deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Odwołanie Od Warna

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Lyskyy

Lyskyy
  • 150 postów

Witam.

Chciałbym odwołać się od warna otrzymanego w danym temacie http://cs-soplica.co...0-skarga-jcobx/

Otrzymałem warna za bezsensowny spam pod skargą. Administrator knejpar błędnie ocenił iż nie było mnie na demku:

Lyskyy skoro nie byłeś świadkiem sytuacji to się nie wypowiadaj!

Problem jest taki że ktoś to demko musiał nagrać Knejpar xD ( byłem to ja ). Każdy na serwerze wie, że mam możliwość nagrania każdej akcji do 5 minut wstecz więc i koteł poprosił mnie abym pod jego podaniem zamieścił takowy filmik  w którym dokładnie widać że oskarżony gracz  popełnił błąd. Każdy obeznany z jailbreakiem wie, że gotv w ostatnim czasie jest pobugowane i nie nagrywa pełnych map ( przeważnie po 5 rund a akcja toczyłą się w rundzie 8 ). Skarga została napisana + moje demko zostało wysłane PRZED ZAKOŃCZENIEM MAPY, ponieważ z góry oceniłem że po takiej serii rozpierdzielonych demek ( https://scr.hu/ZmY5ze) demko znowu się nie nagra Gotv znowu zawiedzie. 

Lekka Edycja. Demko z gotv miało 20 mb ( tak samo jak moje demko w bodajże 30 fps przy średniej rozdzielczości z 1 rundy ! więc nie ma szans aby gotv nagrał tę rundę !! 

Z góry przepraszam za kłopot 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego Odwołania 

Knejpar mam nadzieję że nie poczujesz się urażony moimi podejrzeniami.

Pozdrawiam Lyskyy  :)

Użytkownik Lyskyy edytował ten post 23 listopad 2016 - 20:35

• 0

Dołączona grafika

Knejpar

Knejpar
  • 397 postów

Przepraszam Cie Lysky za błąd i przyznaje się że zawiniłem. Rozpatrując skargę pobrałem demko z oficjalnej strony oraz z twoich źródeł i pomieszały mi się. Proszę o zdjęcie warna Lyskiemu i przepraszam jeszcze raz za problem.

• 1

Dołączona grafika

Lulinka

Lulinka
  • 1155 postów

W takim razie warna zdejmuję, został niesłusznie nałożony. 

Przepraszam za kłopot.

Pozdrawiam.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u