deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Warn za skargę i napisanie prawdy?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Pasiak88

Pasiak88
  • 986 postów

Witam, otrzymałem warna w tym temacie http://cs-soplica.co...ora-agatczi123/. Czy dawanie dowodów w sprawie to jest wynoszenie informacji z pokoju adminów? Czy poprostu Relon zastanowił się nad tym co napisał i nie chciał żeby ktoś to zobaczył ? Dodam że od początku swojej kariery tutaj nie dostałem żadnego warna ani ostrzeżenia. Oczywiścię proszę o usunięcie tego warna.

Użytkownik Pasiak88 edytował ten post 01 styczeń 2017 - 19:53

• 3

76561197998407925.png

uQNBbqw.png

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów
2.1.1. Każdy członek Administracji Sieci:

g. jest zobowiązany do zachowania dla siebie i nie dzielenia się informacjami z innymi z zawartości pokoju Administracji czy też spotkań.

Chamsko zrobiłeś ss i wstawiłeś w skardze.

Po coś to pisałem w pokoju adminów.

• 3

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u