deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Reaktywacja serwera CoD na CS 1.6!

cod mod sezon start

• Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

Dzierzba

Dzierzba
  • 3713 postów

Serwer Call of Duty był bardzo długo jednym z legendarnych serwerów naszej sieci. W czasie swojego bytu, serwer gromadził ogromne rzesze graczy i wyłonił obszerną grupę świetnych administratorów. Bogaty we wspaniałą sześcioletnią historię CoD, niestety doczekał się swojego upadku trzy miesiące temu. Nie ostudziło to jednak zapału wszystkich jego bywalców. Z inicjatywy wiernych graczy dawnego CoDa, powstał projekt przywrócenia tego serwera. Po zgromadzeniu się grupy osób deklarujących grę w przypadku realizacji naszych planów, Administracja sieci zgodziła się na reaktywację naszej legendy.

Z wielką radością chcę Was więc poinformować, że już niedługo razem będziemy mogli podjąć wyzwanie ponownej rywalizacji i wspólnej rozgrywki na serwerze CoD cs-SopliCa!!!

Serwer ten będzie oparty na naszej sprawdzonej, pozbawionej bugów, zbalansowanej i wolnej od klas premium modyfikacji.
Start CoDa wstępnie planowany jest na dzień 01.10.2016r. Czas od chwili obecnej, do jego aktywacji przeznaczony będzie na rozpatrywanie i ewentualną realizację propozycji graczy, związanych z sugerowanymi zmianami i dodatkami do naszej modyfikacji. W tym okresie będziemy też realizowali plan dodatkowego wzbogacenia naszego CoDa o elementy poprawiające rozgrywkę. Paczka zostanie przystosowana do lepszego silnika, po czym przeprowadzimy wszelkie konieczne testy. Wszystko po to, żebyście mogli doświadczyć jak najbardziej komfortowej i emocjonującej rozgrywki.
Zapraszam Was do wstępnego zapoznania się z opisem naszej modyfikacji. Przede wszystkim zapraszam też do gry po starcie naszego Call of Duty!

Opis moda możecie wziąć pod lupę w spoilerze poniżej treści tematu.

W chwili obecnej powstał już dział CoD na forum, gdzie zapraszam Was w celu składania wszelkich propozycji oraz zadawania dodatkowych pytań odnośnie modyfikacji. 

Chciałbym również napisać, że w związku z tym, że jest to inicjatywa grupy graczy, mamy zamiar zapewnić serwerowi jak najlepszy start, ze wsparciem boostera. W tym celu część zdeklarowanych graczy, wyraziło chęć finansowego wsparcia serwera. Jako jedna z osób planująca taki gest, przeprowadzę także zbiórkę funduszy mających na celu pokrycie kosztów zakupu jak skuteczniejszego boosta. Każdy gracz chcący wesprzeć serwer w taki właśnie sposób, ma taką możliwość w tym temacie (LINK). Za każdą, nawet najmniejszą pomoc w imieniu swoim, administracji jak również graczy CoDa serdecznie dziękuję.

Opis naszego CoD:

Spoiler

Zapraszam Was do zadawania pytań organizacyjnych, pod wątkiem który właśnie czytacie.

• 33

Dołączona grafika

Skper

Skper
  • 105 postów

Co za miła wiadomość :D już nie mogę sie doczekać startu, ale mi smaczka na Coda zrobiłeś 

Użytkownik Skper edytował ten post 02 wrzesień 2016 - 20:19

• 0

Caine

Caine
  • 850 postów

Sądziłem, że to będzie nie udana próba, ale widząc autora tematu zmieniłem zdanie. Na pewno wpadne :).

• 1

w4efro3ex890.jpg

Kontakt Steam:sennheiser1337

"Błędy popełniają wszyscy,

I ja też, pamiętaj"

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1258 postów

Wkońcu!! Czekałem na to!

• 0
Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1465 postów

Super działanie, na pewno wpadnę. ;)

• 0
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

GTA.

GTA.

#Syndykator_Morderca

• 521 postów

Quest: Powtórka z rozrywki uważam za rozpoczęty. Upadnie jak 3 miechy temu , chyba że Dzierzba zrobi wszystko dla serwera to będzie git nie życzę źle a raczej życzę powodzenia :) Też wpadnę, grałem kiedyś swego czasu.

Użytkownik GTA. edytował ten post 02 wrzesień 2016 - 20:43

• 0

Meurian

Meurian

Koszalińska Gwardia!

• 1065 postów

W końcu :] tyle czekałem aż jeszcze wróci Cod mod bardzo się zaangażowałem kiedyś jako admin i miło że spowrotem serwer powraca ! :D 

• 0
Znajdziesz mnie tylko wyłącznie na serwerach cs 1.6 forum oraz ts-soplica.com
Masz sprawę? Pisz pw zawszę pomogę ;)

Pomogłem? Wcisnij zieloną strzałeczkę ;d

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1927 postów
Nie grałem jakoś specjalnie w 1.6, ale ta wiadomość mnie cieszy. Będę odwiedzał serwer.
Postaram się przelać pieniążki na serwer. Trzeba pomagać.
  • 0

Dzierzba

Dzierzba
  • 3713 postów
Upadnie jak 3 miechy temu , chyba że Dzierzba zrobi wszystko dla serwera to będzie git nie życzę źle a raczej życzę powodzenia Też wpadnę, grałem kiedyś swego czasu.

Podstawowa różnica będzie polegała na użyciu dawnej modyfikacji, z dodatkowymi elementami i usprawnieniami.

Biorąc pod uwagę wersję moda na której bazował serwer kilka miesięcy temu, nie dziwi mnie jego upadek. Teraz wracamy do stabilnej, zbalansowanej, a przede wszystkim grywalnej wersji moda, wzbogacając go o to, czego wtedy mu jeszcze brakowało.

Użytkownik Dzierzba edytował ten post 02 wrzesień 2016 - 21:10

• 1

Dołączona grafika

GTA.

GTA.

#Syndykator_Morderca

• 521 postów

Podstawowa różnica będzie polegała na użyciu danej modyfikacji, z dodatkowymi elementami i usprawnieniami.

Biorąc pod uwagę wersję moda na której bazował serwer kilka miesięcy temu, nie dziwi mnie jego upadek. Teraz wracamy do stabilnej, zbalansowanej, a przede wszystkim grywalnej wersji moda, wzbogacając go o to, czego wtedy mu jeszcze brakowało.

Okej trzymam cię za słowo :D Jeszcze raz powodzenia :D

Użytkownik GTA. edytował ten post 02 wrzesień 2016 - 20:54

• 0

MarianO.

MarianO.
  • 181 postów

No dzierzba abyś go utrzymał długi czas! Liczę że niedługo zawitam do ciebie na coda! 

• 0

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 870 postów

Super, na pewno wbije :D

• 0

Jestem raperem

9ef47ad1f5685.jpg

BlessU

BlessU

Marność nad marnościami, i wszystko marność...

• 2664 postów

Osobiście uważam to za krok w tył. Czasy CS 1.6 już minęły. Ale i tak ze względu na sentyment nie mogę nie pogratulować odwagi, i życzyć powodzenia w, mam nadzieję, udanym przedsięwzięciu. :)

P.S. Czekam i czekam na ten COD na CS:GO...) To by dopiero była bomba, nie to co te inne dziwaczne CODy na pierdyliard lvli.)

• 0

Dołączona grafika

Dzierzba

Dzierzba
  • 3713 postów

Czasy CS 1.6 już minęły.

Zgadza się, CS 1.6 zanika spychane przez CS GO. Trzeba jednak pamiętać że są jeszcze osoby, które chcą pozostać przy starej wersji gry, a dobrych serwerów na których mogłyby pograć ubywa. Serwer powstaje między innymi dla takich właśnie graczy. Nie wolno o nich zapominać.

• 0

Dołączona grafika

Meurian

Meurian

Koszalińska Gwardia!

• 1065 postów

Osobiście uważam to za krok w tył. Czasy CS 1.6 już minęły. Ale i tak ze względu na sentyment nie mogę nie pogratulować odwagi, i życzyć powodzenia w, mam nadzieję, udanym przedsięwzięciu. :)

P.S. Czekam i czekam na ten COD na CS:GO...) To by dopiero była bomba, nie to co te inne dziwaczne CODy na pierdyliard lvli.)

Cs go  szczerze jest bardzo nudny :], Moim zdaniem i tak jak widze innych dobrze ze powraca Cod Mod a szczególni gdzie Opiekunem jest Dzierzba :], serwer utrzyma się na spokojnię ( mam taką nadzieję ) I oczywiście zapewne wszyscy zadbają o tą a by serwer się rozwinął ;d 

co tu mówic  może i mineły czasy cs 1.6 ale to nie znaczy ze cs go to jest najlepsza gra na świecie :)

Pozdro ;d 

• 0

Cajdi

Cajdi
  • 2602 postów

Zgadza się, CS 1.6 zanika spychane przez CS GO

A nie myślicie aby otworzyć również wersję COD'a na GO ? zrobić dwie próby ? :)
  • 0

Dzierzba

Dzierzba
  • 3713 postów

A nie myślicie aby otworzyć również wersję COD'a na GO ? zrobić dwie próby ?

CoD na CS GO, to całkiem odrębna kwestia. Niewykluczone że z czasem ujrzymy go w naszej sieci.

Teraz jednak realizuję projekt przywrócenia naszego dawnego serwera, mającego zapełnić odczuwalną dla wielu osób dziurę w liście naszych serwerów CS 1.6.

• 0

Dołączona grafika

Meurian

Meurian

Koszalińska Gwardia!

• 1065 postów

A nie myślicie aby otworzyć również wersję COD'a na GO ? zrobić dwie próby ? :)

Cajdi Otóż jeśli byłaby wersja coda na cs go to wszyscy ludzie by tam po uciekali.. i na tym codzie grali by ci ludzie co Dzierzba niektórych zwołał czy do nich napisał, jakoś nie przepadam za cs go a poza tym nigdy nie widziałem cs go - Cod mod i myślę że to by było bez sensu :) kto by ci tu otworzył coda w cs go. Jeśli chcesz pisz propozycję na forum :]

Użytkownik Meurian edytował ten post 02 wrzesień 2016 - 21:25

• 0

kubixSPEJSON

kubixSPEJSON
  • 161 postów

COD <3 Bardzo się cieszę !!

• 0

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2644 postów

Cajdi Otóż jeśli byłaby wersja coda na cs go to wszyscy ludzie by tam po uciekali.. i na tym codzie grali by ci ludzie co Dzierzba niektórych zwołał czy do nich napisał, jakoś nie przepadam za cs go a poza tym nigdy nie widziałem cs go - Cod mod i myślę że to by było bez sensu :) kto by ci tu otworzył coda w cs go. Jeśli chcesz pisz propozycję na forum :]

No to jednak mało widziałeś... Nie wypowiadaj się, jeśli nie masz pojęcia o pewnych kwestiach.
Miło znowu przeczytać opis klas i itemów najlepszego serwera na jakim się w życiu grało :D

Użytkownik Cotidie edytował ten post 02 wrzesień 2016 - 22:00

• 1
Cotidie: she said take off your jacket
ziwzy: i said babe
Cotidie: mans not hot

steam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod, mod, sezon, start

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u