deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Ogólne rozmowy dla wszystkich

1vs1 echo rozrywka rozmowy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1087 postów

Witam wszystkich. 

Proszę o waszą opinię o wprowadzenie wątku " Ogólne rozmowy" dla wszystkich graczy.
W pokoju adminów wątek się sprawdza, więc myślę, że i tu przyniesie on więcej + niż -.

+ludzie będą się integrować,
+będą mogli wyrazić swoje opinie,
+propozycje graczy co do rozgrywek etc.
+dostaną swój kącik i zwiększą swoją aktywność w postach,
+zobaczą, że administracja to normalni ludzie, a nie tylko naziory wchodzące mutować :)

-oczywiście ich nie unikniemy, ale nie będę ich tutaj wypisywał, żeby nie dawać pomysłów jak propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Mam nadzieje, że ludzie czytający ten post się wypowiedzą, bo to dla was jest ta propozycja.

Jeśli komuś spodobał się ten pomysł i uważa, że warto go nagrodzić ---> w górę to proszę się nie krępować  ;) 

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 24 wrzesień 2016 - 14:10

• 3

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Jestem za można stworzyć i zobaczymy czy gracze oprócz adminów są na forum czasem :D

• 1
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

MICHU COCA COLA

MICHU COCA COLA
  • 89 postów
Również za, fajne jakby udzielaly się osoby głównie z map 1v1 aby uniknąć niepotrzebnego spamu
  • 1
<a href='http://scr.hu/0qgo4/gngxs'class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://scr.hu/0qgo4/gngxs</a>

superSoniK

superSoniK
  • 53 postów

Czemu nie, można zobaczyć co wyjdzie z takiego tematu. Jestem za :P .

• 1
Dołączona grafika

Pixelini

Pixelini

Nothing is true, everything is permitted...

• 1104 postów
Od czegoś takiego na między innymi shoutboxa. Jest to bez sensu, bo i tak będą się wypowiadać tutaj osoby nie związane z serwerem.

Kolejna sprawa to bezsensowne nabijanie postów, to jest główny powód dlaczego to nie przejdzie(w pokoju adminowskim nie są nabijane).
  • 0

4yj6dS1.jpg

Natalie Dormer ♥ 

TheTTMinerPL

TheTTMinerPL
  • 194 postów
Jestem na nie
-Nabijanie postów.
+Sprawdzimy aktywność na forum.
  • 0

PatolEcho

PatolEcho

• 1087 postów

Od czegoś takiego na między innymi shoutboxa. Jest to bez sensu, bo i tak będą się wypowiadać tutaj osoby nie związane z serwerem.

Kolejna sprawa to bezsensowne nabijanie postów, to jest główny powód dlaczego to nie przejdzie(w pokoju adminowskim nie są nabijane).

To dobrze, że wypowiedzą się osoby nie związane z serwerem, forum ma być przyjazne i zachęcać ludzi do zaglądania na serwer.
O co chodzi z tym nabijaniem postów? A komu to przeszkadza, że ktoś się wypowie, etc. - nawet jak miał na celu nabić post?

Wniesie to to trochę luzu i świeżości. Zawsze zbędny spam można usuwać... .
Zaraz będzie, że moje propozycje są sposobem na nabijanie postów XD

Widzę, że wszystkie moje pomysły zostaną negowane... , ten post dotyczy forum 1vs1, nie miałem na myśli, żeby zmienić fora DD2, JB itp:)  :D
Spróbujmy, a zobaczymy czy ma to sens czy nie :D

Edit: Nie wypowiadam się już, bo zaraz zrobi się dialog ;)

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 25 wrzesień 2016 - 09:56

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Pixelini

Pixelini

Nothing is true, everything is permitted...

• 1104 postów

To dobrze, że wypowiedzą się osoby nie związane z serwerem, forum ma być przyjazne i zachęcać ludzi do zaglądania na serwer.
O co chodzi z tym nabijaniem postów? A komu to przeszkadza, że ktoś się wypowie, etc. - nawet jak miał na celu nabić post?

Wniesie to to trochę luzu i świeżości. Zawsze zbędny spam można usuwać... .
Zaraz będzie, że moje propozycje są sposobem na nabijanie postów XD

Widzę, że wszystkie moje pomysły zostaną negowane... , ten post dotyczy forum 1vs1, nie miałem na myśli, żeby zmienić fora DD2, JB itp:)  :D
Spróbujmy, a zobaczymy czy ma to sens czy nie :D

Kolego, pomysł jest bardzo dobry, ale on nie przejdzie. Poza tym decyzja nie należy do ciebie, ale muszą się na to zgodzić @forum.

Będzie się robić zbędny spam(w każdym pokoju adminowskim tak jest, że ktoś piszę po parę słówek max.)

I mówiąc, że ogarniecie zbędny spam -> Nie zrobicie tego, musiałbyś siedzieć przy tym 24/7. :)

• 0

4yj6dS1.jpg

Natalie Dormer ♥ 

PatolEcho

PatolEcho

• 1087 postów

No u nas jest taka fala ludzi na forum, że wystraczy wpaść co 12h na minute i będzie porządek :)

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1790 postów

I mówiąc, że ogarniecie zbędny spam -> Nie zrobicie tego, musiałbyś siedzieć przy tym 24/7.

Nie zgodzę się z Tobą i resztą która uważa że to nabijanie postów ;) Czemu? Bo wystarczy wyłączyć opcję naliczania postów w tym temacie ;)

Pomysł jest dobry, jednak najprędzej takie rozmowy mogłyby się odbywać na ts3 ;) 

• 1

ProRafii

ProRafii
  • 91 postów

Jestem na nie, bo i tak pewnie będą to pisać osoby związane z serwerem, wątpię aby ktoś z graczy tu napisał. 

• 0

PatolEcho

PatolEcho

• 1087 postów

Shoutbox to to nie bedzie, normalne...

Jestem na nie, bo i tak pewnie będą to pisać osoby związane z serwerem, wątpię aby ktoś z graczy tu napisał. 

Nawet jesli mają tutaj pisac osoby związane z serwerem to i tak duży +, bo nie mamy dostępu do pokoju adminów na innym serwie, a można się fajnie zintegrować, a jak coś napisze gracz to też spoko :)
ps. To brzmi jak nie bo nie :D

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

ProRafii

ProRafii
  • 91 postów

Możemy spróbować i założyć taki temat, zobaczymy czy wypali :)

• 1

Walt

Walt

Semper Fidelis

• 571 postów

Całkiem zapomniałem o tym poście. Możemy wprowadzić to na próbę. Tym zajmie się już Echo. Jeśli pomysł się nie sprawdzi to najzwyczajniej w świecie usunę temat.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1vs1, echo, rozrywka, rozmowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u