deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Zmiana

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 670 postów

Ja bym zmienił bonusy jakie ma V.I.P. +40% grawitacji itd. to stanowczo za dużo. Gdy nowi gracze przychodzą, zniechęcają się tym, że jak ktoś ma vipa to kończy mape, a osoba bez vipa dopiero ją zaczyna. Moja propozycja dla bronze vipa to +5% grawitacji +5% speeda +10 hp silver vip: 10% grawitacji, 10% speeda, +15hp no i w gold vipie analogicznie +5 do wszystkiego. Wtedy gracze bez vipa będą mieli większe szanse na przejscie mapy, i nie będą zniechęcieni do grania.  

• 0

Młody_Borek37EOOfTY.pnga5e64c928cf9d.png

EgZo twith.tv

EgZo twith.tv
  • 181 postów
Takie 2/10 bym powiedział.
Skoro vip prawie nic nie będzie otrzymywał tylko hp i tam jakieś dodatki po co go kupywać.
A jeżeli jest nowy gracz to może wpisać !sklep lub przejść na łatwizne.
A nieraz jest tak że jak ktoś przejdzie pierwszy to zawsze na tą 2 osobe poczekam przynajmniej w mojim przypadku.
  • 0
:biggrin:  BestIn The Worl :biggrin:

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1121 postów
Whytti i gdzie tu sens ? Vip nie będzie miał prawie żadnych przywilei. Jest komenda !sklep dla graczy, gdzie mogą sobie kupić grawitacje za dolarki z gry.

-Zamek.
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u