deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Nowy opiekun DD2 - Cajdi - nowe rzady

cajdi opiekun degradacja forum cila lost

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

Cajdi

Cajdi
  • 2602 postów

11. Administrator ma obowiązek przeglądać raz dziennie dział serwera (w tym pokój adminów), a także dział ogłoszeń Sieci.

To jest punkt z Regulaminu serwera DD2 - i to chyba wszystko wyjaśnia w tym temacie.

• 0

cila

cila
  • 34 postów

No i fajnie to teraz ujales. "ma obowiazek przegladac raz dziennie...". I tak jest. Przegladam codziennie i sie nie wylogowywuje. Chyba nie wiesz juz co pisac, gdyz wczesniej byly pretensje za to ze sie nie udzielam jak tlumaczylem ze jestem codziennie. Tu chyba wiekszy komentarz nie potrzebny.

• 2

Navvrot

Navvrot
  • 49 postów

6. Do banowania i zakładania blokad na czat / mikrofon służą czasy podane w menu admina. Zakaz wprowadzania swoich wartości.

Wiesz ilu adminów wprowadza swoje wartości zamiast jechać z menu?

W razie wątpliwości, zalecane jest wstrzymać się z banem i poprosić o ocenę kogoś z większym doświadczeniem w tego typu sprawach.

Skoro jest takie coś w regulaminie, to czemu admin będąc niepewnym oceny daje bana "zapobiegawczo"? Gdyby admin się upewnił w 100%, to na forum nie było by żadnej prośby o unbana rozpatrzonej pozytywnie.

To jest punkt z Regulaminu serwera DD2 - i to chyba wszystko wyjaśnia w tym temacie.
4. Administrator ma obowiązek traktowania równo wszystkich graczy.

Admin tygras ostatni raz był na forum 20 stycznia, admin eS.! - 19 stycznia, dlaczego nie zostali zdegradowani?

20. W razie skargi na forum, Administrator będący w niej oskarżoną osobą, ma obowiązek odnieść się do zarzutów w ciągu 24h od pojawienia się tematu.

Wiesz ile razy admin odpowiadał "po czasie"?

Mógłbym tu wymieniać godzinami, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że NIKT nie jest w stanie przestrzegać w 100% regulaminu serwera, nawet ty (w sumie niedziwne, przecież ludzie mają pracę, rodziny itd.).

"Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" Mikołaj Mirowski

PS.

No i fajnie to teraz ujales. "ma obowiazek przegladac raz dziennie...". I tak jest. Przegladam codziennie i sie nie wylogowywuje

Regulamin nie został złamany, czyli kara bezpodstawna:

17. Wymierzone kary muszą mieć uzasadnienie.

Idąc twoim tokiem rozumowania cajdi, w tej chwili złamałeś punkt regulaminu, więc powinieneś sam siebie zdegradować.

Użytkownik Navvrot edytował ten post 23 styczeń 2017 - 12:40

• 2

Syzmekk

Syzmekk
  • 167 postów

1) Cila odzyska utraconą rangę, co oznacza, że cajdi przyzna się do błędu (niewinnego czy też nie) - wujek dalej będzie pilnował porządku na serwerze.

To jak już mamy 'skręcać', to wybierzmy prawidłowy cel :)

• 0

keep it g

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8101 postów

Temat przymknę, rozpatrzę go w środę.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Cajdi

Cajdi
  • 2602 postów

Sory Lost, że wypowiem się w temacie zamkniętym - możecie mnie zwarnować, najwyżej odrobię.

No i fajnie to teraz ujales. "ma obowiazek przegladac raz dziennie...". I tak jest. Przegladam codziennie i sie nie wylogowywuje. Chyba nie wiesz juz co pisac, gdyz wczesniej byly pretensje za to ze sie nie udzielam jak tlumaczylem ze jestem codziennie. Tu chyba wiekszy komentarz nie potrzebny.

cila.jpg?1484913453

Do tego się nie umiałeś odnieść - a to jest z tematu rozmowy z pokoju adminów czyli najważniejszego tematu dla administracji dd2 !! A tam Cię nie było dobre 2tyg.

Wiesz ilu adminów wprowadza swoje wartości zamiast jechać z menu?

I niech wprowadzają swoje wartości - wszystko to kontroluję i nie widzę wobec tego przeciwwskazań...

Admin tygras ostatni raz był na forum 20 stycznia, admin eS.! - 19 stycznia, dlaczego nie zostali zdegradowani?

Zgłaszali mi na steam swoją mniejszą aktywność więc są usprawiedliwieni.

Regulamin nie został złamany, czyli kara bezpodstawna:

cila.jpg?1484913453  - Jak dla mnie został złamany.

Czekamy na rozpatrzenie Losta.

PS: Jeszcze raz sory, że w zamkniętym ale musiałem.. Wiem jakie mogą być tego konsekwencje jestem tego świadom, więc śmiało przyjmuję kare na klatę.

Lost (25 styczeń 2017 - 16:54):
+1 warn, zasady to zasady

• 2

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8101 postów

Postaram się jak najkrócej to możliwie odnieść do tematu i wypowiedzieć.

Dlaczego admin powinien przynajmniej raz dziennie przeglądać forum? Wydaje się to oczywiste - wszelkie zmiany, uwagi opiekuna, informacje musza być dostrzegane i ew. wdrażane w życie. Mało tego, powinna tam być dyskusja, aby Opiekun nie czuł się lekceważony. Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy nikt z adminów nie zabiera głosu i jest cisza. Co to za społeczność? Nie wszystko da się omówić na serwerze, a tym bardziej przy wszystkich. Jest to po prostu niemożliwie i po to jest ten pokój dla adminów.

Gra na serwerze jest owszem bardzo dobrze, i jest to niewątpliwie spory plus dla Cili. Nie wiem jak wykonuje swoje obowiązki tam, bo nie został temat poruszony, ale jeśli wywiązuje się z nich w sposób prawidłowo to tutaj nie ma absolutnie żadnych zarzutów. Jednakże bycie administratorem serwera nie powinno do samej gry i aktywności na serwerze się sprowadzać.

Przechodząc do meritum, czy skarga jest słuszna? Nie jest. Opiekun miał prawo do podjęcia takiego kroku, zwłaszcza w stosunku do starszego admina degradując go o jeden stopień, a nie w sposób całkowity. Jeśli chodzi o to co mógł zrobić lepiej to po prostu porozmawiać wcześniej z administratorem i uprzedzić go o możliwie podejmowanych krokach. I do tej rozmowy teraz Was zachęcam, bo uważam, że sytuacja nie wymagała tej skargi i całej dyskusji, a po prostu jak to sami niektórzy wyżej zauwazyli - porozumienia się między Wami.

• 2

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cajdi, opiekun, degradacja, forum, cila, lost

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u