deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Konkurs z resetem rankingu

echo multi arena 1vs1 ranking

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1084 postów

Może by tak resetować ranking co miesiąc i dawać na początek jakiś upominek o małej wartości 2-5e za pierwsze miejsce w rankingu, wtedy może ludzie zaczną wykupować vipa dla hełmu i grać częściej, żeby wyjść jak najwyżej, żeby przytulic jakiś skin/klucz ?
Pierwsze 5 miesięcy mogę sponsorować ;)
Co o tym sądzicie ?

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 19 wrzesień 2016 - 08:30

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Szeefo

Szeefo
  • 57 postów

myślę że sam reset już by jakoś zmobilizował graczy do częstszej gry :)

na konkurs chyba za wszesnie, mozna by było go zrobić ale według mnie jakoś w styczniu :)

jakby teraz zrobic taki konkurs to ludzie by grali tylko po to zeby jakiegos skina zgarnac,

a jakbyśmy z tym troche poczekac to jest jakas szansa na zdobycie jakiś stałych graczy :D

Użytkownik Szeefo edytował ten post 19 wrzesień 2016 - 00:28

• 0

PatolEcho

PatolEcho

• 1084 postów

Nie rozumie jaką różnice robi styczeń - wytłumacz :)
Mi raczej chodzi o zdobycie nowych graczy, mogą nawet rotować przez serwer, ważne żeby było ich 10x więcej.
A najważniejsze jest, żeby ludzie kupowali VIPa, bo jak tłumacze na serwie dlaczego kupiłem vipa (bo gram na serwie i chciałem wnieść za niego jakąś minimalną opłatę, żeby były pieniądze na jego utrzymanie jak i rozwój) to wszyscy są w szoku o co mi w ogóle chodzi. Każdy myśli, że serwer stoi za free i zarabia gruby hajs za reklamy :D
A co do grania ludzi tylko za skiny to nie jest to zła reklama, bo w csa ludzie grają wyłącznie dla rangi - no dobra nie wyłącznie, ale spora część ;)

ps. Stałych graczy to my mamy, tylko nikt nie chce opłacać serwa;)

Michu xDDDDDDDDDD

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 19 wrzesień 2016 - 07:42

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

MICHU COCA COLA

MICHU COCA COLA
  • 89 postów
Ale wszystkich fragow nie resetujcie nie po to wbijalem 17k 😂 hahaha
  • 0
<a href='http://scr.hu/0qgo4/gngxs'class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://scr.hu/0qgo4/gngxs</a>

xKilluax

xKilluax

I'm not crazy my reality is just different than yours.

• 435 postów

Ja jestem za bardzo i nie sądze żeby to wprowadzać pózniej bo to nie ma sensu xd :D

• 1
Dołączona grafika„Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.”

Mickey

Mickey
  • 111 postów

PatolEcho Powiem ci tak Jestem za resetem ale nie co miesiąc :) bo to będzie nieopłacalne 

Użytkownik Mickey edytował ten post 19 wrzesień 2016 - 16:02

• 0

Dołączona grafika

PatolEcho

PatolEcho

• 1084 postów

Uzasadnij słowo - nieopłacalne :D
To jest tylko przykład, jak macie jakieś pomysły jak to udoskonalić to piszcie.
Post nie jest do oceny, a do zmodyfikowania i wprowadzenia :)

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 19 wrzesień 2016 - 15:47

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

GonzoWojownik

GonzoWojownik
  • 212 postów

patol ja mam lepszy pomysl zobacz moj post w tym dziale

• 0

PatolEcho

PatolEcho

• 1084 postów

Inny nie znaczy lepszy :D Ale juz Patrze.

BTW: Sam jestes patol xDDD

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

RuSSelTV

RuSSelTV
  • 57 postów

Zrestartowac ranking, okej. 

Restart Ranku od Stycznia jest dobrym pomyslem, nowy rok i te sprawy. Poki co mozna Dac VIPA top10 albo top15 w rankingu do konca grudnia i od nowego roku zrestartowac ranking i top10 - top15 bedzie walczylo o same te premki a top 5 o skiny i premki. Moge dorzucic troche do wygranych dla ludzi. Pula dla top 5 moze byc 100 euro ;] 

Mam tez jeszcze 1 pomysl PatolEcho. http://steamcommunit...m/id/RuSSel_tv/rzuc zaproszeniem na steamie i ci wyjasnie co i jak, moze to jeszcze bardziej podbije serwer ;]

• 0
Dołączona grafika

MICHU COCA COLA

MICHU COCA COLA
  • 89 postów
Również jestem za zresetowaniem ranku na święta bo wtedy jest taki tłok że masa Ludzi siedzi po parenascie godzin
  • 1
<a href='http://scr.hu/0qgo4/gngxs'class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://scr.hu/0qgo4/gngxs</a>

Karmos

Karmos
  • 70 postów

Taki konkurs to na pewno dobry pomysł, gdyż ludzie zrobia wszystko, zeby zdobyć cos za darmo :D Najlepsza okazja bedą np. Święta ^^

• 0
Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: echo, multi, arena, 1vs1, ranking

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u