deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na opiekuna JB CS:GO

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

Qucak

Qucak
  • 918 postów
Cześć.
Chciałbym złożyć skargę na opiekuna JailBreak.
Zacznijmy. Niestety , ale  Smileyovsky jako opiekun nie robi praktycznie nic. Propozycje nowych map oraz zabaw czekają już kilka miesięcy , ale opiekun nic sobie z tym nie robi mimo wielu próśb graczy.
Kolejną sprawą jest aktywność Smileya. Jest ona fatalna jak na opiekuna. Nie zna w większości swoich adminów na serwerze. http://soplica.gamem...sessions/144244
Pozwolę  sobie zacytować jeden z punktów Regulaminu Sieci odnośnie opiekunów.
2.1.7. Opiekun Serwera:  l. ma obowiązek aktywnej gry na serwerze, aby znał jego graczy i kontrolował swoich Administratorów, a także sprawdzał jakość gry na serwerze.
Powołując się już na byłych administratorach JB rozmawiając z nimi potwierdzają mi , że za ich kadencji atmosfera w pokoju adminowskim była zła. Wieczne prowokacje przez innych albo obgadywanie na TeamSpeaku Smileya.
Kolejnym przykładem jest Streepy , który przez przyjacielstwo Smileya wrócił już 4 raz na stanowisko admina.
Zdaje sobie sprawę iż skarga jest tak naprawdę  bezpodstawna z uwagi na spory brak dowodów, ma ona pokazać to iż na tym serwerze jest dokładnie to samo co kiedyś. Daxmin pisał kiedyś podobną skargę na Ciebie , Opiekunie.
Pozwolę sobie przywołać parę słów Smileya , za czasów skargi na niego przez Daxmina.
"mam problem rodzinny, który może potrwać do końca tego roku lub dłużej. Niestety nie będę mówił o co tutaj chodzi, jedynie Streepy wie".
Jeśli problemy rodzinne wciąż Ci się zdarzają, to może lepiej zrezygnuj ze stanowiska? Serwerem zajmie się osoba, która ma wystarczająco czasu, żeby grać i zajmować się sprawami forum
Kolejną rzeczą jest tzw. Faworyzacja. Nie mam dowodów , ale osoby , które regularnie grają na JB mogą zgodzić się z moimi słowami. Wybieranie adminów przez koleżeństwo , brak poparcia w większości przez graczy i adminów , ale
ta osoba ma już praktycznie admina w kieszeni mimo braku poparcia. Admini czekają kilkanaście  miesięcy na awans , przychodzi nielubiana osoba i po 1.5 miesiącu Starszy Admin? Przepraszam , jeżeli moja składnia jest trochę
niezrozumiała , ale staram się to jak najlepiej wyjaśnić.
Całą pracę jaką mogą, odprawiają za ciebie junior Admini
Admini JB proszę Was o obiektywną ocenę. Niestety za plecami czasami coś powiecie , ale teraz już niestety wątpię.
Nie zarzucajcie mi z góry , że składam tą skargę bo mam perma na jb, to nic nie wnosi. Już od dawna planowałem to zrobić, aczkolwiek miałem nadzieję, że zachowanie opiekuna się poprawi. Myliłem się
To jest koniec mojej wypowiedzi.

Użytkownik Rambo Ha edytował ten post 19 październik 2016 - 17:29

• 3

xShom

xShom

C'est la Vie

• 646 postów

Zacznijmy. Niestety , ale  Smileyovsky jako opiekun nie robi praktycznie nic

Mylisz się. Organizuje konkursy, Ogarnia Forum, Rozdaje Awanse (Częste zebrania)

Kolejną sprawą jest aktywność Smileya. Jest ona fatalna jak na opiekuna. Nie zna w większości swoich adminów na serwerze.

Aktywność Smiley'a może i nie jest wymagająca, ale ma on swoje życie prywatne + dochodzi do tego praca. Kontakt z Administracją jak dla mnie ma dobry. Często rozmawia z Administracją na TS3 gdy są jakieś problemy czy coś.

Opiekun Serwera:  l. ma obowiązek aktywnej gry na serwerze, aby znał jego graczy i kontrolował swoich Administratorów, a także sprawdzał jakość gry na serwerze.

Napisałem wyżej, życie prywatne,praca. Żeby sprawdzić jakość gry nie musi wchodzić zawsze na serwer, wystarczy że popyta Administracje lub Graczy.

Powołując się już na byłych administratorach JB rozmawiając z nimi potwierdzają mi , że za ich kadencji atmosfera w pokoju adminowskim była zła. Wieczne prowokacje przez innych albo obgadywanie na TeamSpeaku Smileya.

W pokoju Administratorskim była zła atmosfera spowodowana osobami które robiły ciągłą "gównoburze" o wszystko. Co do obgadywania, nie raz słyszałem jak pewne osoby obgadywały Graczy oraz Administrację.

Kolejną rzeczą jest tzw. Faworyzacja.

Faworyzacja była i prawdopodobnie zawsze będzie.

Admini czekają kilkanaście  miesięcy na awans , przychodzi nielubiana osoba i po 1.5 miesiącu Starszy Admin?

Są Admini którzy nie dostają Awansu, a jest to spowodowane tym że robią mało dla serwera i nie zasłużyli sobie jeszcze na Awans. Ten Starszy Admin był kiedyś [email protected] tego serwera i dużo już zrobił dla niego.

Junior Admini chyba od tego są żeby pomagali Opiekunowi. Smiley nie jest zawsze do dyspozycji. 

Skarga po części jest słuszna, po części Nie. 

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1892 postów
Kolejnym przykładem jest Streepy , który przez przyjacielstwo Smileya wrócił już 4 raz na stanowisko admina.

Wróciłem na stanowisko administratora, bo miałem dłuższą nieobecność. A admina mam po podaniu, nie bycia lizusem wobec smileya.

Poza tym, atmosfera w administracji unormowała się, i jest nawet fajna po degradacji pewnych osób. Napinki, gównoburze które jak to ty napisałeś są w pokoju adminowskim, zostały już dawno rozwiązane a opiekun wyciągnął odpowiednie represje wobec toksycznych osób. Sam robiłem reklamy, za co jest mi szkoda.

Zacznijmy. Niestety , ale Smileyovsky jako opiekun nie robi praktycznie nic.

Smiley robi bardzo dużo dla serwera, lecz z pozycji zwykłego gracza może i jest to niewidoczne. Sam wiem, z doświadczenia, że bycie na tej posadzie to nie tylko zamykanie tematów na forum. To także reagowanie na uwagi adminów, analizowanie ich pomysłów na rozwój serwera i wiele więcej.

Tutaj się z tobą nie zgodzę. Nie wiesz, to nie komentuj.

Kolejną rzeczą jest tzw. Faworyzacja. Nie mam dowodów , ale osoby , które regularnie grają na JB mogą zgodzić się z moimi słowami. Wybieranie adminów przez koleżeństwo , brak poparcia w większości przez graczy i adminów , ale ta osoba ma już praktycznie admina w kieszeni mimo braku poparcia

Skoro nie masz dowodów, to się nie wypowiadaj.

Opiekun ma prawo wybrać na stanowisko osobę, nie uwzględniając głosu graczy.

Jeśli widzi, że dana osoba aplikująca na to stanowisko jest ogarnięta, wie że sobie poradzi oraz jego historia kar na serwerze jest zerowa bądź bardzo mała, to przyjmuje go. Co jak co, ale Smiley trafnie przyjmuje administratorów a jego faworyzacji, jak to nazwałeś, niema.

Dostałeś permbana za bycie toksycznym, i próbujesz pociągnąć za sobą opiekuna?

Patryku, twoje zachowanie jest śmieszne.

Skarga oczywiście niesłuszna.

Użytkownik Streepy edytował ten post 19 październik 2016 - 18:17

• 4

Aineis

Aineis
  • 472 postów

Ja się wypowiem ponieważ również gram na tym cudownym serwerze więc też coś od siebie dodam

Więc zacznijmy

1.Smiley ma życie prywatne jak inni też ma pracę i do niej chodzi codziennie bo musi sobie na życie zarobić , a nie siedzieć jak ty przed komputerem i lizać się do dziewczyn w internecie

2.Streepy wrócił do administracji bo się nadaję na te stanowisko nikogo innego nie znam na tym stanowisku niż jego :)

3.Admin po koleżeńsku ? no to fajnie się tam bawisz masz ból dupska że Ciebie nie przyjeli ? spoko się tam bawisz P.S : Takie dziecko jak ty które obraża każdego i robi z siebie "kozaka" w necie nigdzie nie powinno mieć admina ;)

Nie mam dowodów , ale osoby , które regularnie grają na JB mogą zgodzić się z moimi słowami. Wybieranie adminów przez koleżeństwo , brak poparcia w większości przez graczy i adminów , ale
ta osoba ma już praktycznie admina w kieszeni mimo braku poparcia. Admini czekają kilkanaście  miesięcy na awans , przychodzi nielubiana osoba i po 1.5 miesiącu Starszy Admin? Przepraszam , jeżeli moja składnia jest trochę
niezrozumiała , ale staram się to jak najlepiej wyjaśnić.

Tego nawet nie skomentuję xD Jestem w administracji 5 miesięcy i Smiley mnie lubi (chyba xD) i nie dał mi awansu co można zauważyć w liście administracji ;) Smiley rozdaje awansy osobom które : Sprawdzają skargi są aktywni i gracze go lubią :v

Co do całej skargi śmieszne na prawdę xDDDDDD

Pozdrawiam Sienia

Ze szpitalu eldo.

• 0

RomzbuV.png

Mvtt

Mvtt
  • 139 postów

Moim zdaniem kompletna strata czasu Twojego, który poświęciłeś na pisanie tej skargi, oraz naszego, ludzi, którzy tą skargę czytają i wypowiadają się pod nią, by te bzdury wyjaśnić. Jak słusznie zauważyli koledzy wyżej, Smiley ma własne życie prywatne, a żyję się raz, więc chyba szkoda marnować 24/7 siedząc przed komputerem, nie sądzisz ? Każdemu należy się coś od życia i każdy o to życie musi walczyć, by było godne i nie zawsze jest czas na zatracanie się w świecie wirtualnym. Nie mówię przez to, że masz racje, bo mimo to, Smiley ogrom czasu poświęca na sprawy związane z JB, oczywiście jest to głównie forum, na serwerze nie gra najczęściej, lecz ma wokół siebie zaufaną kadrę administracji, która nie wymaga niańczenia i pilnowania, dlatego też może zająć się sprawami ważniejszymi, związanymi z wgrywaniem nowych map, skinów, ulepszeniami serwera, czy organizacją konkursów. Po to jest forum, kontakt do Opiekuna, by każdy gracz mógł zgłosić ww. ewentualne problemy i jestem pewien, że Smiley zareagowałby natychmiastowo, gdyby tylko zaistniała potrzeba, z pewnością poświęciłby na granie więcej czasu i pilnował porządku na serwerze. Osobiście, jako jeden z administratorów uważam, że Smiley jest świetnym Opiekunem, swoją pracę wykonuje sumiennie i na 100%. Współpracuje mi się z nim bardzo dobrze, jest równym gościem i jeżeli tylko jest jakiś problem, wystarczy się do Niego odezwać, a On stara się temu zaradzić i wychodzi mu to. Wg mnie skarga kompletnie niesłuszna, nie mająca pokrycia w rzeczywistości. Dla mnie są to puste słowa, brak poparcia w dowodach i nawet innych osobach. Myślę, że pisząc tę skargę kierowałeś się chęcią zemsty za permbana, na którego sobie zasłużyłeś swoim dziecinnym zachowaniem, nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam cieplutko. 

• 1
Dołączona grafika

Smileyovsky

Smileyovsky

Zwariowany Wariat

• 941 postów

Więc zacznijmy od początku. 

Jakiś spory czas temu miałeś permbana na JB (za zachowanie) i "płakałeś" do mnie, abym dał Ci unbana. Wtedy zawarliśmy takową umowę, że odbanuje Cie, ale jeżeli zmienisz swoje zachowanie, a jeżeli sytuacja się powtórzy, dostaniesz go z powrotem.

Przez jakiś czas był spokój, potrafiłeś się normalnie zachować, lecz po jakimś czasie znów wrócił nasz stary kolega Qucak. Wtedy połowa administracji i wielu graczy do mnie pisało, abym coś z tym zrobił. Po obejrzeniu paru demek, oraz pograniu na serwerze na innym koncie stwierdziłem, że Twoje zachowanie znów bardzo pogorszyło się i według umowy, znów zbanowałem Cie permanentnie na naszym serwerze.

Parę minut po banie wszedłeś do mnie na ts'a i zacząłeś mnie wyzywać od najgorszych, wtedy właśnie pokazałeś swoje prawdziwe ja i to jaki jesteś dojrzały.

Później napisałeś do jednego z graczy na pw, że za tego permbana mnie "udupisz", tylko problem jest taki, że nie masz za co i jak, ponieważ ja wywiązuje się ze swoich obowiązków tak jak potrafię.

Niestety , ale  Smileyovsky jako opiekun nie robi praktycznie nic.

Ten temat był wiele razy wałkowany. Po prostu pracy opiekuna nie widać, ponieważ nie polega ona na zamykaniu skarg, próśb o ub itp. Od tego mam [email protected], którzy robią to za mnie, a jeżeli [email protected] nie wie co zrobić z daną skargą, podsyła ją do mnie i ja ją rozpatruje.

Co do map oraz zabaw, wszystko jest zbierane w pliczku na moim pc, a później podsyłane do Losta.

Przecież nie będę dodawał każdej zabawy i mapy, którą proponują mi gracze, bo serwer byłby niepotrzebnie zapchany pierdołami.

Kolejną sprawą jest aktywność Smileya. Jest ona fatalna jak na opiekuna.

Kolejny temat, który był wałkowany miliony razy. 

Niestety nie jestem w Twoim wieku i nie uczęszczam do gimnazjum, lecz pracuję aby mieć do włożyć do garnka. Nie karmi mnie mamusia ani tatuś, lecz sam muszę na to zarobić.

Dodam jeszcze, że człowiek nie żyje tylko komputerem. Myślę, że każdy z nas ma jakieś życie towarzyskie, a w moim przypadku jest ono bardzo rozbudowane. Na serwerze gram od czasu do czasu (m.in. po to, aby zobaczyć co robią takie gagatki jak Ty).

Nie zna w większości swoich adminów na serwerze.

I w tym momencie się spaliłeś. Słaby argument do "udupienia" mnie, ponieważ to ja przyjmuję adminów i nie mogę pozwolić, aby na tą posadę dostała się taka osoba jak m.in Ty. Muszę wiedzieć jak się zachowuje kandydat na admina, oraz sam zachęcam ludzi do pisania podań.

Wszystkich adminów znam bardzo dobrze, ponieważ wszyscy żyjemy "razem", nie ma żadnych "gównoburzy" itp.

Wszyscy się lubimy, szanujemy i wspólnie rozmawiamy, oraz obmawiamy wiele serwerowych spraw.

Skąd możesz wiedzieć co się dzieje w pokoju adminów? Bo któryś ze starych adminów Ci tak napisał?

Każdy Ci powie, że u nas jest luźna atmosfera. Tak jak wspomniałem wyżej, każdy się szanuje, a problemów się pozbywamy. 

Z resztą nie muszę tutaj nic tłumaczyć, każdy z wyższej administracji ma dostęp do pokoju adminów i może sprawdzić co się tam dzieje.

Streepy napisał podanie, zobacz sobie wypowiedzi wszystkich adminów oraz graczy. Streepiego każdy lubi i szanuje, admina dostał przede wszystkim za doświadczenie.

Wybieranie adminów przez koleżeństwo , brak poparcia w większości przez graczy i adminów , ale ta osoba ma już praktycznie admina w kieszeni mimo braku poparcia.

Z pewnością chodzi Ci do SCREECHA? Bo innych adminów nie przyjąłem bez poparcia adminów i graczy w podaniu.

Ze SCREECHem rozmawiałem parę razy na serwerze i zobaczyłem jaki jest, że potrafi się zachować, bardzo ciężko jest go sprowokować, oraz jest bardzo dojrzały. Pytałem o niego adminów co o nim sądzą, większość miała mieszane uczucia, lecz każdy powiedział mi, że się nadaje. Wszystkim którzy napisali "na nie" chodziło o przegrane godziny, bo miał ich 90 (wymagane jest 50).

\

Od tego są. Dodam jeszcze, że wszystko mamy między sobą uzgodnione, tzn. kto co robi.

Admini czekają kilkanaście  miesięcy na awans , przychodzi nielubiana osoba i po 1.5 miesiącu Starszy Admin?

"Awans" dostają najaktywniejsi gracze i Ci, co robią coś dla serwera. Nie mogę wszystkich awansować, bo po trzech miesiącach mielibyśmy samych starszych adminów.

Co do PxL było to nieporozumienie, ponieważ on zrezygnował i później niepotrzebnie napisał podanie (przecież po rezygnacji może wrócić bez podania). Awansowałem go po obmówieniu tego z moimi [email protected] oraz adminami. Chłopakowi się należy Starszy admin, ponieważ posiada spore doświadczenie.

Myślę, że wyjaśniłem wszystko. 

Jak dla mnie słaba próba "udupienia"

Pozdrawiam <3

• 3

YXy1nLc.png

Derp853

Derp853

༼ つ ◕_◕ ༽つ

• 417 postów

1. To jako że jestem byłym, o dość długim stażu adminem, ale haniebnie ominięty w "rozmowach nt. atmosfery w pokoju adminowskim" wypowiem się tutaj. W pokoju adminowskim nigdy nie było złej atmosfery. Zwykle ludzie byli pozytywnie nastawieni, a wśród administracji panował porządek. Tutaj widać kompetencje i przygotowanie się do skargi przez oskarżyciela.

2. Smiley i jego aktywność. To prawda, statystyki gameme nigdy u niego się nie świeciły, ale wg mnie należy do grona świetnych opiekunów, przede wszystkim mającym autorytet nad zarówno administracją serwera, jak i jej graczami. Forum zwykle było ogarniane, a mapy podawane w propozycjach od dawna były zasubskrybowane na głównym koncie steam smileya (czyt. sprawdzone i zwykle odrzucone z jakiś powodów).

3. "Smiley nie zna swoich adminów". Sytuacja administarcji w chwili w której odchodziłem była w opłakanym stanie. Może ze dwóch adminów ze stażem dłuższym niz miesiąc, jeden grający regularnie. Smiley próbował z tym walczyć, dodając uprawnienia administratorskie osobą, które jakiś czas temu miały na to zerowe szanse. Wywołało to duże zamieszanie, dopiero wtedy zaczęła się sypać atmosfera na forum i na serwerze (ciężko mi się przyznawać, ale nawet ja należałem do grona osób zbyt mocno oburzonych - nie rozumiałem sytuacji). Co prawda, serwer mógł być ogarnięty jako tako, ale jego ogólna reputacja spadała coraz to niżej i niżej.

4. Boli mnie, jak osoby wypowiedziały się/będą wypowiadać się według jakiegoś prostego schematu byle żeby nabić posta w tym temacie, oraz to całe wspomniane przez Sienie - "dzieci", "bóle" i "lizania" d*py to żenada. Zostawcie to dla siebie, powyzywajcie się na steamie, nie tutaj. Poza tym błagam, nie powtarzajcie ciągle w kółko i w kółko "ktoś ma życie prywatne, ktoś organizuje konkursy" bo tak ktoś mądrzejszy od Was powiedział pare skarg temu i dostał plusa. Bycie w wyższej administarcji nie jest tak schematyczne, żew wystarczy zorganizować konkurs co miesiąc i się tłumaczyc z braku grania poprzez zycie prywatne po stokroć.

5. Faworyzacji nie ma, już mówiłem czemu są tacy admini, a nie inni. Dobór administacji w wiekszosci przypadków na tym serwerze to jak wybory w USA - trzeba wybrac mniejsze zło. (Nie mówię oczywiscie o wszystkich, gdyż są osoby kompetentne.)

6. Nie wiem czy pamiętasz, ale po zostaniu adminem podpisujesz się pod tym, że żadne prywatne komunikatory nie będą wpływały na wasze pełnienie stanowiska. (Nie pamiętam dokładnego sformułowania, ale chodzi i to, że prywatny teamspeak nie ma nic do rzeczy z serwerem)

Mam nadzieję, że nic nie pominąłem, najwyżej będę edytował post.

PS. Wybaczcie za błędy stylistyczne i interpunkcyjne, ale nie mam siły sprawdzać 3 razy.

• 4
Dołączona grafika

Lotr

Lotr

XXIVK

• 62 postów

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że Rambo Ha nie kłamie i ma podstawy żeby tak pisać.

- Smajlej mało wchodzi i faktycznie narusza zacytowany podpunkt, jednakże jestem zdania, że można mu to wybaczyć gdyż wie co się dzieje na serwerze przez to, że posiada swój własny TS3 na którym przesiadują Admini i gracze JB.

- Na adminowskim zawsze trafi się czarna owca i nie można tego uniknąć ale Smajlej zawsze reagował, upominał, rozdawał karne reklamy czy nawet degradacje.

- Admini po koleżeńsku, może się tak wydawać.. Ale koleżeństwo niejako też w tym pomaga gdyż wtedy Smajlej zna daną osobę i wie czy nadaje się do administracji.
Zawsze Smajlej przemyśla decyzje i moją osobę też dotknęło to, że ten admin (już nawet nie pamiętam który) dostał taki skoczny awans i każdy to wiedział.. trochę było, złości ale trzeba było to z pokorą przyjąć gdyż to jego decyzja i on sam odpowiada za swoje czyny, nam nic do tego. Skoro tak zadecydował tak powinno być. Też w regulaminie nic raczej nie ma o awansach dokładnie "3 miesiące i Starszy Admin".. to tak nie mogłoby działać z uwagi, że nie każdy jest tak samo.. inteligentny.

- Faktycznie nasi juniorzy odwalają duża robotę jednak się nie skarżą i sami zgłaszali się na te funkcję, zawsze też mogą zrezygnować.

- Co do zabaw to wszystko zależy od Losta, nic po tym, że Smajlej powie, że mu się podoba skoro i tak Lost to musi zaakceptować a on jest trochę zajętym człowiekiem.

Podsumowanie to każdy wie jak jest i sam Smajlej wie, że zawsze trzeba obiektywnie patrzeć na wszystkie sprawy dlatego ZAWSZE po spotkaniach administracji jak były jakieś obiekcje pytał wprost "Czy wam się nie podoba moja postawa? Czy macie coś do mnie i uważacie, że powinienem zrezygnować?". Jest świadom, że ma pewnie niedociągnięcia ale nad nimi panuje i pyta czy musi coś poprawić.

Każdy ma prawo napisać co go boli więc skarga jak każda inna..
W mojej ocenie Smajlej powinien tylko częściej wchodzić na serwer a poza tym nie mam osobiście nic do zarzucenia.

• 2

Dołączona grafika

Qucak

Qucak
  • 918 postów
Szanuje każdą opinie , ale czemu wałkujecie ciągle jeden temat. Co w tej sprawie ma mój perm ban? Ludzie w wstępie do skargi na końcu napisałem , że mój ban nie ma żadnego wpływu na skargę bo i tak chciałem to zrobić dawno temu. Skarga jest na Smileya a nie wspominanie moich niestety głupich rzeczy na serwerze. Sienia trochę pokory do tej skargi bo nie reprezentujesz za dużo sobą tekstami lizaniem się do dziewczyn i bólem d*py. Masz argument to go napisz, ale nie dopisuj nie potrzebnych rzeczy , ale jak będzie ciągle ten schemat powtarzany PRACA>>DOROSŁOŚĆ to nie nabijaj już tego free posta...
  • 0

Blaze7

Blaze7
  • 232 postów
Wypowiem się jako były admin JB. Jakiś miesiąc temu pisałeś do mnie na sztim i sam poradziłem ci napisać to na forum. Sam uważam, że Smiley jest najlepszym opikunem jaki ten server posiadał i nie chciałbym go zmieniać, może naprawde się obija a może robi prace której nie widzimy. Czasami fakt jest leniwy ale uważam, że jest dobrym opiekunem.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

fanciak

fanciak
  • 396 postów

Cześć, spora część z was może mnie jeszcze pamiętać. Współpracowałem ze Smileyem, ( tfu robiłem wszystko za niego parę dobrych miesięcy ). Nie ma co narzekać - w końcu zostałem [email protected] serwera po niecałym miesiącu adminowania na serwerze, więc musiałem pokazać wszystkim, że byłem odpowiednią osobą na to stanowisko. Dlatego właśnie siedziałem cicho i robiłem wszystko co było tylko możliwe na serwerze - począwszy od rozpatrywania każdej skargi, propozycji, kończąc nawet na zawieszaniu adminów. Po dobrych dwóch miesiącach w końcu wygarnąłem Smileyowi żeby wziął się w do roboty co spotkało się z aprobatą dużej części adminów ( oczywiście żaden nie miał jaj nic powiedzieć wprost ). Wszystko miało się zmienić, wybraliśmy drugiego [email protected], nastąpił podział obowiązków. No i fakt zmieniło się - Smiley dalej nic nie robił bo miał od tego czasu już dwóch ludzi pod sobą, którzy mieli wykonywać brudną robotę. Z perspektywy czasu widzę, że dużo zmian nie zaszło, serwer świeci pustkami a aktywność Smileya dalej taka sama XD. Tłumaczenie się pracą, problemami rodzinnymi i brakiem czasu jest już nudne. Jesteś Opiekunem przez dobry rok z przerwą i cały czas bronisz się tym samym - a dobrze wiemy, że ci się po prostu nie chce. Nie mi wnikać jak spędzasz czas prywatny, rób z nim co chcesz ale granie w GTA zawsze było priorytetem i wtedy nagle znikały wszystkie ograniczenia czasowe, nieprawdaż kumplu? :).

Gdyby na serwerze istniał jakikolwiek podział obowiązków to na pewno nie złożyłbym rezygnacji. Wiele starszych adminów na pewno również by zostało. Moim zdaniem Smiley już dawno się wypalił, złapała go rutyna i tym sposobem serwer jest przez niego olewany. 

Ps. Żaden admin nie przyzna się jak jest. Pozwolę sobie zacytować Losta : " Na JB wychodzi syf tylko wtedy gdy ktoś się pospina ". 

Użytkownik fanciak edytował ten post 20 październik 2016 - 12:51

• 6

otdyoRr.jpg

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8095 postów

Serwer obecnie jest w rankingu 4 w Polsce pod względem moda. Jakiś czas temu wyszedłem z propozycją stworzenia nowej wersji serwera i mogę powiedzieć jedno - nie jest to takie proste, sam serwer naprawdę jest trudny do modowania i zmian w rozgrywce. Po researchu na innych serwerach mogę stwierdzić, że żaden nie jest idealny - w dużej mierze większość zależy od atmosfery na nim, a więc graczy i administracji. Dlatego tutaj nie może być konfliktów, bo wszystko to wyjdzie na serwerze.

Co do zabaw to wszystko zależy od Losta, nic po tym, że Smajlej powie, że mu się podoba skoro i tak Lost to musi zaakceptować a on jest trochę zajętym człowiekiem.

Bez przesady, skąd takie wnioski? 

Czytając tutaj wypowiedzi można z łatwością odróżnić kolegów i niekolegów, ledwie kilka osób sensownie się wypowiedziało. Jakiś czas temu dostałem tez skargę od adminów, którzy nie chcieli się ujawniać publicznie, że jest problem faworyzacji. Mam mieszane odczucia, dlatego sprawę rozwiążemy albo jakimś spotkaniem albo tematem w dziale adminów serwera JB.

• 7

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u