deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Propozejszyn

• Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1462 postów

Ppa7Tzc.png

Proponuję ustawić limit wybierania roku swojego urodzenia. Warto wspomnieć, że sam cs jest od 18 lat. 

Mimo, że to nie jest uciążliwe, to i tak sądzę, że przydałaby się takowa zmiana. ;)

• 5

ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Pawelos

Pawelos
  • 293 postów

Jak najbardziej jestem za. Albo podajemy prawdziwy wiek albo nie podajemy w ogóle. Daty urodzenia typu "2009", czy "2016" są uciążliwe i nieśmieszne. No chyba, że ktoś rzeczywiście ma 8 lat. 

• 1

Jeżeli pomogłem, poratuj plusem
:D

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

13 lat powinno być minimalne ze wzgledu na ustawę ;) 

• 3

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
Osobiście uważam, że to jest zbędne. Również nie wiem w czym to wam zawadza, oraz nie wiem co ma do tego fakt iż "cs jest od 18 lat.". Równie dobrze mógłoby nie być ustawiania wieku i na jedno by wyszło. Myślę że ustawiania wieku na "1 lat" jest tak samo "uciążliwe" jak i brak ustawionego wieku. :)
  • 0

Ola..

Ola..
  • 100 postów
Także uważam, że jest to zbędne ;p Sama mam 7/8 lat na profilu i nie przeszkadza mi to jak ktoś ma tak samo :)
  • 0
Dołączona grafika

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1781 postów

Wtedy podawanie wieku musiałoby być rzeczą obowiązkową podczas rejestracji.

• 0

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1121 postów

Wtedy podawanie wieku musiałoby być rzeczą obowiązkową podczas rejestracji.

Nawet jakby tak było, to wiek to chyba nie jest wstydliwa rzecz?

Na Tak.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 670 postów

Ja jestem na tak. Limit by byl całkiem spoko. Bo to nie wygląda zbyt dobrze jak ktoś ustawia sobie date urodzenia np. 11.03.2017r. 

• 0

Młody_Borek37EOOfTY.pnga5e64c928cf9d.png

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
Cs go jest od 18..ale forum czy 1.6 nie. Jak ktoś nie chce podawać to i tak nie zmusimy.

Na wstępie powinno być mam poniżej/powyżej 13 a później po rejestracji jedna szansa ustawienia wieku. Bez możliwości zmiany.
  • 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3412 postów

Ja tam na tak. Jakoś mnie nie bawi jak ktoś ma 5lat w profilu :P +13 dla przykładu ustalić i jest dobrze. Tyle że nie 18 bo to nie cs; D 

Użytkownik Puma aKa Kroffka edytował ten post 11 marzec 2017 - 21:25

• 0

6Pt373f.png

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1256 postów

Zbędny pomysł. I tak nikomu ta wiadomość nie potrzebna. No chyba że ktoś pisze podanie na admina.

P.S. To chyba będę zbanowany bo za dużo 13+.

• 0
Dołączona grafika

Meurian

Meurian

Koszalińska Gwardia!

• 1065 postów

Dokłądnie też jestem jak najbardziej za myślę że takie coś się przyda.

Ja jestem na tak. Limit by byl całkiem spoko. Bo to nie wygląda zbyt dobrze jak ktoś ustawia sobie date urodzenia np. 11.03.2017r. 

No Dokładnie. :)

• 0
Znajdziesz mnie tylko wyłącznie na serwerach cs 1.6 forum oraz ts-soplica.com
Masz sprawę? Pisz pw zawszę pomogę ;)

Pomogłem? Wcisnij zieloną strzałeczkę ;d

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 333 postów
Zbedne, a jak ktos sobie ustawi 113 lat to co ?
  • 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

edeeN

edeeN
  • 662 postów

Moim zdaniem zbędne, sam sobie lubię czasami ustawić hot 13 XD

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ronek

Ronek
  • 189 postów
Jestem na tak. Jeżeli ma ktoś sobie robić takie jaja i ustawić, że ma roczek, to lepiej żeby w ogóle nie ustawial...nie jest to ani trochę śmieszne a wręcz przeciwnie

Użytkownik Ronek edytował ten post 12 marzec 2017 - 15:53

• 0
                                                           Dołączona grafikaDołączona grafika

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Nie jest to potrzebne jakoś bardzo bo co to za różnica czy ktoś poda 10 czy 100 jeśli poda fake wiek to i tak nie jest prawdziwy ale można tak zrobić dużo roboty to nie jest raczej ;)

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

`izcoN

`izcoN

Made my day.

• 126 postów

Według mnie zbędne. Tak jak inni napisali nie jest to aż takie ważne.

• 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

Klatow

Klatow
  • 316 postów
Jestem za tym, żeby ustawić takie coś. Ronek idealnie to wyjaśnił :D
  • 1

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1781 postów

Warto zwrócić uwagę jak wspomniał Miruin, że osoby mogą w drugą stronę się bawić i ustalać ogromny wiek - niekoniecznie związany z prawdą. Więc czy ustawicie ten limit czy nie, to i tak znajdą się osoby które będą sobie specjalnie ustawiać zawyżony wiek. Jest to walka z wiatrakami, więc zastanówcie się jeszcze raz czy warto coś takiego wprowadzić :)

P.s.

Nie ograniczycie wieku danej osoby, bo może się poczuć urażona.

• 1

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4699 postów

Zostanie dodany pkt. do regulaminu, który będzie mówił o wieku w profilu itd. 

Close.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u