Login Alphabay Market alpha02 Alphabay Market carding Login Alphabayalphabaywyjrktqn.onion AlphaBay URL pwoah7p6o5e67qul.onion Login Alphabay Market Alphabay Market Login Alphabay

pwoah7p6o5e67qul.onion

AlphaBay URL How To Buy From AlphaBay Market?

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

[Admin] Sh3!Q

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Sh3iQ

Sh3iQ
  • 5 postów
Nick na serwerze: Sh3!Q
Imię:Jakub
Znajomość SourceMod: 6/10
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 373 h na tym koncie (wszystkie konta razem okolo 3000h)
Link do Twojego profilu Steam: Głowne konto :http://steamcommunity.com/id/Sh3iQ/  2 konto :http://steamcommunity.com/id/Sh3iQ2/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak sprawny w 100 procentach :D
Kontakt: Steam / Facebook / TeamSpeak 3

Dlaczego to ja powinienem zostać adminem? Ponieważ spędzam naprawde sporo czasu na tym serwie i  myślę ze  będąc adminem mógłbym zdziałać jeszcze więcej,bo do niektórych niestety nie trafiają argumenty słowne ;p 

Użytkownik Sh3iQ edytował ten post 11 styczeń 2017 - 22:26

• 0

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Sesje bardzo dobre ilość godzin przegrana na serwerze jest okej. Czat bardzo fajny kultura i widać że pomagasz/uspokajasz graczy. Myślę że nie będzie problemów przez pierwsze tygodnie będę Cie obserwował i jeśli nadal będzie jak jest to będziesz bardzo dobrym adminem :D

Na tak!

• 1
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

DiileK

DiileK
  • 13 postów

Jestem na Tak, spoko morda. Zawsze jak coś się dzieje to daje info do adminów, stara się upominać graczy żeby nie wyzywali itd. :) !

• 0

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4589 postów

Widziałem parę razy na serwerze rano, co jest wielkim plusem, przyda się. Na tak!

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Anal B

Anal B
  • 872 postów

Brak większych zastrzeżeń, czat czysty, sesje good - na TAK :)

• 0
STEAM:   Silver10202               Dołączona grafika

Karmos

Karmos
  • 64 postów

Pomocny, towarzyski z nienaganna kultura. NA TAK!

• 0

JXULQmd.jpg

Deadpool123

Deadpool123
  • 9 postów

Na tak, ogarniety, adekwatny, luzny :D

• 0

MICHU COCA COLA

MICHU COCA COLA
  • 81 postów
"uczył" mnie ostatnio jak postępować z dziećmi jednak jego argumenty znegowalem. Jako pierwsza osoba z graczy śmiała porozmawiać o tym w grze co mi zaimponowało. Nadasz się.
  • 2

Mickey

Mickey
  • 111 postów

Jestem na Wielkie Tak Spoko Mordka Pomaga Spamuje mi na Steam od czasu do czasu :) Próbuje Uspokajać innych jak admina nie ma , Miły fajnie się z nim rozmawia :) dobry kontakt potrafi nawiązać z graczmi :)

• 0

Dołączona grafika

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 532 postów

Cóż mogę wiecej powiedzieć :P 
Witamy w rodzinie :)

• 0

nyOTVxi.pngMyAZ0gY.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u