Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Surf CS:GO Tier 1-3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Reage aka Samheady

Reage aka Samheady
  • 22 postów

Cześć, pisze w sprawie forum dla serwera surf go tier 1-3. Jak wiemy opiekunem serwera nie jest juz Bordovvy ale Agatczi, jednak nikt nie uwzględnił tego w .htaccess, i jako "przyjazny" link nadal widnieje : "901-serwer-cs-soplicacom-csgo-surf-opiekun-bordovvy/" Nie wiem czy obecnie jest na forum jakiś moderator (chociaż nie wiem czy ma od dostęp do plików strony), dlatego post napisałem tutaj. Jezeli ktoś odpowiedzialny za to to przeczyta to proszę o poprawienie, pozdrawiam :)

• 0

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 768 postów

http://cs-soplica.co...kun-agatczi123/

Link jest normalny? Chyba ze zapisales serwer do zakladek jak byl jeszcze bordovvy,polecam usunac zakladke i zapisac na nowo, mysle ze to naprawi ten klopot.

• 0

Be the main character in your own life.

Agatczi123

Agatczi123
  • 305 postów

Masz dodane do zakładek albo coś w przeglądarce XD Ja mam np. w zakładkach i mi wyświetla link jeszcze z Mr.Star XD Więc u Ciebie też pewnie tak jest ;D Jak wejdziesz normalnie na Soplice i na surfa to się wyświetla normalnie Agatczi123 :D 

Temat do zamknięcia :D 

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłam - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u