deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Reaktywacja serwera CoD na CS 1.6!

cod mod sezon start

• Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6948 postów

Cajdi Otóż jeśli byłaby wersja coda na cs go to wszyscy ludzie by tam po uciekali.. i na tym codzie grali by ci ludzie co Dzierzba niektórych zwołał czy do nich napisał, jakoś nie przepadam za cs go a poza tym nigdy nie widziałem cs go - Cod mod i myślę że to by było bez sensu :) kto by ci tu otworzył coda w cs go. Jeśli chcesz pisz propozycję na forum :]

W tym momencie sam przeczysz swojemu poprzedniemu postów? 'Wg mnie cs:go jest nudny' - juz nawet nie pytam na jakiej podstawie to piszesz bo jedyne czym się różnią to silnikiem gry, poza tym są rzeczy które naprawdę działają na plis - jak mixy do których nie trzeba szukać znajomych żeby mieć przeciwnika tylko samo Ci znajdzie ;). Wracając do początku, pouciekali by..bo? Skoro GO jest taki nudny i siedzą w 1.6 (jak się domyślam tak jak Ty) to sadzisz ze tylko dla CODa by zmieniali grę? Wątpię.
A COD w GO jest ;). Wystarczy w Google wpisać zanim się napisze głupotke :)
  • 0

Direxx

Direxx

King! #01

• 1116 postów

Cieszy mnie to że jest taka osoba w sieci która ma taki zapał do utrzymywania 1.6, jestem pewien że serwer znów się zapełni do ostatniego slota.

Będę częstym graczem. Powodzenia! :D

• 0

BlessU

BlessU

Marność nad marnościami, i wszystko marność...

• 2664 postów

Zgadza się, CS 1.6 zanika spychane przez CS GO. Trzeba jednak pamiętać że są jeszcze osoby, które chcą pozostać przy starej wersji gry, a dobrych serwerów na których mogłyby pograć ubywa. Serwer powstaje między innymi dla takich właśnie graczy. Nie wolno o nich zapominać.

To prawda, znam kilka, a nawet kilkanaście osób które wciąż siedzą w 1.6. Aczkolwiek przeraziłem się kiedy zobaczyłem ile serwerów jest aktualnie na GO, a ile na 1.6. ;)

3f5e89ef5f9343fd8fe8e3768eb1c893.png

O ile dobrze pamiętam, jeszcze 1,5 roku temu różnica była diametralnie w drugą stronę. Także osobiście uznaję to za koniec 1.6. Ale jeżeli są osoby które zadeklarowały się że będą grać na nowym serwerze, no to nic nie pozostaje jak tylko gratulować wytrwałości. :)

P.S. #dajeszCODnaCSGO #SopliCa

• 0

Dołączona grafika

SyropNaKaszel

SyropNaKaszel
  • 53 postów

1.6 forever !

Mi osobiście GO nie przypadł do gustu, dalej maniacze w 1.6, wiec na pewno wejdę.

Oj pograło by się w starego coda (2013 r.) to były czasy.

Do zobaczenia wkrótce w wirtualnej rzeczywistości  :pleasantry:

• 0
Dołączona grafika

valdas

valdas
  • 81 postów

O proszę, na starego dobrego cod'a to i ja wpadnę :D

• 0
Dołączona grafika
Tego nie kupisz, te chwile to coś bezcennego,
Wszystkie momenty zabiorę ze sobą do grobu
Jeśli zginę to w imię Honoru i Narodu !!!

Baku.

Baku.
  • 876 postów

Myślę że wszystko dobrze wypali i stary dobry COD MOD powróci ! Do zobaczenia na serwerze :)

• 0

Dołączona grafika

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

Myślę że wszystko dobrze wypali i stary dobry COD MOD powróci ! Do zobaczenia na serwerze

Nie martw sie, nie dostaniesz tam nawet admina. 

• 4

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

hary.

hary.
  • 373 postów

już czekam na te darcie japy przez mikrofony, CoD mod nGphZtS.png

• 0
Posted ImagePosted Image

LuCiD

LuCiD
  • 103 postów

Super !! Nie mogę się doczekać :)

• 0

6082859752.png

Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci ten jest ...

ZiomuSs.

ZiomuSs.
  • 2096 postów

Nie martw sie, nie dostaniesz tam nawet admina
Za dobry przelew pewnie by go dostał ;)  Dzierzba mam nadzieje ze to wypali! :D  
  • 4

Radek5142

Radek5142
  • 240 postów

Powodzenia ;)

• 0

Zapraszam Na Serwer CS:GO!!!

M|D|C - 80.72.34.122:27795 128TR

b_350_20_325734_264320_1FF115_111111.png

381624_1002.png

Forma

Forma
  • 4003 postów

Myślę, że jeżeli nie dopuścisz do tego serwera losta, jest szansa na sukces. 

• 13

vMateo

vMateo

### Alea_iacta_est ###

• 123 postów

Nie odmawia się kiedy pieniądz woła :)

• 0

BACA5210

BACA5210
  • 420 postów

to będę musiał wbić xD 

• 0

Jack Daniel s

Jack Daniel s
  • 836 postów

Ooooo stary cod mod :D Coś czuję ze będę stałym bywalcem ;)

• 0

b76oqay.png

marrio97

marrio97
  • 197 postów

Super !! Nie mogę się doczekać powodzenia w rozwoju serwera 

• 0

10513081280262447990.png

Prof3sor

Prof3sor
  • 1708 postów

Witam wszystkich, osobiście też mam zamiar powrócic na serwer i licze na wasze wsparcie i zaangazowanie w zycie serwera jak to bylo poprzednimi laty ! :) 

• 0

SZCZELAM DO RUDYCH

SZCZELAM DO RUDYCH
  • 154 postów

Ostatnio sobie myslalem o czasach 1.6 i najlepsze wspomnienia z ta gra to wlasnie cod mod soplicowy. Tak propo CS GO to fajnie jak sie ma jakichs ogarnietych ziomkow do grania bo tak to tylko jednka wielka spina(cyka blyat). Mam mature w tym roku ale ch*j :D Na coda trzeba bd wbic koniecznie. Pozdrawiam  

PS. Dzierzba szacun 

• 0

valdas

valdas
  • 81 postów

Witam wszystkich, osobiście też mam zamiar powrócic na serwer i licze na wasze wsparcie i zaangazowanie w zycie serwera jak to bylo poprzednimi laty ! :)

Chyba głufkę z famasa chcesz na codzie co profesorku? :D

• 0
Dołączona grafika
Tego nie kupisz, te chwile to coś bezcennego,
Wszystkie momenty zabiorę ze sobą do grobu
Jeśli zginę to w imię Honoru i Narodu !!!

TuteK

TuteK

Gdy wyruszasz na zemstę, wykop dwa groby.

• 1330 postów

Będę tam ! Mam nadzieję, że pojawią się również gracze sprzed 5 lat, czas na nasz powrót !

• 0
Dołączona grafika
Zapraszajcie znajomych do odwiedzania naszego forum i chętnie zapraszam na serwer typu Call of Duty 31.186.83.188:27029   miła atmosfera i przyjemnie się gra dlatego zaglądajcie do nas !

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod, mod, sezon, start

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u