deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na opiekuna servera(Tango)

skarga tango zombiemod

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

Karolaaaa

Karolaaaa
  • 15 postów

Siema chciałbym złozyć skarge na opiekuna servera ZombieMod.

Nijakiego Tango.

Sprawa jest prosta gościu zaniedbuje server. jest bardzo rzadko widoczny na serverze.

Dziś od dnia 20.12.16 server od godziny 10. (bo o tej wbilem ) jest zbugowany nie ma moda z lvlami. Wiec spora część graczy poprostuy nie gra bo nie mają po co :)

Druga sprawa cierpią też gracze [PREMIUM] (czy ktoś im odda utracony dzień premum? bo skoro nie ma lvli to po co grac i jeden dzien premum zleciał na wasza nieudolnosc.Gracze sa stratni.) ktorzy wpłacili kase na waszą serverownie a ona po prostu nie działa bo nie ma sie kto tym zająć.

Trzecia sprawa gdy gram na zobiemodzie bardzo czesto slysze ze ktos kup[ił premium 2 dni temu i dalej go nie ma ;). wiec prosiłbym sie tym zajać.

Opiekun servera : Tango . (jestem bardzo niezadowolony)

masz u mnie wielkiego minusa.

Pozdrawiam i zapraszam na ZobieMod !

• 0

bartek3375

bartek3375
  • 14 postów

Life is brutal hehe

Relon (20 grudzień 2016 - 19:50):
Nie spamuj

• 0

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów

Sprawa jest prosta gościu zaniedbuje server. jest bardzo rzadko widoczny na serverze.

Aktywność Tang0 nie jest w cale taka zła -> http://soplica.gamem...yerinfo/1433381

Po drugie opiekun nie musi być online 24 na dobę.

Po 3 każdy człowiek ma też swoje życie prywatne (szkoła, nauka; te sprawy)

Druga sprawa cierpią też gracze [PREMIUM] (czy ktoś im odda utracony dzień premum? bo skoro nie ma lvli to po co grac i jeden dzien premum zleciał na wasza nieudolnosc.Gracze sa stratni.) ktorzy wpłacili kase na waszą serverownie a ona po prostu nie działa bo nie ma sie kto tym zająć.

Kiedyś nie było moda z lvl'ami i ammopackami i jakoś ludzie grali, faktem jest, że serwer się zbugował, natomiast Tang0 co najwyżej może to zgłosić wyższej administracji, bo raczej nie sądzę żeby umiał to naprawić. Opiekun jest od tego, żeby strzec porządku na serwerze, rozpatrywać podania, skargi itp., od naprawiania są admini techniczni, bądź inni ludzie z wyższej administracji.

Trzecia sprawa gdy gram na zobiemodzie bardzo czesto slysze ze ktos kup[ił premium 2 dni temu i dalej go nie ma ;). wiec prosiłbym sie tym zajać.

Zdarza się, że ktoś czeka więcej niż 2 dni, ale raczej rzadko, gdy tylko taka osoba wspomni mi o tym, to wtedy proszę Tang0 żeby to załatwił, a poza tym raczej nikt się z tego powodu nie skarży.

Według mnie ta skarga jest niesłuszna.

Pozdrawiam,

Miredorin

Użytkownik Miredorin edytował ten post 20 grudzień 2016 - 19:36

• 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

Karolaaaa

Karolaaaa
  • 15 postów

Prosze nie bronic opiekunaaa 

Wszyscy wiedza ze chcesz zostac [email protected] :)

a serv dalej nie dziala...

Użytkownik Karolaaaa edytował ten post 20 grudzień 2016 - 19:27

• 0

Stasieek47

Stasieek47
  • 121 postów

Aktywność ma dobrą, widzieć na serwerze go nie musisz, a od zbugowanych rzeczy itp. jest admin tech. :)

• 0

aNufF0J.jpg

123n1

123n1
  • 5 postów

Zycie jest ciezkie ;/

Relon (20 grudzień 2016 - 21:26):
Nie spamuj

Użytkownik 123n1 edytował ten post 20 grudzień 2016 - 21:36

• 0

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Miredorin wysłałeś link do gameme opiekuna z którego wynika że przez cały listopad i grudzień był na serwerze nie całe 2 godziny... Tak to jest bardzo mała aktywność,po stronie opiekuna może stać to że nie musi grać długo na serwie bo zajmuje się forum pilnowaniem adminów sklepem itp itd Ale też właśnie od tego żeby naprawiać bugi bądź zgłaszać je komuś żeby naprawił. Admin ma 48 godzin na nadanie premium/vipa itp wiec jak ktoś kupił 2 dni temu to niekoniecznie minęło 48 godzin więc to akurat nie do skargi ale gracz jak najbardziej miał prawo złożyć skargę.A To czy to prawda czy zaniedbuje serwer zadecyduje ktoś wyżej :)

• 2
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Direxx

Direxx

King! #01

• 1116 postów
Opiekun nic nie może tak na dobrą sprawe, serwer moze sobie zresetować z nadzieją ze moze sie naprawi. Albo czekac na cud z takimi uprawnieniami.

Od spraw technicznych jest support serwera którego zapewne nie ma, w ostateczności admin techniczny którego też nie ma :D wiec zostaje lost.
  • 2

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 876 postów

Jeśli o mnie chodzi to sprawy serwer (jego niedziałania) powinny zostać zgłoszone [email protected] i OP, aby przekazali sprawę dalej. Przeglądałem forum ZM i nie widziałem takiego wpisu na forum. 
Fakt 2h na opiekuna to stanowczo za mało, chyba, że ma gwardie adminów . Opiekun ma więcej spraw na głowie w stosunku do zwykłego admina, ale nie zwalnia go z obowiązku zaglądania na serwer choćby po to, żeby zobaczyć jak spisują się admini. 
Skarga na opiekuna powinna być złożona po uprzedniej rozmowie z nim i poznaniu przyczyny - to moje prywatne zdanie.
Szanujmy się i załatwiajmy sprawy między sobą jeśli jest taka możliwość. Skarga to ostateczność 

• 2

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Tang0

Tang0
  • 104 postów
Witam, jeśli chodzi o moją aktywność,to wiem, że nie jest duża. Wiem, że w gimnazjum możecie wracać szybko że szkoły itd. Ale ja chodząc do technikum oddalonego o 20km od domu, oraz mając 7-8 lekcji dziennie, nie jestem w stanie siedzieć tyle co osoby chodzące np. Do gimnazjum. Plus jeśli byś nie zauważyła to jest koniec półrocza w sql, święta. Jeśli chodzi o serwer moi administratorzy są bardzo dobrzy w tym co robią, oraz informują mnie o wszystkim. A co do premium są dodawane na bieżąco. Tyle mam do powiedzenia. Jeśli zostanę przez to zdegradowny nie będę płakał. Moi administratorzy poradzą sobie. Plus mam jedno pytanie, czy nie szukasz czegoś, aby się zemścić, za to, że nie nadajesz się na admina i twoje podanie zostało odrzucone?

Plus odrazu przepraszam za błędy/przekręcenia, ale autokorekta musi poprawiać, bądz ja się  mylę pisząc na tel.

• 3

Szanuj_Zielen

Szanuj_Zielen

We call it revolution.

• 724 postów

Witam.

Większość wyjaśnili Direxx oraz Miredorin. Aktywność opiekuna jest do poprawy ale nie jest aż tak tragiczna, wiedział co się dzieje na serwerze. 

brak reklamacji sugeruje coś innego. 

Skarga niesłuszna.

• 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u