deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Propozycji kilka.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
Hej. Ostatnie rozmowy oraz oglądanie forum przyniosło mi na myśl kilka propozycji. Luźne, bez spiny.. (wiadomo, każdy ma swoje zdanie).

Rozłożę to na punkty:

1) Chodzi o rozpatrywanie różnorakich skarg czy podań. Przykład ostatniego kandydata na technicznego. Kupa głosów, od pierwszego posta zawierającego podanie do zamknięcia przez [email protected] minęła kupa czasu (dalej bez jakiejkolwiek decyzji). Czas oczekiwania na jakąkolwiek reakcję znacznie się z biegiem czasu wydłużył. Rozumiem, że liczba osób upoważnionych do rozpatrzenia jest ograniczona, ale może właśnie włączyć w ten projekt [email protected] sieci? Dać im taką władzę to chyba nie grzech, skoro ktoś zaufał im na tyle, żeby dać im ten kolor.

2) Temat przewalany przy okazji ostatniej rekt. na moderatora. Nie może być tak, że osoba odpowiedzialna za rekrutację modków, jest też sędzią w sprawach skarg na ową osobę. Musi być to osoba postronna, która na chłodno przyjmie temat. Rozpatrzy za i przeciw w skardze i podejmie decyzję. Ile wisiała ostatnia skarga? Za długo. Zawsze osoba, która daną osobę przyjmie, będzie stać za nią murem (to oczywiste i to jest ludzki odruch).

3) Częstsze zmiany kadrowe. Kiedyś nie było problemu z wywaleniem kogoś, bo nie robił nic kilka dni. Chociaż wtedy był większy natłok pracy może... Osoby wypalone/nieobecne powinny być zmieniane na stanowiskach. Bezproduktywność zabija tą sieć.

4) Skoro o degradacjach niejako w punkcie trzecim było, to może trochę o awansach. Skoro na [email protected] sieci można było wybrać Vonkiego (dobry wybór jak się okazało, pracowity chłop), to dlaczego w niektórych przypadkach działa "znajomość" a nie działania dla sieci. Szansę dostał Relon (rozumiem, na + duża obecność na forum itp.). Skoro taki skok można wykonać z zasłużonego, to dlaczego nikt nie wziął pod uwagę np. Olki? Dla niewtajemniczonych Cotidie - kupa czasu w sieci. Ogarniania dwa poważne stanowiska (ogrom czasu na moderatorze), ciągła chęć niesienia pomocy innym. Imo.. idealna @F.

5) Miało być trochę więcej tego, ale większość może przy połowie się znudzić :) Zaraz się zacznie "a ten znowu płacze". W rzyci to mam. Po otrzymaniu przez Agatczi rangę forum posiadało 5ciu modów. Jakim cudem powiedzcie mi w tak krótkim czasie ich liczba zmniejszyła się do dwóch? Nie ma zapotrzebowania na więcej?

Przecież tej pracy jest nawał, bo ludzie i czasami pewnie bez sensu zgłaszają posty czy coś innego. Myślę, co tam.. sprawę słownie wyjaśniłem z Saygonem - myślę - jeszcze raz (nie licząc podania) wyciągnę rękę do pomocy. W odpowiedzi Saygon stwierdził, że ma tyle obowiązków, że ciężko z czasem nawet na takie rzeczy (jestem w stanie to zrozumieć) i że później znowu będzie gadka, że on kogoś wybrał i jest fe - to też jestem w stanie zrozumieć. Odpisał dyplomatycznie, że na razie ma na głowie i tak sporo. I to było jasne. Zrozumiałem to, więc udałem się wyżej. Po napisaniu do Losta (bo chciałem, żeby ktoś podjął jakąś decyzję) po krótce mimowolnie zostałem odesłany do @F.

Czy rekrutacja nie powinna zostać otwarta z racji tego, że odpadło z moda kilka osób? Czy nie można dobrać kogoś z ostatniej rekrutacji, skoro osoba z niej wybrana została tej rangi pozbawiona? Czy może nie ma tyle roboty dla modków (na co odpowiedzieć mogą tylko oni sami)?

6) Ożywcie forum.. konkursy itp. Turnieje raz na rok to za mało. A typermaniak Maca to już dawno i nieprawda.

To tyle. Powyższy tekst to nie jest skarga na nikogo! Saygona zrozumiałem, bo dużo się dzieje ostatnio, Losta też, bo w zasadzie to nie jego działka. Chodzi o całokształt. Wszystko idzie wolno (takie mam odczucie). Od skarg po wszystko inne. Mało jest rzeczy zachęcających do zaglądania na forum itp.

Luźny temat, więc jak ktoś ma coś ciekawego do dodania to zapraszam do luźnej dyskusji i dodawania pomysłów.

Użytkownik Sola edytował ten post 19 luty 2017 - 21:51

• 5

<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3444 postów

To trochę się odniosę. Również odnoszę wrażenie, że aktywność spadła, głównie patrze na forum. Działy inne a nawet te z serwerów nie są zbyt aktywne.  Na początku kwestia tego komu zależy na sieci od góry do dołu. Ktoś musi być zaangażowany żeby wszystko weszło na dobre tory. 

Co do propozycji, 1 zgadzam się, w końcu to bardzo poważna ranga. Potem co do trójki. Tutaj zauważ, patrząc na przykład na opiekunów serwerów, dwa lata wstecz oraz aktualnie, porównaj jakie były wymagania. Kolejna sprawa, mógłby powstać jeden temat który jasno odnosi się do wszystkich ostatnich wydarzeń, bo zauważyłem że wiele osób ma problem z właściwą interpretacją. Reklama sieci- w internecie, tv czy prasie lub różne akcje również na pewno dałyby oczekiwany efekt. Konkursy itp również fajny pomysł, typermaniak, losowanie numerków itp(kiedyś był taki konkurs). Jest jeszcze kilka pomysłów ale to do omówienia z administracją. Dobranoc :)

• 1
<p class="bbc_center">Dołączona grafika

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów

) Chodzi o rozpatrywanie różnorakich skarg czy podań. Przykład ostatniego kandydata na technicznego. Kupa głosów, od pierwszego posta zawierającego podanie do zamknięcia przez [email protected] minęła kupa czasu (dalej bez jakiejkolwiek decyzji). Czas oczekiwania na jakąkolwiek reakcję znacznie się z biegiem czasu wydłużył. Rozumiem, że liczba osób upoważnionych do rozpatrzenia jest ograniczona, ale może właśnie włączyć w ten projekt [email protected] sieci? Dać im taką władzę to chyba nie grzech, skoro ktoś zaufał im na tyle, żeby dać im ten kolor.  

Widziałeś, że to podanie jest na admina technicznego Forum, [email protected] sieci jedynie co mogą zrobić to dodać rangę. Moim zdaniem jest to dość poważne stanowisko, z dużymi dostępami i podanie powinien rozpatrzyć jednak Lost 

Temat przewalany przy okazji ostatniej rekt. na moderatora. Nie może być tak, że osoba odpowiedzialna za rekrutację modków, jest też sędzią w sprawach skarg na ową osobę. Musi być to osoba postronna, która na chłodno przyjmie temat. Rozpatrzy za i przeciw w skardze i podejmie decyzję. Ile wisiała ostatnia skarga? Za długo. Zawsze osoba, która daną osobę przyjmie, będzie stać za nią murem (to oczywiste i to jest ludzki odruch).  

Jasno napisaliśmy, że nie będziemy się zajmować już ostrzeżeniami i skargami. Jak widać odwołania leżą od 25 stycznia nie ruszone

Częstsze zmiany kadrowe. Kiedyś nie było problemu z wywaleniem kogoś, bo nie robił nic kilka dni. Chociaż wtedy był większy natłok pracy może... Osoby wypalone/nieobecne powinny być zmieniane na stanowiskach. Bezproduktywność zabija tą sieć.

Bo kiedyś było mnóstwo chętnych na dane stanowiska i wymagania mogły być wyższe. Czasy się niestety zmieniły to powinieneś zauważyć. Wystarczy zobaczyć podania na moderatora, gdzie kandydaci często się powtarzają. To już nie jest to co za czasów 1.6 niestety.

Skoro o degradacjach niejako w punkcie trzecim było, to może trochę o awansach. Skoro na [email protected] sieci można było wybrać Vonkiego (dobry wybór jak się okazało, pracowity chłop), to dlaczego w niektórych przypadkach działa "znajomość" a nie działania dla sieci. Szansę dostał Relon (rozumiem, na + duża obecność na forum itp.). Skoro taki skok można wykonać z zasłużonego, to dlaczego nikt nie wziął pod uwagę np. Olki? Dla niewtajemniczonych Cotidie - kupa czasu w sieci. Ogarniania dwa poważne stanowiska (ogrom czasu na moderatorze), ciągła chęć niesienia pomocy innym. Imo.. idealna @F.

Nie wiem czy zauważyłeś ale ja po powrocie normalnie złożyłem podanie na moderatora i byłem nim przez około pół roku, pokazując się z jak najlepszej strony. Potem chciałem pomóc Saygonowi i zgłosiłem się na powró na @F. Więc mój przykład nie bardzo trafiony.  Co do Oli to fakt, odpierdziela kawał dobrej roboty, na forum, na serwerze, na ts. Mi osobiście szkoda by było stracić ją na moderatorze, bo nie widzę następców.

5) Miało być trochę więcej tego, ale większość może przy połowie się znudzić Zaraz się zacznie "a ten znowu płacze". W rzyci to mam. Po otrzymaniu przez Agatczi rangę forum posiadało 5ciu modów. Jakim cudem powiedzcie mi w tak krótkim czasie ich liczba zmniejszyła się do dwóch? Nie ma zapotrzebowania na więcej?

No przyznam szczerze, że dla mnie to wygląda jak kolejny płacz. Ale mniejsza z tym. Masz prawo. Na to pytanie odpowiedz sam sobie udzieliłeś. Nie ma aż takiej aktywności na forum, by trzymać 5/6 moderatorów. Te czasy prędko nie wrócą, o ile wrócą. Było 3, wszystko w miarę śmigało do czasu kiedy ludzie zaczęli wytykać nam wybór Agatczi na moderatora. Po 1 skardze straciła moderatora. Jest 2 moderatorów, gdzie głównie odwala robotę Ola no ale co ja poradzę. Nie otworzymy rekrutacji bo po 1 nie widzimy kandydatów na to stanowisko  a po 2 nie chcemy zaś słuchać wątów, płaczów na steam, że wybraliśmy osoby nie odpowiednie(nie chodzi tylko o Ciebie). 

Co do konkursów to osobiście zawsze chętnie coś organizowałem ale aktualnie mam inne ważniejsze rzeczy na głowie. Jak tylko ogarnę życie prywatne na tyle, że będę miał dużo czasu to wezmę się za organizację turnieju/konkursu.

• 2

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
Czy nie ma zapotrzebowania to nie wiem. Taki przykład z Olką chociażby..jak odpisuje po X czasie bo ma zapierdziel ze zgłoszeniami z forum..

Jakaś nowa polityka kto od czego jest powinna być wprowadzona. Tu widać jakby jeden czekał na drugiego.
  • 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1152 postów

Turnieje raz na rok to za mało

Ja odniosę się tylko do tego: Planujemy turniej w marcu-kwietniu, a ostatni był w styczniu.

Ale prawdą jest, że większości nie chce się ruszyć d*py :P
Przykładem jest choćby moja prośba o pomoc w imprezie integracyjnej xD

Jeśli kogoś uraziłem to trudno :P 
  • 2

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
I dobrze, bo coś się dzięki Wam dzieje.

Mi bardziej chodziło o typowe konkursy, takie jak na serwerach. Różnego typu.
  • 1

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3444 postów

Moim zdaniem po prostu osoby z nowymi chęciami, pomysłami czy nawet jakimiś eventami które sie odbywały ale z większą ilością czasu powinny "ukazać" się wyżej. O ile pamiętam to jedną z takich osób był właśnie Sola choćby za czasów WesternModa i dlatego nie dziwie się tematowi. Forum musi bardziej żyć i jestem jak najbardziej za tym;p 

• 0
<p class="bbc_center">Dołączona grafika

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
Kolejny punkt zapomniałem dodać. Jeżeli są funkcje typu "opiekun grafików" to mógłby być opiekun modów. @F byłby tylko głównym zwierzchnikiem.

Taka Olka na ten przykład (przykład ze względu na staż i poważanie). @F wybiera kandydata i taki trafia brzydko mówiąc na tresurę do opiekuna. Owy opiekun miałby prawo żądać usunięcia z rangi. Pozwoli to adminom forum uniknięcia pomówień o faworyzowanie, a całokształt kariery po wybraniu moda przez @F byłby dalej przechwycany przez opiekuna. Zwolnienie z funkcji także następowałyby z inicjatywy opiekuna (po przedstawieniu rzecz jasna powodów).

I coś podobnego jak kiedyś na serwerach, że [email protected] musiał w podaniu o admina być na tak:
Oprócz tego, zaznaczyć punkt w regulaminie, że oddanie głosu opiekuna modów na nie w podaniu automatycznie wyklucza kandydata.

Powyższy punkt także do dopracowania (chociażby z tym 'nie').

Użytkownik Sola edytował ten post 20 luty 2017 - 01:11

• 3

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów

Jak będzie spotkanie wyższej administracji to pewnie poruszymy niektóre kwestie.

Na razie zamykam.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u