deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Dobra Zmiana :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

Cukrzyk1337

Cukrzyk1337
  • 46 postów

Dobra, jest sprawa,

Jak mogliście zauważyć gracze powoli odchodzą z serwera, i to mi się nie podoba.

Wydaje mi się, że nowa edycja powinna coś zmienić, to znaczy ZMIENIĆ żeby gracze z chęcią przychodzili na serwer, bo to co jest teraz to jakaś porażka, aż chce się odejść widząc jak serwer upada, a jego średnia to 4/6 osób. 

Wpadłem więc na pomysł, by nowa edycja weszła jak najszybciej, a w niej : 

-usunięcie podwojonych map

-naprawa crashowania gry na serwerze

-zmiana regulaminu przypatrując się młodszym (spójrzcie na JB tam dzieci mówią = grają)

-postawienie antyrushy

-nowe edycje co 2/4 miesiące a nie co 6/8 

-reklamowanie serwera poprzez, np konkursy/reklamy/znajomi

-dodanie nowych map, bo granie tego samego 24/8 jest już nudne

Mam nadzieje, że się tym zainteresujecie i nie będzie to dla was tylko zwykłym ''nabijaczem postów'' albo totalną ignorancją ze sfery wyższej

-Cukier^^

• 6

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lolus92

Lolus92
  • 405 postów

Antyrushe będą robione dziś w nocy, na deathruna wszedł również nowy shop, oraz będzie kilka zmian, co do regulaminu zbytnio nie mam na niego wpływu.

• 0

Pawloo

Pawloo
  • 21 postów

Przynajmniej temat nie został zamknięty i nie jest to olane.

Jeżeli regulaminu się nie da zmienić to przynajmniej to co napisał loluś,Smutne jest to,że są grane 4 mapy cały czas :/

Zgadzam się w 100% z Cukrzykiem

• 0

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1898 postów

Nowa edycja to dobry pomysł, jednakże chciałbym się lekko przyczepić do jednego z wymienionych przez ciebie punktów do zmiany.

Chodzi mi dokładniej o ten wobec młodszych graczy.

na JB tam dzieci mówią = grają

Na jb jest tak, bo ułatwia to w dużym stopniu rozgrywkę. Dawanie info to jeden z filarów tego trybu. Wszelkie nadużywanie mikrofonu oraz niepotrzebne informacje dawane przez takich osobników jednak jest karane przez administracje tego serwera.

Jednakże, serwer też na tym cierpi.

Wracając do meritum, zmiana regulaminu wobec młodych jest zbędne. Wystarczą zmiany rozgrywki oraz reklamowanie serwera na różnych portalach społecznościowych lub forach. To powinno pomóc w uzyskaniu dawnego blasku dr, który był nierzadko przepełniony.

Pozdrawiam

• 1

Cukrzyk1337

Cukrzyk1337
  • 46 postów

Może źle to ująłem chodzi mi nie tylko JB, ale jak czasami wbija na inny DR to dzieci też swobodnie rozmawiają może, aż tak nie musi być, ale poluzować im można, a nie, że jak się odezwie to zaraz usłyszy ''mikro po mutacji''.

A tak z innej beczki to można by było utworzyć jakieś kontakty na serwerze a nie on jest podzielony na grupki.

Na przykład na 1v1 wbije sobie taki janek i każdy odrazu go wita, a tu?  

Tak w skrócie to chodzi mi o taką zwykłą życzliwość.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1422 postów

A tak z innej beczki to można by było utworzyć jakieś kontakty na serwerze a nie on jest podzielony na grupki. Na przykład na 1v1 wbije sobie taki janek i każdy odrazu go wita, a tu?   Tak w skrócie to chodzi mi o taką zwykłą życzliwość.

Na takie coś nie masz wpływu, ludzie robią co chcą, zachowują się jak chcą, a później ponoszą tego konsekwencje.

Jeśli chodzi o młodszych to lepszą decyzją byłoby zmienienie samego nastawienia Adminów w stosunku do osób, które nie przeszły mutacji.

Niech sobie troszkę odpuszczą, gdy nie ma zbyt dużo graczy i innym to nie przeszkadza.

Jestem za.

Co do propozycji- dodałabym jeszcze reset statystyk.

Pozdrawiam, koleżanka Agata z serwera. :v 

• 1

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

kubixSPEJSON

kubixSPEJSON
  • 161 postów

Wszystko ok propsuje!

• 0

xJacq

xJacq
  • 135 postów

Jeśli chodzi o młodszych to lepszą decyzją byłoby zmienienie samego nastawienia Adminów w stosunku do osób, które nie przeszły mutacji. Niech sobie troszkę odpuszczą, gdy nie ma zbyt dużo graczy i innym to nie przeszkadza.

Dokładnie tak, drugą sprawą jest to, że troszkę starsi gracze odchodzą, bo po użyciu wulgaryzmu od razu są straszeni mutem/gagiem, a w regulaminie wyraźnie jest napisane: 

" Zakaz nadużywania wulgaryzmów - nie karzemy za lekkie, rzadko występujące brzydkie słowa pod warunkiem, że nie obrażają innych graczy. (upomnienie, blokada na czat / mikrofon do jednego dnia)."

Wyluzujmy i będzie wszystko w porządku. 

• 1

Dołączona grafika

EnDo1337

EnDo1337
  • 10 postów

Jestem Za :) Przyda Się :) 

Cotidie (07 wrzesień 2016 - 08:10):
2.8, warn

• 0

DJ..LOV

DJ..LOV
  • 35 postów

Ja bym dodał reset statystyk + do miesiąc jakiś event/konkurs  przy restarcie  zapewne też w małym stopniu powinno pomóc 

• 0

remczaak

remczaak
  • 14 postów

Jeżeli chodzi o mapy to mam parę w zanadrzu ;) Jest tylko sprawa czy loluś będzie chciał jakieś nowe dodać :))

• 0

Dołączona grafika

Lolus92

Lolus92
  • 405 postów

Antyrushe zostały dodane, na dniach wraz ze Swiftem dodamy jeszcze kilka, ponieważ kilku brakuje.

Podwójne mapy zostaną, ponieważ różnią się od siebie.

Niedługo ruszymy z konkursem by rozbujać serwer, ponieważ tak dalej być nie może.

Co do regulaminu, zbytnio nie mam na niego wpływu.

-Zamykam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u