deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Ostrzeżenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Domson

Domson
  • 173 postów

Chciałbym się odwołać do mojego ostrzeżenia którego dostałem od Caroline..Ostrzeżenie dostałem za to że pomyliłem się o 1 dzień który jest w regulaminie o "Zlecenia''.Od poprzedniego zlecenia trzeba odczekać 7 dni i ja myślałem że już ten tydzień minął.Caroline. Obiecuje że już nie będę tak pisał i poczekam aż minie.Przepraszam bardzo

• 0

mo3rf5G.jpg

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1464 postów

Od tego jest regulamin, żeby go czytać. Zwracałam Ci już wcześniej uwagę, np. w tym temacie: http://cs-soplica.co...04268-avatarki/+jeszcze jest kilka tematów, w których łamałeś ten sam punkt regulaminu.

Zlecenia piszesz od dość dawna. Sądzę, że warn był odpowiednią dla ciebie nauczką. 

• 0
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Vonki

Vonki
  • 606 postów

Warn zostaje. To nie był Twój pierwszy raz, żeby stosować kolejne ostrzeżenie słowne.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u