deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Logo forum

jak usu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Forma

Forma
  • 4003 postów

Witam, przeglądając forum moim oczom ukazało się nowe, jak że cudowne noworoczne logo sieci.

Niestety, po bliższym przyjrzeniu się zauważyłem dziwne czarne tło, które ewidentnie nie komponuje się z resztą backgroundu forum.

Moja propozycja jest taka, aby ktoś z odpowiednimi kompetencjami usunął tło, które ewidentnie nie pasuje...

Spoiler

W razie problemów załączam filmik do filmiku, gdzie krok po kroku jest wyjaśnione jak wykonać tą operacje.

Pozdrawiam!

• 4

regular

regular
  • 65 postów

Rzeczywiście, czyjeś niedopatrzenie, można usunąć te tło, dodać przezroczyste(no chyba, że takie jest pod warstwą z tym tłem) i gotowe ;p

• 0

Dołączona grafika

Saygon

Saygon
  • 2564 postów

Hmmm.. dziwna sprawa, gdyż u mnie jest wszystko normalnie. Więc nie zauważyłem błędów.

https://scr.hu/44wh/tmnp5

• 0

Pulpet.

Pulpet.

Peb nyob ib zaug tsis muaj dab tsi yuav hloov

• 568 postów

U mnie też wszystko jest dobrze.

• 0

Dołączona grafika

xRazor`

xRazor`

Dreams are beautiful..

• 176 postów

U mnie też wszystko gra 

• 0
                                                    Dołączona grafika
                                                                            I smoked pot, but not tightened my.

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 870 postów

Wszystko jest pico bello 21ddbe772893a.png

• 0

Jestem raperem

9ef47ad1f5685.jpg

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4700 postów

Zamykam bo za chwilę każdy będzie pisał ze jest dobrze :D 

U mnie również wszystko jest ładnie.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Oks

Oks
  • 1653 postów

Rzeczywiście można było usunąć tło z loga, bo na niektórych przeglądarkach może nie wpasować się w tło forum. (około 5% użytkowników może zauważyć braki)

Jednak jak na logo na 2 dni, można przymknąć na to oko. Agata zrobiła je w jakieś 20 min, dostała zlecenie w zasadzie w ostatniej chwili. Moim zdaniem spisała się całkiem nieźle, jak na tak małą ilość czasu.

Pozdrawiam :)

Ps. Nie ma to jak napisać temat dla plusów i ich nie dostać xD

• 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u