deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Propozycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

FREZZZE

FREZZZE
  • 37 postów

Siema!

Mam mały problem i zarazem propozycje. 

Zauważyłem że na waszym forum awatar nie może zajmować więcej niż 50kB co wy na to żeby zwiększyć to do 80kB ?

Gdy zrobię sobie jakiś przykładowy awatar to zajmuję on około 70/75kB przy wymiarach 184x184 pix. a gdy chciałbym go ustawić na forum muszę zmniejszać do około 140x140  pix.

Co Wy na to?

• 0

Pulpet.

Pulpet.

Peb nyob ib zaug tsis muaj dab tsi yuav hloov

• 568 postów

Kiedy piszesz temat jest regulamin w którym piszę żebyś sprawdził czy czasami tematu już nie było od czasu mojego życia na forum ten temat był chyba już 3 razy propozycja bez sensu w czym ci przeszkadza żebyś robił avatary w mniejszych wymiarach.

Nie

• 0

Dołączona grafika

ARIN

ARIN
  • 792 postów

Zbędne.

Njeeee

• 0

Dołączona grafika

bobiksss

bobiksss

Mam okrągłe szkła, obserwuję przez nie świat

• 1206 postów

Również jestem na NIE. Pulpet wyjaśnił.

• 0

Yte3eYU.jpg

MryGHNx.jpg

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów

Kiedy piszesz temat jest regulamin w którym piszę żebyś sprawdził czy czasami tematu już nie było od czasu mojego życia na forum ten temat był chyba już 3 razy propozycja bez sensu w czym ci przeszkadza żebyś robił avatary w mniejszych wymiarach.

Nic dodać, nic ująć.

Close. 

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u