deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Darmowy Vip dla Kobiet + Turniej 1vs1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

`izcoN

`izcoN

Made my day.

• 126 postów

Witam !

Wpadłem na pomysł aby dla każdej kobiety bądź dziewczyny w momencie rejestracji i napisaniu postu w odpowiednim temacie dostawała ona Vipa na określony czas na dowolnym serwerze. Oczywiście, żeby sprawdzić czy to na prawdę kobieta musiała by ona wbić na TS3 w celu weryfikacji o ile posiada działający mikrofon.

Natomiast 2 propozycją jest zorganizowanie Turnieju 1vs1 na mapach typu PISTOL/AWP/KARABINY. Serwery oraz nagrody mogę ufundować sam. Zależy mi tylko na tym by opiekę na turniejem sprawowała jakaś osoba z Administracji. Turniej odbywał by się na standardowym Regulaminie ESL i udział w nim mógłby wziąć każdy zarejestrowany użytkownik Soplicy. Co wy na to ?

• 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1463 postów

Vip nie ma sensu, nikomu nie bedzie chcialo sie weryfikowac, czy rzeczywiscie ta osoba jest kobieta. Zreszta, w naszej sieci wystepuje rownosc i nie ma tutaj faworyzacji kobiet. Tak skapi na kase nie badzmy, to sa grosze.

Co do konkursu, to radzilabym napisac to w dziale tego serwera, lub bezposrednio do opiekuna na pw.

Użytkownik Caroline. edytował ten post 13 marzec 2017 - 18:57

• 0
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 670 postów

Zbędne. Ktoś zawoła swoją siostre i co w tedy? Vipy naprawde nie są aż tak drogie. Lepszym pomysłem byłoby np. Każda kobieta w dzień kobiet dostaje v.i.p na 3 dni na forum

• 0

Młody_Borek37EOOfTY.pnga5e64c928cf9d.png

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1121 postów
I po co ta faworyzacja w pierwszej propozycji ? Na nie.
O drugiej można pomyśleć.
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4700 postów

Wpadłem na pomysł aby dla każdej kobiety bądź dziewczyny w momencie rejestracji i napisaniu postu w odpowiednim temacie dostawała ona Vipa na określony czas na dowolnym serwerze. Oczywiście, żeby sprawdzić czy to na prawdę kobieta musiała by ona wbić na TS3 w celu weryfikacji o ile posiada działający mikrofon.

Dokładnie jak napisali wyżej, na sieci  nie ma faworyzacji, staramy się traktować wszystkich równo. Organizujemy również w sieci różne konkursy/karaoke gdzie można wygrać VIPY i inne usługi.

Natomiast 2 propozycją jest zorganizowanie Turnieju 1vs1 na mapach typu PISTOL/AWP/KARABINY. Serwery oraz nagrody mogę ufundować sam. Zależy mi tylko na tym by opiekę na turniejem sprawowała jakaś osoba z Administracji. Turniej odbywał by się na standardowym Regulaminie ESL i udział w nim mógłby wziąć każdy zarejestrowany użytkownik Soplicy. Co wy na to ?

Teraz jest turniej 2 vs 2. Potem będzie 5 vs 5. Narazie nie planujemy turnieju 1 vs 1.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u