deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Ranking MVP? Coś takiego.

mvp arena 1vs1 prefix

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

A1N

A1N
  • 5 postów

Proponuję dodanie rankingu MVP czy czegoś w tym stylu. Po wpisaniu komendy wyświetla się ilość zdobytych MVP bądź ilość wygranych map.

Lub ta informacja była by pokazywana np. w miejscu gdzie obecnie znajduję się prefix lub obok niego ;)

Siemano wszystkim z arenki ;D

• 0

1099335_101.png

Szeefo

Szeefo
  • 57 postów

siema siema, myślę że to fajny pomysł żeby naliczało nam ogólną ilość mvp, tylko ktoś by chyba musiał taki plugin napisać.

ja jestem też za tym żeby zresetować ranking

• 0

MICHU COCA COLA

MICHU COCA COLA
  • 89 postów

jestem za. Dobry pomysł 

• 0
<a href='http://scr.hu/0qgo4/gngxs'class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://scr.hu/0qgo4/gngxs</a>

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1087 postów

Siemka :)
Jestem za, bo nie jestem przeciw :) 
A1N wyłącz haksy, bo mnie irytujesz XDDDD

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 09 wrzesień 2016 - 13:43

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Anal B

Anal B
  • 880 postów

Jeśli chodzi o propozycje to jak najbardziej jestem na Tak, ale wszystkiego zrobić się nie da. Wszystkiego zależy od [email protected], strzałeczka ;)

• 0
STEAM:   Silver10202               Dołączona grafika

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4716 postów

Jestem za, fajny pomysl :) Fajne konkursy mozna robic

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Walt

Walt

Semper Fidelis

• 571 postów

A1N ten maszkaron co mi same banie strzela :D ? A co do pomysłu, to bardzo dobry, jednakże musiałbym zapytać obeznanych w pisaniu pluginów , czy da się coś takiego zrobić. Jeśli tak to wprowadzimy to na serwer. Jeśli coś się zmieni, to dam znać w tym temacie :)

• 1

Nightmare

Nightmare
  • 2741 postów

Walt zgłoś się na Steam to pomyślimy :D

• 0

My Plugins"

Knife Changer Menu CS1.6  http://cs-soplica.co...e-changer-menu/

Lost

Lost

<><

• 8141 postów

Sam mod ma w sobie statystyki online, wystarczy je zainstalować na stronie - zliczane są wygrane rundy i mapy o ile dobrze pamietam, wraz z podziałem rodzaju.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mvp, arena, 1vs1, prefix

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u