deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

happy new year 2017

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#21
Stasieek47

Stasieek47
 • 128 postów
 • Skąd:Warszawa

Wzajemnie :D


 • 0

aNufF0J.jpg
 


#22
Driver9

Driver9
 • 461 postów
 • Skąd:Podlaskie

Szczęśliwego :)


 • 0

TkXWEfN.png


#23
Darxx

Darxx

  I don’t have a vision anymore.

 • 1218 postów
 • Skąd:Żywiec i okolice

Szczęśliwego ;)


 • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika


#24
Qucak

Qucak
 • 943 postów
 • Skąd:Wałbrzych
Wzajemnie :*
 • 0

#25
Miruin

Miruin
 • 361 postów
 • Skąd:Wracasz ?
Dzięki panie Rulon ;)
 • 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

#26
KGskillZ

KGskillZ
 • 643 postów
 • Skąd:Vancouver, B.C.
Najlepszego ;)
 • 0

298816_101.png

FFYNJyS.jpg

"No matter what happens in life, be good to people. Being good to people is a wonderful legacy to leave behind."


#27
Ying

Ying

  Architect of your pain

 • 1861 postów

Wzajemnie!


 • 0

Dołączona grafika


#28
Sola

Sola

  1.6!

 • 2449 postów
 • Skąd:Białystok

I  może to nie będzie w formie skargi, bo mimo wszystko składam najlepsze życzenia w nowym roku :)

 

Idąc z ideą z wojska, że "nie sra się do własnego gniazda" to jakby nie patrzeć kilka słów oprócz tych buntów na SB trzeba powiedzieć. Miło było widzieć poparcie tych kilku osób znających mnie od dość dawna. To Ci, którzy mimo wymawianych słów mają dobro sieci na myśli.

 

Prolog: Osobiste przesłanki

 

Jeżeli chodzi o mnie, znacie mnie. Większość zna. Stary ze mnie garb. Wiele czasu poświęciłem tej sieci, jeszcze więcej pieniędzy (mam nadzieje, że koszulka TP dobrze się nosi), jednak zdarzały się mi momenty słabości i odejścia. Jak chyba każdemu. Jedna miała miejsce podczas konkursu na [email protected] sieci, które zagarnął Nightmare. Z resztą słusznie. Człowiek ten ponad rok temu okazał wielkie wparcie mi, jako opiekunowi serwera CoD.

 

Problemy zaczęły się wraz ze świętami. Moją nieobecność w święta tłumaczono "bezradnością" - a przynajmniej większość tak myślała. Wyścig z GO z góry był przegrany, ale miałem w zanadrzu człowieka, który bez posiadania ftp był w stanie zrobić z nim cuda (wiem, że Night by mógł, ale ilość próśb ode mnie i tak mogła przytłaczać) - odpłatnie.

 

Zapowiedziałem przerwę (z okazji świąt jak i nowego roku) i zaczęły się posty jak dzisiaj. Latają odpaleńcy, nikogo nie ma. Serwer stoi w miejscu etc.

Dziwnym trafem sprawę moją rozumiał Lost i mimo tego, że Direxx był przydzielony do pomocy, aby postawić serwer na nogi, liczył na mnie dalej, na pozycji opiekuna.

 

W tej rozmowie obiecałem opiekunowi sieci, że zostaję, że mam człowieka, który pomoże. Direxx miał pomóc. Dzień lub dwa później zobaczyłem PW od w/w Pana z treścią (żałuję, że  nie zrobiłem screena, ale było to ponad rok temu), czy chce dalej być opiekunem CoDa.

 

Rzecz jasna zawarłem w wiadomości zwrotnej, że owszem, ale jak coś to mogę ustąpić, jeżeli jest ktoś tego warty. (<- to nie cytaty, wszystko było coś w ten deseń).

 

Wchodząc na drugi dzień na forum, zobaczyłem wiadomość autorstwa Direxxa z formą "Sola zrezygnował z [email protected]". Nie wiem, dlaczego w tamtym momencie nie zrobiłem gównoburzy (jak to mówi młodzież), ale coś mnie powstrzymało. Pomyślałem, że ok, zostańcie z moimi niedokończonymi konkursami itp. Domyśliłem się Direxx, że po prostu nie chcesz dzielić się domniemanym sukcesem w roli pomocnika, bo cała scheda przeszła by na [email protected] Nie dziwię się, dusiłem to w sobie długi czas, aż do kolejnego powrotu pod sztandarem Dzierzby.

 

W sieci działy się różne rzeczy. Każdy widział, nikt nie został oceniony. Ktokolwiek Jabłka zatrudnił na roli technicznego, dał (nie bójmy się kolokwializmu) d*py. Bo jak nazwać sytuację zaistniałą, a na dodatek google i inne 'społeczniaki' odzywające się na SB, które oczernia kilku ludzi z sieci :)

 

Takich błędów jest masa, może wraz z noworocznymi życzeniami nie bójcie się powiedzieć "Szczęśliwego Nowego", ale nie duście tego, co w Was tkwi. To co widzicie i co Was boli (tylko nieliczni mają na tyle odwagi - wiadomo o kim mowa).

 

Wracając do mojego odejścia. Było - minęło. Wróciłem. CoD i Dzierzba - pierwsze co przyszło mi na myśl, pomogę! Może nie w porę przyszła ta rekrutacja, może za dużo sobie obiecywałem. Ale po złożeniu podania (trochę zajedzie wysokim ego) - zdziwiłem się podaniami niektórych. Myślę - ok - kandydatury muszą być. Kolejna szpilka - wypowiedź Direxxa "Ostatnio kiedy byłeś opiekunem COD'a zniknąłeś bez śladu ale to nie zmienia faktu że nie warto Ci dać szansy..." - dzięki za głos na tak, ale chyba masz na tyle krótką pamięć, a ja na tyle okrojoną skrzynkę PW, że zapomniałeś jak to na prawdę było.

 

Post ten skłonił mnie do napisania do Pana Saygona. Wytłumaczyłem sprawę z opiekunem CoD. Bo kto inny by nie zniknął będąc po cichu wywalonym ze stołka (po części moja wina przez napisanie "jak chcesz"). Pomijam fakt, że dostałem info, że jedno miejsce jest już zajęte przez Agatczi, a walka jest o te drugie. Wyjaśniłem Sayi sprawę na steamie. Od deski do deski. Pytałem czy mogę się bronić w podaniu, bo pewne rzeczy chciałbym sprostować. Co dostałem w odpowiedzi? "Nie, lepiej nie, bo to źle wygląda, poza tym nikt na takie rzeczy nie będzie zwracał uwagi". Serio?

 

Saygon "Twoje ciągłe powroty i odejścia mnie lekko zniesmaczyły. Teraz musisz pokazać, że masz czas i chęć pozostać z nami na dłużej."

 

Kolejne serio? Po tylu linijkach tekstu, w których tłumaczyłem Ci całą sprawę? Mam nadzieje, że mój link z wikipedii (który dalej obowiązuje) https://pl.wikipedia...wiki/Hipokryzjadotarł do Ciebie.

 

Saygon "Teraz musisz pokazać, że masz czas i chęć pozostać z nami na dłużej. W tej rekrutacji postanowiliśmy zainwestować w świeża krew".

 

Na prawdę? Będąc (z przerwami) od 2011 roku? To kiedy przyjdzie czas na 'starą' krew. O ile odwalenie przez Oksa jestem w stanie zrozumieć (głupi błąd), Oks miał precedens, z którym sam się godzę. To, że  w tym przypadku, biorąc pod uwagę ile czasu się znamy (podobny czas rej.) byłem zdziwiony, że mnie odrzucasz. Wiedząc, że znamy się tyle, chyba nie myślałeś, że zainwestowanie we mnie będzie złym pomysłem. W podaniu Agatczi pokusiłeś się nawet o bronienie:

 

"PS: Mała informacja do wszystkich. Pisanie postów, typu "Powinnaś się skupić na opiekunie i serwerze, bo słabo prosperuje" jest bezsensowne, gdyż aktualnie w sieci polityka co do praw i dostępów opiekunów jest bardzo ograniczona, przez co osoby, które posiadają duży zapał i chęć rozwijania serwera, niestety nie maja do tego możliwości." Mam nadzieję, że w przyszłości się to zmieni na lepsze."

 

Błagam Cię, takie wyjaśnienie prowadziło do odwalenia kilku poważnych kandydatów.. "Dopiero dostałeś [email protected]/[email protected]/cokolwiek , postaraj się, a może dostaniesz szansę na moda". Kolejny raz - hipokryzja.

 

Myślałem, że działasz wg. zasad bliskich mnie (bo nie raz mi przyszło karać znajomych z serwa, a nawet ich banować), ale podpis pod moim postem pasuje do Ciebie jak ulał.

 

Epilog: Nie licząc opiekunów sieci, których nie kojarzę, ani z forum, ani sb (oprócz swojego działu), osoby krótko będące w sieci dostają poważne stanowiska. Nie mówię, że to błąd - biorąc pod lupę Vonki'ego - pogadałem na serwie, miły gość!

 

Ale miejcie uwagę na to, że w tej sieci jestem kupę czasu, rok na sieci to było mało, żeby ubiegać się o [email protected] serwa ! Gdzie te wartości? Niektórzy z wyższych są ledwo dwa lata tutaj (tak samo ja powinienem dostać posadę, bo od admina, po [email protected] i [email protected] na TP minęło więcej czasu). Dalej nie twierdzę, że ktoś się nie nadaje itp., bo nie znam ludzi i nie chcę oceniać (chodzi o [email protected] sieci). To też nie moja działka, bo np. Słodka była wybrana bez konkursu itp. Ok, nic mi do tego, ale dlaczego nie jest pod uwagę brany głos większości w przypadku podań na moda? Począwszy od Oksa i resztę użytkowników, którzy byli przeciwko kandydaturze Agi? To po co jest pozwolenie na głos/opinie? Niech piszą podania i decydujcie? Po co Wam zdanie ludzi, na które lejecie? Nikt nad Wami nie ma kontroli (choć powinien).

 

Teraz jako pierwszy będę skazany na "riposty" w/w osób. Z góry zaznaczam, że nie będę odpisywał, więc możecie smarować do woli. Jeżeli macie coś powiedzieć brutalnie i otwarcie, to zapraszam na steam. NIgdy nie bałem się i nie będę bał - poważnej rozmowy. Lepsze to niż zlewanie ala Ty - Saygon. Znaliśmy się na tyle, że odparłbyś zarzuty, etc., a nie zamknął rozmowę tekstem typu "Widzę, że co do Ciebie się nie pomyliłem".

 

Pomyliłeś. Sam wiesz, ale tego nie przyznasz.

Szczęśliwego Nowego Roku :) I nie, nie ucieknę tym razem :) No chyba, że z kreską. Mam zobowiązania wobec człowieka, pod którym chce się pracować i go nie zawiodę. Soplica miała kiedyś walory i zasady, którymi była kierowana. Dzisiaj to czyste kolesiostwo, przesiadywanie na jakimś serwerze etc. szercu  jakby wszedł, to by nawet się za łeb nie złapał, bo by nie wystarczyło rąk na objętość.

Relon - do Ciebie nic nie mam, bo widzę, że podzieliliście się rolami w spławianiu 'ciężkich' kandydatów. Stąd wnioskuję,  że od Ciebie miałbym szansę (nie musisz się wypowiadać).

Na końcu. Po wała ta rekrutacja (skoro wybieracie pod siebie) jak jest w sieci kupa znanych i długo w niej będących osób, które zasługują na szansę. Zasłużeni, ludzie będący [email protected] serwera i nie sprawiający kłopotów - jak chociażby Pasiak88. Niezważanie na głosy innych (użytkowników) jest hipokryzją. Co im przyjdzie z bycia na 'tak' lub 'nie' jeżeli ich głos nic nie znaczy?

 

Pozdrawiam.

S.

 

 

Edit: Mój avatar pasuje do sytuacji sieci jak ulał. Kto ma inne zdanie... jest tym co zawarte w linku z wikipedii :) Pytanie.. Jest ktoś w stanie z tym coś zrobić?

 

"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów."

- Terencjusz

 

 

 


Użytkownik Sola edytował ten post 01 styczeń 2017 - 02:29

 • 20
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

#29
Meurian

Meurian

  Koszalińska Gwardia!

 • 1097 postów
 • Skąd:Koszalin
Wzajemnie :)
 • 0
Znajdziesz mnie tylko wyłącznie na serwerach cs 1.6 forum oraz ts-soplica.com

Masz sprawę? Pisz pw zawszę pomogę ;)

 

 

Pomogłem? Wcisnij zieloną strzałeczkę ;d

 

 

#30
Fenek8

Fenek8
 • 128 postów
 • Skąd:Konin

Wzajemnie :))


 • 0

#31
GTA.

GTA.

  #Syndykator_Morderca

 • 573 postów
 • Skąd:Obóz dla bezdomnych #Toruń

Wzajemnie ;p


 • 0

#32
Forma

Forma
 • 4005 postów

autorstwa Direxxa z formą

 

 

proszę mnie w to nie mieszać :V

 

"Twoje ciągłe powroty i odejścia mnie lekko zniesmaczyły. Teraz musisz pokazać, że masz czas i chęć pozostać z nami na dłużej."

 

Kiedyś już mu kupiłem wieniec "ostatnie pożegnanie", jak jedna z jego koleżanek napisała na forum, że umarł.

Okazało się to fałszywą informacją.

Lekko mnie to zniesmaczyło, gdyż 30 zł już do mnie nie wróciło.

 

 

 

 

// 

Szczęśliwego nowego roku! :)


 • 7

#33
Axel F

Axel F

  Mes Que Un Club!

 • 6954 postów
Sola, na ch*j szczempisz ryja.

Pozdrawiam, niektórych. Bo nicków to mi się nie chce wypisywać
 • 2

#34
Sola

Sola

  1.6!

 • 2449 postów
 • Skąd:Białystok
proszę mnie w to nie mieszać :V

 

Takiej Formy bym nie śmiał mieszać w to bagno :)


Użytkownik Sola edytował ten post 01 styczeń 2017 - 02:06

 • 1
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

#35
Miruin

Miruin
 • 361 postów
 • Skąd:Wracasz ?
Sola, szczerze, dla mnie tez bylo szokiem jak zobaczylem ze Twoje podanie zostalo odrzucone, byly tylko 3 glosy na nie z 15 ? Coś tu nie gra, na tak byly bardzo powazne, zasluzone osoby.

Agatczi slusznie zostala moderatorką, a Ty po mimo wiekszej ilosci glosow na tak nim nie zostales - no to w takim razie, moze rzeczywiscie glosowanie powinno zostac zablokowane, skoro i tak wyższa administracja nie zwraca na to uwagi. No szkoda naprawdę. Dla mnie decyzja o odrzuceniu podania jest po prostu niesprawiedliwa. No, ale i tak moja opinia raczej nie wiele się liczy... ;)
 • 1
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

#36
Sola

Sola

  1.6!

 • 2449 postów
 • Skąd:Białystok
Ty po mimo wiekszej ilosci glosow na tak nim nie zostales - no to w takim razie, moze rzeczywiscie glosowanie powinno zostac zablokowane, skoro i tak wyższa administracja nie zwraca na to uwagi. No szkoda naprawdę. Dla mnie decyzja o odrzuceniu podania jest po prostu niesprawiedliwa. No, ale i tak moja opinia raczej nie wiele się liczy... ;)

 

 

Znaczy więcej niż myślisz. Większość ludzi nie chce podpaść. Boi się stracić się rang, jakby były czymś nadzwyczajnym (ludzie, zapierdzielacie za darmo, to sieć powinna być Wam wdzięczna). Kolesiostwo dotyczy grywanych przez siebie serwerów, jak również TS'a. To nic nowego, ale w takiej sieci nie powinno mieć miejsca. Niestety (wg. mnie) ma.

 

Nigdy nie wyciągałem rozmów na steamie do własnych korzyści, każda rozmowa była absolutnie prywatną, z kimkolwiek była toczona, czy to Lost, Krawol, Dzierzba, Szczercu, nie wspomnę o innych użytkownikach... ta zasada pozostaje niezmienna.


Użytkownik Sola edytował ten post 01 styczeń 2017 - 03:00

 • 1
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

#37
Miruin

Miruin
 • 361 postów
 • Skąd:Wracasz ?
Nie powinno miec miejsca ? Lol, wiele rzeczy, zdarzeń nie POWINNO miec miejsca, kolesiostwo bylo jest i bedzie chocby w malym stopniu. A ludzie boją się podpasc, bo nie chcą stracić rang owszem, ale tez dlatego ze sa przywiazani do swoich serwerow i chcą szczerze swoim adminowaniem pomóc tym serwerom. Ja nie wyobrazam sobie csa bez soplicowego zombie moda, tak jak ty bez CoDa czyż nie ?

Edit: Znasz się na rzeczy

Użytkownik Miruin edytował ten post 01 styczeń 2017 - 03:24

 • 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

#38
Sola

Sola

  1.6!

 • 2449 postów
 • Skąd:Białystok

Nie powinno miec miejsca ? Lol, wiele rzeczy, zdarzeń nie POWINNO miec miejsca, kolesiostwo bylo jest i bedzie chocby w malym stopniu. A ludzie boją się podpasc, bo nie chcą stracić rang owszem, ale tez dlatego ze sa przywiazani do swoich serwerow i chcą szczerze swoim adminowaniem pomóc tym serwerom. Ja nie wyobrazam sobie csa bez soplicowego zombie moda, tak jak ty bez CoDa czyż nie ?

 

Nie Ty jeden tak myślisz. To właśnie takie wartości jak przywiązanie do serwera blokuje nas przed wypowiadaniem "obiektywnych" opinii. Tak, bez CoDa i TP nie wyobrażam sobie tej sieci :)


 • 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

#39
Toxic01

Toxic01
 • 85 postów
Wzajemnie!
 • 0

#40
MarioWWA

MarioWWA
 • 200 postów
 • Skąd:Warszawa
Najlepszego zycze sobie i Wam w Nowym Roku!

:)
 • 0

ikcaeu5.png
 


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: happy, new, year, 2017

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


stat4u