deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

ban za dawanie info

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

siodemkaxx

siodemkaxx
  • 23 postów

Nick:siodemka
Data bana:teraz
Mapa:mirage
Nick admina:xargo
Powód bana: http://www.sourceban...=steamid
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com:

Opis sytuacji: daje info i mowie zeby podlozyli pake a on mnie banuje nie wiem za co... w teamie 10 osob przez mikro pier**liło bez sensu cala mape a ja i 2 osoby dawalismy info i ja dostałem najpierw mute a potem bana... czy wy nie rozumiecie ze jak komus nie pasuje ze daje info to sobie moze mnie zmutowac w grze? po to jest ta opcja... mutujcie sobie dzieciaki co wam drą japy a ode mnie sie odwalcie...

• 0

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2553 postów

Skoro Tobie nie pasuje, że inni gracze mówią na serwerze, czemu ich nie zmutujesz? :)

Od Ciebie się mamy odwalić powiadasz? 

http://soplica.gamem...ies/chat/475092

Poczekamy na Xarga :)

• 0

steam

siodemkaxx

siodemkaxx
  • 23 postów

gdzie napisałem ze mi nie pasuje? jak mi ktos nie pasuje to go mutuje chgyba ze wejdzie jakis spamer i drze jape a go w tabeli nie ma to jest problem... a tu problem ma xargo i logan... gram z innymi adminami jak ich nie ma i nikt nigdy nic nie mowi...

• 0

Xargo

Xargo
  • 85 postów

To ciekawe że nie rozumiesz za co? Proszę bardzo już Ci wyjaśniam.

Od początku mapy ja i LOGAN upominamy graczy apropo spamu na mikro, bo o ile przy 20 osobach nie jest to problemem tak przy pełnym serwerze (30+ osób  ) uniemożliwia normalną rozgrywkę. Upominaliśmy graczy ale nikt w spamowaniu nie jest w stanie przebić Ciebie. Tobie mikro się nie wyłącza, już nawet nie mówię o tym że jak zginiesz i nie masz nic lepszego do roboty to pobijasz wszelkie rekordy w gadaniu. W końcu po praktycznie połowie mapy LOGAN nie wytrzymał i dał Ci mute do końca rozgrywki, nie dziwie się bo sam już wpisywałem komendę. Po czym oburzony gracz zaczął "kurwować" na chacie adminowskim, że jak to się ośmieliliśmy Cię zbanować. PO CAŁEJ MAPIE UPOMINANIA GOŚCIU! Teraz żeby było jasne za przeginanie na zwykłym chacie jest gag za przegięcie pały na chacie adminowskim dostałeś 30min bana na uspokojenie. Poza tym Ola była tak miła że umieściła twój chat log powyżej, co by całe forum mogło zobaczyć poziom kultury oburzonego gracza.

Na koniec dodam, że skoro masz totalnie w d*pie to co mówią admini i nie zdarza się to po raz pierwszy, kary zaczną być co raz dłuższe aż nauczysz się grać w grupie i że nie jesteś pępkiem serwera.

Pozdrawiam

Użytkownik Xargo edytował ten post 22 luty 2017 - 17:23

• 1

196134_1002.png

siodemkaxx

siodemkaxx
  • 23 postów

logan ze 2 razy powiedział zeby byla cisza ogolnie... ja powiedzialem ze daje info... dziwne ze tylko ja dostalem mute i dodatkowo bana jak cala reszta gadala przez mikro non stop... i zanim wy we dwóch weszliscie tak samo dawalem info przez 3 mapy i nikt nie narzekał... dziwne ze tylko wam dwóm to nie pasuje... i co z tego ze dał logi? z tygodnia napisane 5 razy na czacie bez kultury z czego wiekszosc z dzisiaj bo typ wszedł i przez 2 mapy spamowal na czacie jakims gownem... nie potrafisz podac konkretnego powodu muta tylko marudzisz.... ty nawet słowem sie do mnie nie odezwałes tylko dales bana...

• 0

loganek

loganek
  • 37 postów

Po pierwsze dała logi nie dał. Po drugie skargi na Ciebie były już od pewnego czasu... Mówisz że można Cie zmutować owszem, ale jak ktoś zostaje sam na 2-3(przykład) to nie ma czasu na mutowanie Cie...

Umrzesz gadasz kto co ma robić gdzie ma iść nie rozumiem po co niech to będzie np. jedna sugestia a nie co każdy krok. Jak już wyszedłeś muta dostał też Słoik i SanPatriota i jakoś nikt tu na forum nie płacze oczywiście po uprzednim upomnieniu. Dostałeś muta do końca mapy to nie tak długo co powinno dać Ci coś do myślenia, że może nie wszyscy chcą słuchać Twoich "porad" w grze. Dla mnie jest to spam na mikro i to wszystko. Info dajesz zgadza się, ale cała reszta? Jeszcze później na czacie adminowskim ten brak kultury. Moim zdaniem patrząc na Twoją postawę ban za krótki skoro nie rozumiesz.

• 0

Xargo

Xargo
  • 85 postów

Owszem ban krótki ale jest to spowodowane tym iż jest "stałym graczem". Od tej chwili jeżeli jego postępowanie się nie zmieni, każdy kolejny mute/ban będzie uwzględniał recydywę i będzie on coraz dłuższy. Piszę to bo zamierzam się cytować o ile ponownie trzeba będzie wrócić do takiej dyskusji. Osobiście mam nadzieję, że schowasz ego do kieszeni i jeżeli następnym razem admini będą prosić o uspokojenie się to ich posłuchasz. Rozumiem że masz ambicje być prowadzącym, ale to jest FFA i o ile nie jest się tak dobrym graczem jak np. Pięta, który miał bardzo duży posłuch to niestety proponuję próbować swoich sił na mixach, a nie serwerach społecznościowych gdzie najwyraźniej nie wszyscy mają ochotę słuchać twoich rozkazów/wskazówek. Nie jesteś dla mnie autorytetem, czemu miał być Cie słuchać?

Ostatnia sprawa. Pisałeś że możemy sobie Ciebie zmutować jeżeli nam nie pasuje twoje gadanie. No niestety nie. Jesteśmy adminami i nie możemy sobie mutować ludzi. Mamy słuchać czy ktoś nie przegina na chacie i nie może dojść do sytuacji że nie mutujemy kogoś bo sami wcześniej go zmutowaliśmy tylko dla siebie. Szkoda że muszę tłumaczyć takie oczywistości.

• 0

196134_1002.png

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2553 postów

Nic dodać, nic ująć. Sprawa została jasno wyjaśniona, poza tym ban dawno minął.

• 0

steam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u