deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Warn za co?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

mistrz69

mistrz69
  • 30 postów

Witam. Wypowiedziałem się w podaniu o admina, to nie było nabijanie postów, podałem powody swojej decyzji, otrzymałem warna. Trochę mnie to śmieszy, że za wypowiedź w podaniu warnujecie? Jeżeli bym nie uzasadnił swojego zdania macie do tego pewłne prawo. Pierwszy warn słuszny, zamierzam go odrobić, ale drugi? to już zwykły uzytkownik nie moze sie wypowiadac w podaniu? Kpina

http://cs-soplica.co...-1#entry1312169

• 0

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4699 postów

Przedstaw swoje minuty przegrane na serwerze

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

mistrz69

mistrz69
  • 30 postów

Przepraszam bardzo, a co maja do tego minuty na serwerze? Regulamin forum mowi jasno, mianowice punkty 2.8 i 2.9. 

2.8 "Zabrania sie nabijana postow czyli krotkich wypowiedzi niejednokrotnie zbednych wypowiedzi majcace na celu zwiekszenie ilosci postwo badz reputacji na forum"

2.9 "W podaniach o .... nie piszemy NEUTRAL za kazdym razem zastanow sie czy gracz zasluguje na .... Jezeli nie jestes zdecydowany, nie pisz" 

A wiec gdzie tu mowa o jakichkolwiek minutach na serwerze? Moja wypowiedz byla sensowana, wyrazilem swoje zdanie, chyba mam do tego prawo? 

Nie napisalem "tak", "nie", "neutral" ! 

No ludzie, opanujcie sie bo dajecie warny za nic, nie zlamalem regulaminu! Pierwszy sluszny, przyznalem, ale ten to smiech. Proszę o sciągniecie warna

// edit 

Macie drugi temat, za który dostałem notkę.. http://cs-soplica.co...danie-by-redux/

Jezeli Wam takie rzeczy przeszkadzają, to moze warto dodac do regulaminów zeby osoby nie związane z serwerem nie maja prawa glosu? Nawiasem mowiac, sprawdzilem Gt sprawdzialem to co napisal w podaniu, wiec to nie bylo zgapieanie od osoby, ktora napisala post wyzej.

Uwzieliscie sie na mnie za co? Za to, ze nie lamie regulaminu? Jestem stosunkowo nowy tutaj, a bardzo milo zostalem przywitany ... Za to ze mam racje? Panów moderatorów zapraszam do przeczytania regulaminow, bo w zadnym punkcie go nie zlamalem, chodzi mi tu o drugiego warna i o notke w drugim temacie.

Dla niedowiarków, mam troszke wiecej niz 18 lat, nie oszukujmy sie, dzieciak by w ten sposob nie pisal, wiec prosze nie oceniac mnie z gory

// pomine nasmiewanie sie ze mnie na Waszym Czatboxie... Przeciez ja tylko chcialem wyjasnic ta sytuacje. Chyba po to to jest, ze jak sie z czyms nie zgadzasz, to mozesz pisac odwolanie? 

Podtrzymuje, warn i upomnienie kompletnie nie sluszne. Moze ktos spojrzy na to z obiektywenej strony? 

Użytkownik mistrz69 edytował ten post 23 styczeń 2017 - 20:20

• 0

Saygon

Saygon
  • 2557 postów

Witam, 

Z uwagi na zamieszanie panujące w sieci wynikające z dość słabo dopracowanych pkt. regulaminu ostatnim czasem, przyznaje Ci racje. Zgodnie z regulaminem nie złamałeś w żaden sposób zasad panujących na naszym forum.  W kwestii wyjaśnienia tej sytuacji to ludzie na naszym forum są dość czepliwi i często zgłaszają nam wypowiedzi osób, które według nich nic nie wnoszą do tematu z uwagi na to, że nie uczestniczą czynnie w życiu danego serwera i uważają je za mało wartościowe i nic nie wnoszące. Postaramy się by w przyszłości było to lepiej wyszczególnione i zaznaczone.

Warn niesłuszny i go zdejmuję.

PS: Niebawem zostanie zmodyfikowany regulamin i zostaną dokładnie wypisane zasady i reguły wypowiadania się w podaniach, skargach itp.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u