nie dopatrzyłem się błędów, pluusik leci.

Użytkownik Direxx edytował ten post 14 marzec 2017 - 23:20

• 0

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów

Użytkownik Miruin edytował ten post 14 marzec 2017 - 23:18

• 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1422 postów

A no tak... Gdybym wrzuciła to, jak ty pisałeś *w pierwotnej wersji* to każdy miałby rozkminy o czym ty wgl mówisz. :D

Użytkownik Caroline. edytował ten post 14 marzec 2017 - 23:31

• 0

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Meurian

Meurian

Koszalińska Gwardia!

• 1065 postów

Dobry Wywiadzik Direxx Trzymaj się idź do przodu :) Powodzonka.

+ po limicie.

• 0
Znajdziesz mnie tylko wyłącznie na serwerach cs 1.6 forum oraz ts-soplica.com
Masz sprawę? Pisz pw zawszę pomogę ;)

Pomogłem? Wcisnij zieloną strzałeczkę ;d

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów

A no tak... Gdybym wrzuciła to, jak ty pisałeś *w pierwotnej wersji* to każdy miałby rozkminy o czym ty wgl mówisz. :D

Było by śmieszniej :)
  • 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1772 postów

A ja jako iż nigdy nie wypowiadam się pod wywiadami, to teraz to zrobię. Chciałem jeszcze raz podziękować Direxx za danie mi szansy. Żarty żartami, ale zaufanie do osoby mającej "nieciekawą" przeszłość jest ogromnym wyzwaniem.

• 1

dsaeweqz

dsaeweqz
  • 351 postów

Jak z Direxxem zawsze normalnie się gadało, bez potrzeby rozkminy :D. Co Ty opowiadasz Agatko :D

Wywiadzik na +++, Direxx <3

• 0

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 626 postów

Kolejny wywiad, który się ciekawie i miło czyta.

• 0

Dołączona grafika

BACA5210

BACA5210
  • 420 postów
Fajny ale chyba o Soli był lepszy
  • 0

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1078 postów
Fajny oraz przyjemny wywiadzik do czytania. Powodzenia Direxx.

Użytkownik bobiksss edytował ten post 15 marzec 2017 - 07:17

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Spirro

Spirro
  • 1438 postów

Dobry wywiadzik, Direxx zdjęcia były przerabiane, bo bardzo fotogeniczny jesteś, a nie dlatego, że Cię nie lubią. xD  59159f0ac6cf9fac.png

• 0

Ronek

Ronek
  • 189 postów
No i taki wywiadzik to mi się podoba :) Właściwa osoba na właściwym miejscu. Fajnie się czytało jak zawsze, poleci plusik jak będę mógł rozdawać. Pozdrawiam Cię Direxx i powodzenia w życiu prywatnym ^^
  • 0
                                                           Dołączona grafikaDołączona grafika

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Plus leci i rozkręcamy dalej ! :)

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Fajnie że redakcja tak ożywa znowu :D wywiadzik fajny trochę krótki ale jest :) Plusik

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Haksiu.

Haksiu.
  • 695 postów

Dobry wywiadzik :)

Direxx dobre podejście do pajaców, również takie stosuję :D 

• 0

Dołączona grafika

EgZo twith.tv

EgZo twith.tv
  • 181 postów
Dobry wywiadzik !!! <3 <3
Direxxx przecież sama ze sb nie pisała xDDDDDD
  • 0
:biggrin:  BestIn The Worl :biggrin:

Wujek1944

Wujek1944

If you are not happy here and now, you never will be.

• 580 postów

Podoba się!

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

edeeN

edeeN
  • 662 postów

Danielson swój chop, fajny wywiadzik ;)

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: direxx, wywiad, redakcja