Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

[Admin] Sh3!Q

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Sh3iQ

Sh3iQ
  • 5 postów
Nick na serwerze: Sh3!Q
Imię:Jakub
Znajomość SourceMod: 6/10
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 373 h na tym koncie (wszystkie konta razem okolo 3000h)
Link do Twojego profilu Steam: Głowne konto :http://steamcommunity.com/id/Sh3iQ/  2 konto :http://steamcommunity.com/id/Sh3iQ2/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak sprawny w 100 procentach :D
Kontakt: Steam / Facebook / TeamSpeak 3

Dlaczego to ja powinienem zostać adminem? Ponieważ spędzam naprawde sporo czasu na tym serwie i  myślę ze  będąc adminem mógłbym zdziałać jeszcze więcej,bo do niektórych niestety nie trafiają argumenty słowne ;p 

Użytkownik Sh3iQ edytował ten post 11 styczeń 2017 - 21:26

• 0

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 294 postów

Sesje bardzo dobre ilość godzin przegrana na serwerze jest okej. Czat bardzo fajny kultura i widać że pomagasz/uspokajasz graczy. Myślę że nie będzie problemów przez pierwsze tygodnie będę Cie obserwował i jeśli nadal będzie jak jest to będziesz bardzo dobrym adminem :D

Na tak!

• 1
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

DiileK

DiileK
  • 13 postów

Jestem na Tak, spoko morda. Zawsze jak coś się dzieje to daje info do adminów, stara się upominać graczy żeby nie wyzywali itd. :) !

• 0

Relon

Relon

I'll never forget you

• 4475 postów

Widziałem parę razy na serwerze rano, co jest wielkim plusem, przyda się. Na tak!

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: relon210@gmail.com

Anal B

Anal B
  • 867 postów

Brak większych zastrzeżeń, czat czysty, sesje good - na TAK :)

• 0
STEAM:   Silver10202               Dołączona grafika

Karmos

Karmos
  • 47 postów

Pomocny, towarzyski z nienaganna kultura. NA TAK!

• 0

c8M3xi.jpg

Deadpool123

Deadpool123
  • 9 postów

Na tak, ogarniety, adekwatny, luzny :D

• 0

MICHU COCA COLA

MICHU COCA COLA
  • 69 postów
"uczył" mnie ostatnio jak postępować z dziećmi jednak jego argumenty znegowalem. Jako pierwsza osoba z graczy śmiała porozmawiać o tym w grze co mi zaimponowało. Nadasz się.
  • 2

1176053_1002.png

Mickey

Mickey
  • 108 postów

Jestem na Wielkie Tak Spoko Mordka Pomaga Spamuje mi na Steam od czasu do czasu :) Próbuje Uspokajać innych jak admina nie ma , Miły fajnie się z nim rozmawia :) dobry kontakt potrafi nawiązać z graczmi :)

• 0

Dołączona grafika

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 408 postów

Cóż mogę wiecej powiedzieć :P 
Witamy w rodzinie :)

• 0

263f24h.jpg2uihc03.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u