deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Pawelos/Wujek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Pawelos

Pawelos
  • 293 postów

Dostałem warna. w tym temacie: http://cs-soplica.co...osba-o-un-mute/.

Warn sam w sobie był może i słuszny, ale dlaczego inne osoby, które spamowały bezsensownymi i nic nie wnoszącymi postami nie zostały ukarane w innych tematach?

Poniższe linki to tylko malutki ułamek wzięty z całości bezsensownych postów napisanych przez nieuprawnione osoby.

cs-soplica.com/topic201273-prosba-o-unban-do-ct

cs-soplica.com/topic/200702-un-perm-mute/

cs-soplica.com/topic/201497-prosba-o-skrucenie-muta/

cs-soplica.com/topic/200442-ss-shadax/

cs-soplica.com/topic/199550-knejpar-shadax/

cs-soplica.com/topic/198205-piterox-qucak-v2/

Dlaczego osoby w powyższych tematach nie otrzymały warnów? Jeżeli już ktoś przyznaje ostrzeżenie, to niech przyznaje je wszystkim winnym, a nie tylko osobie, która napisała post w temacie, który akurat był na wierzchu... Dodam, że moja wypowiedź miała sens i mogła wpłynąć na decyzję Opiekuna w sprawie UB. Pozdrawiam.

Użytkownik Pawelos edytował ten post 15 październik 2016 - 22:09

• 0

Jeżeli pomogłem, poratuj plusem
:D

Mac

Mac
  • 7922 postów

które spamowały bezsensownymi i nic nie wnoszącymi postami nie zostały ukarane w innych tematach?

Proponuje używać opcji "zgłoś", wtedy moderatorowi na pewno nic nie umknie. Moderator nie ma obowiązku czytać każdego tematu i szukać osoby która mogłaby dostać warna.

Dodam, że moja wypowiedź miała sens i mogła wpłynąć na decyzję Opiekuna w sprawie UB

Regulamin jest jasny, co innego jeśli jesteś adminem banującym lub masz rzeczywiście coś ważnego do przekazania w danym temacie. Opiekun raczej wie co robi, a jakby chciał znać opinie innych może o to poprosić w temacie.

Zamykam. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u