deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Kłamstwo tylko po to zeby dostać rangę?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

Aineis

Aineis
  • 472 postów

Drogi Michalku, co do jednego masz racje, kiedy Agatka skladala podanie to sklamala w podaniu lecz okolo miesiac pozniej przyznala sie opiekunowi (wtedy to byl chyba Szanuj zielen) ze ma mniej. Support (chyba direxx wtedy) i Zielen mieli pelne prawo ja wyrzucic z tego stanowiska ale tego nie zrobil bo dobrze sie sprawowala jako admin i pomagala duzo serwerowi. 

Widze ze masz bol d*py i probojesz sie w jakis sposob zemscic, bo wczesniej Agata nie przyjela cie na grafika oraz dostales warna za plagiat w pojedynku.

Co do reklam, to ma ona okreslony czas na ich zrobienie, i te reklamy zapewnie nie beda publikowane tylko wyslane do @F.

Nie umiem cytować , ale chyba nie przeszkadza co do Grafika oznajmiłem ze dopóki ona jest jako Opiekun Grafików nie będę składał podania bo z takim kimś się nie dogadasz :)

(Nie mam bólu d*py miałem lepsze rzeczy do robienia jak siedzenie jako admin na JB itd)

Witam wszystkich zgromadzonych w tym temacie dzisiaj chciałbym poruszyć kwestię dotyczącą Agata.'e

Otóz okłamała ona administrację podając swój fałszywy wiek w tym temacie : http://cs-soplica.co...191924-podanie/

W tym temacie : http://cs-soplica.co...w-filmie-vol-2/

Napisała ze ma 15 lat , a 16 będzie miała 4 grudnia 2017 roku

Rangę Opiekuna dostała 08.11.2016 roku

Rangę [email protected] 14.06.2016 roku

Czyli Agata wtedy miała 14 lat i dostała Opiekuna nie byłoby nic w tym złego gdyby nie to ze wymagania na admina DeathRuna to 15 lat (są wyjątki) , ale czy wyjątkiem jest kłamstwo w podaniu?

Po prostu jednym słowem

Zenada

(Nie mam literki z z kropką bo mi nie działa)

p.s Znajdą się ludzie którzy będą ją bronić (bo jest dziewczyną to tez moze być XD) , ale bądźmy powazni...

Niby czepiam się o byle gó*** , ale warto bo nikt nie lubi się zadawać z osobą która okłamuje na lewo i na prawo

@Rewolta

No właśnie nie chce nic mówić , ale ostatnio dostała skargę gdzie dostała 200 karnych reklam itd... Więc chyba wpływa negatywnie oprócz robienia prac graficznych dla Sieci

Kolega się pyta czy mozna dostać 200 reklam które jej dano czy wyzsza administracji poda Spoilera z tymi reklamami czy tajne informację których nie mozna zdradzać?

@Agata.

Nie chce nic mówić , ale nie uzywaj jednego tekstu w kilkunastu postach nawet w plebiscycie osób dostałaś bólu d*py i do mnie się przyczepiłaś

zenadix

@Streepy

Streepy nie chce nic mówić z sprawą ze Smileyem itd , ale wiesz co nie będę tutaj pisał bo nie chce zebyś rangę stracił.

@Gorzki

Zabłysnąłeś juz na wiadomościach PW do mnie "imbecylu".

Użytkownik Aineis edytował ten post 10 styczeń 2017 - 21:33

• 8

RomzbuV.png

Rewolta

Rewolta

Na kolana łaki, noname'y i inne parchy bez talentu.

• 2609 postów

Proszę to zgłosić do sądu dziewczyna podała zły wiek... chyba ważne w tym wszystkim jest to co robi dla sieci i co sobą reprezentuje :)

ps. nie bronie jej nawet jej nie znam 

• 0

Dołączona grafika

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień ! :P

A tak serio.. takie naciąganie można darować. Przebaczyć bym nie mógł czitowania pod innym nickiem w przeszłości czy coś :P Poza tym, dziewczyna się sprawdza póki co i wykonuje dobrą robotę.

Sporo adminów etc. kłamało z wiekiem, na niektórych też sama administracja przymykała oko.

Peace and love and DESPERADOS 680ml! ;p

BTW: DObrze, że nie ma górnej granicy xD chociaż, fajnie by się było odmładniać, żeby Cię nie mieli za starego suchara :<< *

* nie mylić z kawałami Axela ^_^

Użytkownik Sola edytował ten post 10 styczeń 2017 - 20:00

• 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 863 postów

Drogi Michalku, co do jednego masz racje, kiedy Agatka skladala podanie to sklamala w podaniu lecz okolo miesiac pozniej przyznala sie opiekunowi (wtedy to byl chyba Szanuj zielen) ze ma mniej. Support (chyba direxx wtedy) i Zielen mieli pelne prawo ja wyrzucic z tego stanowiska ale tego nie zrobil bo dobrze sie sprawowala jako admin i pomagala duzo serwerowi. 

Widze ze masz bol d*py i probojesz sie w jakis sposob zemscic, bo wczesniej Agata nie przyjela cie na grafika oraz dostales warna za plagiat w pojedynku.

Co do reklam, to ma ona okreslony czas na ich zrobienie, i te reklamy zapewnie nie beda publikowane tylko wyslane do @F.

• 3

Jestem raperem

9ef47ad1f5685.jpg

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1420 postów

Na początku odniosę się do tematu wątku.

"Kłamstwo tylko po to zeby dostać rangę?"

Podanie złożyłam, żeby pomóc serwerowi, ponieważ wtedy była mierna sytuacja na serwerze. Przyznam szczerze, że bałam się, że po prostu, że moje podanie zostanie odrzucone. Nie wiedziałam, że zostanę w tej sieci na tak długo. Około miesiąc po zaakceptowaniu podania, przyznałam się Szanuj_Zielen (były [email protected] serwera), że skłamałam w podaniu. Wtedy również [email protected] serwera był Wujek1944, a supportem Direxx. Jeżeli będą mieli ochotę, żeby się wypowiedzieć, to to zrobią. Nie było z tego raczej wielkiej afery. Temat z podaniem nie został edytowany, bo Opiekun nie widział w tym sensu, a teraz tym bardziej. (edytować podanie z 11 miesięcy temu?) Temat w którym poruszana była po części kwestia mojego wieku -> klik

Po wybaczeniu mi mojego "przewinienia" nie roznosiłam fałszywych informacji na temat mojego wieku. 

Patrząc na to z drugiej strony, można zauważyć, że "z niczego" rangi opiekuna nie otrzymałam. Serwer miał dobre chwile oraz złe, a ja cały czas przy nim trwałam. Moim zdaniem, włożyłam w serwer kawał dobrej roboty, jak i wyżej wspomniana przeze mnie administracja serwera.

Zawsze jednak znajdą się osoby, które wiedzą najmniej, a wypowiadają się jakby wiedziały najwięcej. :)

Co do skargi, moim zdaniem, była ona po części słuszna, po części nie. Dostałam tzw. "kare" w postaci 200 reklam. Co do tego, czy będą one udostępnione publicznie, to nie ja o tym decyduję, tylko @F. Pewnie boisz się, że kara mnie ominęła. Nie mam zamiaru wnikać w to, czy ufasz administracji sieci, czy nie (co z tego wynika).

Myślę, że chociaż trochę sprostowałam sprawę, a Tobie (dawniej zwany) Sienio, życzę chociaż trochę zrozumienia.

• 4

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6945 postów

Do pieca!

Spoiler

Spoiler

Relon (10 styczeń 2017 - 20:53):
Spam-Warn

Użytkownik Axel F edytował ten post 10 styczeń 2017 - 20:55

• 7

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1892 postów

Sienia, ja jestem bezstronny, ale widzę że lubisz robić często gównoburze.

Na pszypale albo wcale, co?

Rangę dostała za zasługi dla serwera (chyba), sprawę z wiekiem wyjaśniła (post @up), karę za swoje "zasługi" dla innej sieci dostała i tyle w temacie.

Co chciałbyś za karę dla niej? Kolejne karne reklamy za przedawnioną sprawę? A może chciałeś znowu zaistnieć, zrobić hałas wokół siebie?

Michaś, ty też często kłamałeś (jako administrator) i jakoś kar wobec cb nie wyciągaliśmy.

nikt nie lubi się zadawać z osobą która okłamuje na lewo i na prawo

Mam przypomnieć Ci kto kłamał apropo pobytu w szpitalu, przez co miałeś długą nieobecność i w wielu innych sprawach? Hm? Przyganiał kocioł garnkowi.

Trochę rozsądku.

Skarga oczywiście niesłuszna.

Pozdrawiam.

• 3

tERSON1k

tERSON1k
  • 70 postów

Jako ,iż nie ma w regulaminie określone kto się może wypowiadać, "nabiję" sobie posta 8)

Nie umiem cytować , ale chyba nie przeszkadza co do Grafika oznajmiłem ze dopóki ona jest jako Opiekun Grafików nie będę składał podania bo z takim kimś się nie dogadasz 
(Nie mam bólu d*py miałem lepsze rzeczy do robienia jak siedzenie jako admin na JB itd)

A może po prostu nie nadajesz się na grafika ? Pisząc ,że nie miałeś bólu d*py, to tak jakbyś się przyznawał,że dalej go masz - inaczej byś o tym nie wspomniał, a takto dalej trzymasz ten przykry incydent z życia w sobie.

Napisano 12 luty 2016 - 17:34

To data napisania podania, a Ty rozgrzebujesz brudy sprzed prawie roku - po co? Dla dobra sieci ? Skoro kobieta się sprawuje, dobrem dla sieci będzie to,aby dalej pełniła swoją funkcję - inaczej Administracja na pewno by zareagowała.

p.s Znajdą się ludzie którzy będą ją bronić (bo jest dziewczyną to tez moze być XD) , ale bądźmy powazni...
Niby czepiam się o byle gó*** , ale warto bo nikt nie lubi się zadawać z osobą która okłamuje na lewo i na prawo

Masz świadomość tego,że czepiasz się o byle gówno, ale czego oczekujesz? Przedstaw swoje żądania  :rofl:

Dziewczyna się przyznała, osoby wyżej postanowiły dać jej szansę, więc nie bardzo rozumiem w czym problem.

Nie znam ani jednej, ani drugiej strony, ale taka skarga, z rozgrzebywaniem sprawy sprzed prawie roku nie ma nic więcej na celu jak robienie afery -  a po co robić aferę na forum publicznym ?

Daj sobie chłopie na luz. Fakt faktem, Agata moim zdaniem nie powinna kłamać z wiekiem, ale to nie powód ,żeby teraz za wszelką cenę utrzeć jej nosa, po raz kolejny przypomnę to było prawie rok temu 8) - przyznała się i tutaj sprawa powinna być zamknięta.

Użytkownik tERSON1k edytował ten post 10 styczeń 2017 - 21:10

• 0

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1768 postów

Aineis zabłysnąłeś tą skargą jak gówno w kiblu. Dla mnie jesteś imbecylem, prowokatorem i dzieciakiem ;)

Agatczi123 (10 styczeń 2017 - 21:28):
Wulgarny język + obraza. +1 warn

• 16

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Nwm czy to uznacie jako spam czy nie jak tak to trudno ale spam to bardziej dla mnie jest ta skarga.

Zacznijmy od tego że Skarga tyczy się jakiegos jednego kłamstwa i to nie jakiegoś super ważnego wiek wiekiem ale liczy się bardziej osoba i jej zachowanie a nie to ile ma lat. I wgl serio? Ktoś skłamał w internecie? Gdzie wszyscy to robią i czasem podają +30lat jak mają 10 no widzę że albo masz internet od wczoraj albo nwm co.
Poza tym zostało to wyjaśnione jak wyżej pisze więc tym bardziej nie masz żadnych podstaw do skargi.
A co do kary dla Agaty to zajmie się tym wyższa administracja a myślę (w sumie to jestem pewien) że Oni wiedzą co robią a jako iż nie należysz do Adminów Forum albo kogoś z wyższej administracji to nie powinno Cie to interesować Ona im ma dać reklamy nie Tobie :)

• 0
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Szanuj_Zielen

Szanuj_Zielen

We call it revolution.

• 724 postów

Nie masz bólu d*py mając go, jednak się da... Czepiasz się kłamstwa które miało miejsce prawie rok temu. Agata. większość wyjaśniła. Miesiąc czy dwa po podaniu, przyznała się do kłamstwa i przeprosiła. Nie robiłem jej wielkiej afery ponieważ mocno się angażowała oraz pomagała przy dr.  Z dłuższej perspektywy czasu nie mam jej nic do zarzucenia jako opiekunce, stara się i dba o dr'a jak może.

Mam nadzieje iż wszystko wyjaśniłem, jeśli składasz skargę miej jakieś w miarę porządne dowody a nie odkopane sprzed roku.

PS: Jeśli coś pominąłem Dzierzba dokończy.

• 1

Direxx

Direxx

King! #01

• 1116 postów

Jako support jestem zobowiązany zabrać głos... Ta gówno burza która tu wybuchła jest śmieszna do łez, w sumie przy tej skardze to aż płakać się chce. Jako nowy support jestem mało rozeznany w tym temacie jednak stwierdzam iż Dzierzba decydująco wypowiedział się co do Agaty, więc jeżeli jeszcze ktoś napisze taką skarge to wlepie mu warna z powodem spamu. 

Rozgrzebujecie to już któryś raz, a mi szkoda czasu na pisanie kolejnego postu co do tej sprawy. A autorowi tej skargi proponuje melisę wypić tak na rozluźnienie i zażyć maść na ból dupska.

20131111094606.jpg

Temat zakończony.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u