deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Ostrzeżenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Smigol.

Smigol.
  • 242 postów

Dostałem ostrzeżenie o wartości 1 za post w skardze  [Link 1.]  Miałem zamiar wkleić to co napisze bloody, czy potwierdza, Jeżeli tak bym zrobił wniósł bym dużo do tematu. Spam to wiadomość bez sensu lub w dużych ilościach. Gracz który może to potwierdzić jest na razie offline. Chciałem szybko zareagować żeby ktoś za szybko tego nie zamknął, bo wtedy ten ktoś uniknął by kary która powinien dostać. Chce pozostać z czystym kontem dlatego proszę o cofnięcie tego punkta, bo moim zdaniem postąpiłem słusznie. (W skardze jest napisane że bloody nie pamięta hasła do konta na forum dlatego chciałem pomóc)

Linki : 1.http://cs-soplica.co...a/#entry1312842

Poza  tym, to mój pierwszy błąd na forum, naprawdę nie mógł dać ostrzeżenia?

Użytkownik SmigolPL edytował ten post 25 styczeń 2017 - 17:00

• 0

Dołączona grafika  Zapraszam na JailBreak <3
Jeśli Ci w jakiś sposób pomogłem zostaw Dołączona grafika Z góry dzięki !

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3444 postów

Było trochę zgłoszeń była i reakcja. Na forum jesteś od października 2016 więc myślę że przez ten czas zdążyłeś już zapoznać się z regulaminami i z tym jak to wszystko działa. Twoja wiadomość była po prostu nic nie wnoszącym spamem, a tą "wiadomość" od bloodiego mogłeś wkleić od razu wraz z postem. W razie zamknięcia wystarczy podesłać priv do administracji serwera, tyle ode mnie.

• 0
<p class="bbc_center">Dołączona grafika

Vonki

Vonki
  • 671 postów

Jako, że jest to Twoja pierwsza taka sytuacja i jednak "coś" tam wniosło do tematu skargi, to warn zostaje zdjęty, a zostaje tylko ostrzeżenie słowne, ale na przyszłość takie wiadomości zawieraj w wiadomości prywatnej do właściwych osób.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u