deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

????? Warn???

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Ninka

Ninka

Kochanica Saygona

• 143 postów

Otrzymałam warna,co jest chyba dosyć śmieszne...spam? Pumo,nie napisałam czegoś w stylu "zgadzam się z kolegami wyżej",tylko normalnie wyraziłam swoją opinie. Nie widze tutaj kopiowania po innych lub nic nie wnoszenia do tematu - przeczytaj jeszcze raz uważnie całą moją wypowiedź. Jak dla mnie warn niesłuszny,proszę o rozpatrzenie.

P.S. Pierwsze zdanie to tak zwana ironia (Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy)

http://cs-soplica.co...y/#entry1311525

• 0

"Najlepiej być abstynentem,trzymam się tego trendu
Przynajmniej nie musze po imprezie szukać zębów.."

~Jaz,dwa,trzy

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3414 postów

Cześć. Dostałem zgłoszenie na forum oraz na pv więc je rozpatrzyłem. Pisząc posta nie wniosłaś kompletnie nic do tematu, co sama podkreśliłaś w pierwszym zdaniu. Dodatkowo powieliłaś jedynie poprzednie wypowiedzi, nie mając nic od siebie do dodania. Tylko po co? Pozdrawiam i życzę udanego wieczora. A co do tej ironii.. Moim zdaniem kompletnie nie ma sensu.

Użytkownik Puma aKa Kroffka edytował ten post 21 styczeń 2017 - 00:06

• 2

6Pt373f.png

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4700 postów

Ustaliłem z Saygon, że warna sciągamy. Post mimo że mało konkretny, to jednak nie jest to spam. W dodatku czyste konto działa na korzyść Ninki i w tym przypadku należy zastosować warna za 0/ upomnienie słowne jak już.

Close

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u