deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Nowa ranga w Sieci

nowa ranga siecia admin techniczny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

Lulinka

Lulinka
  • 1152 postów

Powodzenia, mam nadzieję, że użytkownicy będą składać podania i aktywnie uczestniczyć w życiu naszej sieci, potrzebujemy takich osób. 

Troszkę zaczynacie się kłócić, może wyjaśnijcie sobie to wszystko na PW? Każda ze stron ma swoje racje i widzę, że będziecie ich dość zaciekle bronić, co możecie zrobić w prywatnych wiadomościach.

Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

• 0

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

Płacicie coś za to?

rogramista PHP / JS tylko za rangę? Powodzenia 

Nikt od nikogo nie oczekuje realizacji zleceń zajmujących wiele godzin. Troszkę pomocy i wsparcia, a nie niewiadomo czego. Tak samo jak od Opiekunów nie wymagamy dostępności 24/7.... Pomyślcie zanim coś palniecie dla plusów.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

LKD.

LKD.
  • 26 postów

Jak ktos sie zna na rzeczy i lubi to robic to bedzie to nawet za darmo robil :) Czy jak kolega Cie zaprosi zebys z nim pogral w pilke to tez bedziesz chcial od niego zaplaty? 

Ranga nawet spoko, pomysl nie jest zly, tylko ze obawiam sie ze nie bedzie zbyt wielu chetnych.

Tia tylko ty porownales przyjemnosc do pracy BRAWO, pograc w pilke co to jest za problem ale pisac kod przez pare dni albo tygodni bo ludzie robia zazwyczaj kilka projektow na raz za hajs i sie z tego utrzymuja to ty sugerujesz ze ktos bedzie robil to poraz setny dla zabawy i odpusci sobie zarobek na zycie? zastanow sie

Idad twoim tokiem myslenia jesli kierowca jezdzi tirem i to lubi to bedzie tracil pare dni na przejechanie kilku państw dla zabawy? Dobra logika

osobiscie proponuje jednak zachecic ludzi do tej rangi bo ludzkie myslenie nie pozwoli na to aby dolozyc sobie roboty za darmo

Użytkownik LKD. edytował ten post 11 sierpień 2016 - 23:48

• 1
Dołączona grafika    Dołączona grafika

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

Sączysz jad, a nikt ci nie każe składać podania. Typowy pies ogrodnika.

• 2

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6948 postów

Rozwiązanie na niekompetencje opiekunów i junior adminów sieci

Nie każdy ma ochotę siedzieć z nosem w pluginach od tak...nie każdy ma ochotę zostać informatykiem itp.

Wystarczyło dać dostęp nowym opiekunom do FTP, dać im odpowiedni support który by pomagał i każdy by się nauczył co i kiedy trzeba sprawdzać, bo z praktyki wyciągnie się najwięcej, a skoro tutaj nagle opiekun ma być tylko murzynem, który tak naprawdę gówno może i gówno ma do powiedzenia kiedy nad nim jest (jako support) Lost to już inna kwestia, bedą na Call Of Duty tez nic nie umiałem ~ ale był Dzierzba, który mnie nauczył rzeczy, które wiedzieć powinienem, a teraz skąd opiekun jeden z drugim ma wiedzieć lub jak On ma cokolwiek zrobić skoro jest tylko typem, który ma zajmować się skargami albo naborem adminów.

Takie pierdolenie...chcąc mieć odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach trzeba dać im możliwość rozwoju a nie traktować jak tanią służbę roboczą.

Spoiler

• 8

.PePe.

.PePe.

Orochimaru

• 5351 postów

Przecież tak trudno jest zrobić kopie serwera w razie usunięcia plików przez nowego opiekuna

• 1

KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube....ser/ZomboidArea

Tworze mapy do CS 1.6 - Jeśli jesteś zainteresowany napisz, a być może się dogadamy.

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6948 postów

Przecież tak trudno jest zrobić kopie serwera w razie usunięcia plików przez nowego opiekuna

Ciezko gdy opiekunowie nie posiadaja ftp tylko konto w sourcebans i moga sobie ewentualnie VIPa dodać, a kazda skarga gdy serwer jest niedostepny z przyczyn technicznych lyb nie dziala jak nalezy leci w strone opiekuna.

• 3

LKD.

LKD.
  • 26 postów

Sączysz jad, a nikt ci nie każe składać podania. Typowy pies ogrodnika.

Nie mam zamiaru skladac podania bo sie na tym nie znam i nie jestem psem ogrodnika bo nie interesuje mnie temat pisania kodów podalem kontrargument i dalem propozycje zeby zachecic ludzi nie sacze jadu Lost heh..

Użytkownik LKD. edytował ten post 13 sierpień 2016 - 00:14

• 0
Dołączona grafika    Dołączona grafika

Meurian

Meurian

Koszalińska Gwardia!

• 1065 postów

Szkoda że zapewne nikogo nie będzie do tej pracy poza Nighmarem. jak by większośc ludzi się na tym znali to dawno by poleciały podania :] 

Ale dobra nowa ranga.

• 0
Znajdziesz mnie tylko wyłącznie na serwerach cs 1.6 forum oraz ts-soplica.com
Masz sprawę? Pisz pw zawszę pomogę ;)

Pomogłem? Wcisnij zieloną strzałeczkę ;d

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8136 postów

Temat zamykam, bo miał charakter informacyjny a przerodził się w żale i próby publicznego dowartościowania się.

Nie zamierzam wypowiadać się tutaj publicznie o powodach takiego zarządzania siecią, ale jeśli zabierasz się za porównywanie czasów Dzierzby i obecnych to wiedz, że teraz sieć cechuje o wiele większy profesjonalizm niż poprzednio ;)

Ale co może wiedzieć człowiek, który myli znajomość obsługi FTP z programowaniem. Ogranicz swoje wypowiedzi do tematyki o której masz pojęcie, czyli granie, betowanie, ruletkowanie i trade'owanie, a nie podważasz system najstarszej sieci w kraju. Jak nie spełniasz wymagań na tą rangę to zawsze możesz ubiegać się o inną np. Młodszy Admin serwera DR.

• 3

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowa, ranga, siecia, admin, techniczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u