deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Odwołanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Joanna.

Joanna.
  • 9 postów

Wysyłam za Tabela, ponieważ ma zablokowana możliwość pisania postów.

Witam. Otrzymałem warna, który jest moim zdaniem lekko przesadzony. oto temat: http://cs-soplica.co...a/#entry1323251
Jak widać ostrzeżenie jest ogólnie za to, ze nie dodałem notki "tak/nie", przez co był to rzekomy "wjazd" na autora i został potraktowany jako spam
Wystarczyło upomnieć moją osobę, abym dodał te notkę "tak/nie" i byłoby po kłopocie niż od razu warnować. Jestem człowiekiem czasami się zapomnę, dlatego nie przesadzajmy aż tak.
Co do tej "obrazy" niekoniecznie bym tak to nazwał, bo skoro nawet 2 osoby zacytowały po mnie post i się również z nim zgadzają, to chyba coś w nim jest.
Jak dla mnie warn jest niesłuszny, dlatego proszę o rozpatrzenie.

• 3

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Wybacz, ale dla mnie całość miała format szyderczy, począwszy już od spoilera:

Hahaha. To jest zart, tak? bo sie usmialem XD

Pomine fakt, ze mial na tej sieci juz nie dostac nawet rangi admina z uwagi na jego nieciekawy wybryk z przeszlosci ( Co tam Shizo^^ teraz chcesz skiny za ikonki na tsie wymieniac? XDDD )

Jednak dostał i ktoś tą decyzję na barki wziął, więc niepotrzebne wypominanie.

Poza tym faktem (pomijając ton/treść posta) nie byłeś ani na tak, ani nie. Tak jakby ten post miał na celu tylko zaszkodzenie.

Co do tej "obrazy" niekoniecznie bym tak to nazwał, bo skoro nawet 2 osoby zacytowały po mnie post i się również z nim zgadzają, to chyba coś w nim jest.

Cytowali tylko te zdanie, które akurat było w porządku (żadnej drwiny itp.)

Do tego doszły wcześniejsze ostrzeżenia (można powiedzieć forumowa recydywa***), stąd moja decyzja.

To wszystko ode mnie, decyzję o zdjęciu czy pozostawieniu warna podejmie osoba decyzyjna. Po prostu trzeba się pilnować imo, pisać treściwie np.: Wchodzi, pokuje, przeszkadza.. irytuje mnie, ja na NIE"

I tyle, bez całej tej otoczki drwiny, docinek.

Pozdrawiam i spokojnej nocy,

S~

3.1. Podstawy warnowania/wartości.

• Jeśli użytkownik, który złamał regulamin ma czystą historię warnów - staramy się stosować upomnienie słowne~

Użytkownik Sola edytował ten post 07 marzec 2017 - 23:44

• 3
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów

Według mnie hasło złodziej to nie obraza, tylko w tym przypadku akurat stwierdzenie faktu.

W poście widać lekką drwinę z autora tematu, ale myślę, że post zawiera również poważne argumenty przeciwko Shizo. Po tych przedstawionych przez Tabele argumentach można dojść do wniosku, że jest on na nie w tym podaniu, co z resztą zapomniał napisać prawdopodobnie.  W regulaminie jest mowa tylko o postach tzw. neutralnych, co nie zmienia faktu że jak już się wypowiadamy w podaniu, należy napisać "TAK/NIE" Może ten post nie był do końca przez niego przemyślany ale po głębszym zastanowieniu i spojrzeniu na tą sytuacje obiektywnie, warna zdejmuję.

• 1

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u